حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RH77H9050F

تماس بگیرید بدون مالیات.

18 قلم

کنجایش:34 فوت -768 لیتر
نمایشگر LEDدارد
قفل کودک و سیستم بهداشتی:Hygiene Fresh
سیستم سرد کنده سریع:دارد

صفحه کلید لمسی:

دارد
ویژگی جدید DOOR-IN-DOORدارد
کمپروسور اینورتر خطیدارد

مشخصات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77

غذاهای مورد علاقه یتان را در دسترس قرار دهید 

یخچال فریزر سامسونگ دارای یک قسمت "در تو در " است که در جلو قرار دارد، برای دسترسی سریع و آسان به تمام غذاهای مورد علاقه و اغلب مورد استفاده شما در خانواده.

rh77

قفسه های متفاوت برای دسترسی آسانتر به مواد غذایی مورد علاقه

وجود مکان ها ی متفاوت برای مواد غذایی به راحتی آنچه را که می خواهید پیدا کنید شامل 6 قفسه ی مجزا برای انواع پنیر،سس،نوشیدنی،تنقلات برای بچه ها،و چندین مورد دیگر و این قفسه ها به سه منطقه مختلف تقسیم می شوند برای راحتی هر چه بیشتر اعضای خانواده به طوری که همه ی آنها قادر به استفاده ی آن باشند.

کولر گازی 30000 گری مدل U-Crown I

 حبس کردن هوای سرد

فناوری metal cool یخچال فریزر سامسونگ در قسمت درب ورودی به حفظ دمای مطلوب یخچال کمک می کند؛ به طوری که غذا را تازه باقی می ماند، حتی در زمانی که شما درب show case را تند تند باز و بسته کنید هنگامی که درب را می بندید فلز روی در سریع سرد شده  و هوای را سریعا به موتد غذایی منتقل می دهد به طوری که مواد غذایی بهتر حفظ می شوند.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77

 طراحی فوق العاده شیک

یخچال فریزر در تو در سامسونگ با طراحی فوق العاده شیک برای مشتری های خوش سلیقه با طراحی مدرن فضای آشپزخانه ی شما را محسور می کند.با بدنه ی کاملا استل و ضد زنگ ،صفحه نمایشگر LED،آبریز و یخ ریز اتومات  با طراحی منحصر به فرد در اوج هماهنگی با آشپزخانه ی شما بنابراین نیاز به نصب خاصی ندارد.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77

هر نقطه ای از یخچال خنک می شود

یخچال فریزر ساید بای ساید RH77 دارای سیستم خنک کننده ای است که به صورت یکنواخت جریان هوای خنک را به تمام نقاط یخچال فریزر می رساند هوای سرد از طریق چندین خروجی در سطح هر قفسه ای نفوذ میکند ،به طوری که دمای پایین و ثابتی را از بالا به پایین و از چپ به راست حفظ می کند به طوری که غذا همیشه تازه می ماند و دیرتر فاسد می شود.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77

یخ و آب همیشه در دسترس 

یچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RH77 با یک ظاهر زیبا و بدنه ی فولاد ضد زنگ و صفحه نمایش یخ ابی ، یک راه ساده را برای خنک شدنتان ارائه می دهد در گرمای طاقت فرسای تابستان هیچ چیز به اندازه ی یک لیوان آب و یخ به شما انرژی نمی دهد کافیست لیوان را بردارید و با لمس یک دکمه آبی گوارا و تصفیه شده را همراه تکه های زیبای یخ مخلوط کرده و از نوشیدن آن لذت ببرید.و هم چنین می توانید تکه های یخ را به صورت جداگانه برداشت و همراه نوشیدنی مورد علاقه یتان نوش جان کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77

به راحتی به غذا خود دسترسی پیدا کنید

یخچال ها همیشه انبوهی از مواد غذای را در خود جای می دهند گاهی اوقات آنقدر تانبوه مواد غذایی زیاد است که بعضی از آن ها از دید شما خارج است در یخچال فریزر RH77 با یک طراحی منحصر به فرد کارها را برای شما ساده تر کرده است با کشیدن قفسه ها که بر روی لولاها قرار دارند شما به راحتی می توانید مواد غذایی را که در پشت قرار دارند به راحتی مشاهده کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77


فضای کمتر، یخ بیشتر

قسمت یخساز این یخچال بر روی در فریزر نصب شده است ،بنابراین با آزاد کردن جای دو قفسه اضافی در فریزر،فضای اضافی ارزشمند را به شما می دهد.شم نیازی به ذخیره ی یخ اضافی ندارید چون قسمت ذخیرهی یخ آن می تواند تا 2 کیلو گرم یخ برای شما ذخیره کند. و محفظه ی شفاف آن به شما امکان می دهد که براحتی میزان یخ ها را مدیریت کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77

به سادگی فضای بیشتری ایجاد کنید

در یخچال فریزر ساید بای ساید RH77 شما فضای ذخیره سازