حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

55 قلم

کنجایش:34 فوت 
نمایشگر LEDدارد
قفل کودک و سیستم بهداشتی:Hygiene Fresh
سیستم سرد کنده سریع:ندارد

صفحه کلید لمسی:

دارد
ویژگی جدید DOOR-IN-DOORدارد
کمپروسور اینورتر خطیدارد

مشخصات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

سیستم داخلی و خارجی کامل با T9000

یخچال فریزر جدید سامسونگ با نام تجاری T9000 مواد غذایی را به حداکثر طراوت رسانده و در تمام زمانها و ظرفیت های خیلی بزرگ خنک می کند.با طراحی بسیار ظریف و بی نظیر در میان بقیه ی یخچال ها سرآمد است.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

ظرفیت بزرگ برای ذخیره سازی بیشتر

یخچال فریزر T9000 با ظرفیت 900 لیتر است.شما با داشتن فضای کافی جهت ذخیره سازی مواد غذایی و نوشیدنی ها در هر اندازه و سایزی لذت ببرید دیگر نگرانجاسازی خرید هایتان نباشید هر اندازه که می خواهید خرید کنید. 

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

ذخیره سازی مواد غذایی در هر اندازه و شکل

ویژگی های منحصر به فرد یخچال فریزر T9000 جهت ذخیره سازی مواد به این صورت که با ویژگی های هوشمند قفسه ها و تغییر دادن ارتفاع جهت جایگذاری قوطی های بلند و هم چنین بقا طراحی داخلی فوق العاده چه در قسمت فریزر و چه در قسمت یخچال می توانید مواد غذایی را بهتر مدیریت کرده و به آسانی آنها را پیدا کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

ساماندهی ذخیره سازی مواد غذایی 

از آنجایی که ذخیره سازی مواد غذایی مهم است یخچال فریزر سامسونگ T9000 دارای ویژگی های مختلف برای سازماندهی هوشمندانه است که به شما کمک می کند تا مواد غذایی را در هر اندازه و شکلی در یخچال به راحتی ذخیره کنید و هم چنین قفسه های یخچال و فریزر ثابت نبوده و در هر اندازه ای قابل تبدیل هستند و فضای بیشتری را برای شما ایجاد خواهد کرد هم چنین ویژگی هایی مانند قفسه های اسلاید، و قفسه های کشویی ، به علاوه فریزر پایین برای راحتی شما جهت ذخیره سازی موارد یخ زده ی بزرگ بسیار مناسب است

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

انقلابی در فناوری خنک کننده 

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ رومانی دارای سه فن خنک کننده و دو کمپرسور که یخچال فریزر با ظرفیت بالا را به راحتی خنک کرده و هر فن خنک کننده دمای مطلوب  و رطوبت را تنظیم می کمند و مانع از به وجود آمدن بو های نامطبوع در یخچال می شود .بنابراین می توانید نان هایتان را در فریزر قرار دهید بدون اینکه بو بگیرد.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

طراحی بسیار شیک و مدرن 

زیبایی در طراحی و ظرافت به گونه ای که شما تا چندین سال هم می توانید از آن استفاده کرده  بدون اینکه طرح آن از مد بیافتد. سامسونگ T9000 با توجه کردن به جزئیات بسیار کوچک در طراحی سبکی بی انتها را ارائه می دهد بدنه ای شیک و دسته های محکم و تماما ساخته شده از فلز زیبایی منحصر به فردی را فراهم آورده است. در نتیجه شما در تصمیم گیری دستتان باز تر است چون علاوه بر اینکه ظرفیت آن بالاست دارای طراحی فوق العاده ای است که با هر دکوراسیونی تطبیق داده می شود.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

در هر شرایطی طراوت و تازگی مواد غذایی را حفظ کنید

سنسور های تعبیه شده ی هوشمند با استفاده از 13 سنسور داخلی و خارجی برای نظارت بر شرایط و تنظیم تنظیمات بر اساس عوامل مختلف حاکم بر یخچال فریزر برای هنگامی که یخچال در طول روز که درب یخچال زیاد باز و بسته می شود. سیستم در هنگامی که هوای سرد خارج می شود سرعت کمپرسور را بالا برده و به خنک شدن سریع داخل یخچال کمک می کند تا طول عمر مواد غذایی بیشتر شود و در هنگامی که هوای اطراف سرد و مرطوب است و درب فریزر و یخچال بسته است سرعت کمپرسور را کاهش می دهد.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

تنظیمات مخصوص برای تنظیم درجه حرارت مناسب برای حفظ تازگی مواد غذایی

وقتی غذاهای مختلف را در یخچال  را در یخچال قرار می دهید با خطر خراب شدن آنها رو به رو می شویم سیستم  CoolSelect Plus دارای محفظه های مختلف و مستقل است که شما می توانید هر ماده ی غذای در دمای مطلوب و مناسب خود ذخیره شده در نتیجه تازه تر می ماند شما می توانید انتخاب کنید که از یخ زدن ژامبون و ماهی جلوگیری کرده و استیک را یخ زده و گوشت ها را خنک نگه دارید و هر کدام به تنهایی شبیه یک یخچال کوچک و مستقل است.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

تهویه ی هوای داخلی برای نگه داشتن تازه ی غذا 

با تهویه ی هوای داخلی یخچال سلامت خانواده ی خود را تضمین کنید هوا از طریق فن داخلی از طریق یک فیلتر استرلیزه که به طور موثر میکروب ها را ازبین برده و یک محیط تمییز و عاری از هر آلودگی را برای میوه ها و سبزیجات و دیگر محصولات داخل یخچال فراهم می کند در نتیجه شما می توانید با یخچال فریزر سامسونگ همیشه مواد غذایی سالمی را برای خانواده یتان ذخیره کنید

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE


غذای مورد علاقه یتان را در دسترس نگهدارید

با بهره گیری از قفسه های مختلف در ارتفاع های متفاوت غذاهای مورد علاقه یتان را از قبیل چیپس یا میوه جات و یا پنیر را در ارتفاع مناسب قرار دهید که به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید بدون اینکه خود را بالا کشیده و یا این که خم شوید و به پشتتان فشار بیاورید.و هم چنین برای کودکانتان ساندویچ و یا سالاد را در ارتفاع مناسب آن ها قرار دهید.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

چراغ های فوق العاده ی LED 3X

با چراغ های تعبیه شده در داخل یخچال می توانید به راحتی تمام محیط یخچال را با وضوح کامل ببینید . با جایگذاری سه عد چراغ LED در بالا و در کناره ها نور کافی برای داخل یخچال فراهم می کند.هم چنین انرژی بیشتر از لامپ ها ی معمولی تولید کرده و گرمای کمتری را به محیط می دهد در نتیجه به سیستم خنک کننده کمک می کند تا دما را ثابت نگه دارد.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE


گارد آسان 

شما می توانیدظروف بزرگ را به راحتی روی درب یخچال جاساز کنید و هم چنین با دارا بودن دو ردیف مخصوص قوطی ها ی نوشیدنی و بطری با گارد اسان و بزرگ کردن گارد چندین بطری را همرمان خنک کنید برای وقت هایی که مهمانی گرفته اییید و هم چنین از گارد  Easy Big Guard برای خنک کردن بطری های بلند آب ، نوشابه و سایر نوشیدنی های مایع استفاده کنید

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

اسلاید آسان 

برای مواد غذایی که در قسمت پشتی ذخیره می شوند اغلب دسترسی به آنها سخت تر است شما با این اسلاید به راحتی قفسه را کشیده و به راحتی به مواد غذایی ذخیره شده در قسمت پشتی دسترسی پیدا کنید

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

گارد اسان 

مواردی را که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند مثل غذای سرد و بستنی و غذای بچه ها را می توانید به راحتی در فریزر ذخیره کنید به طوری که حالت نرمی آنها حفظ شود و ددرجه حرارت مطلوب را حفظ می کند و از یخ زدن آن ها جلوگیری می کند.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ROMANEE

  • 34 فوت
  • ساید بای ساید
  • LED
  • استیل
  • اینورتر خطی

نظرات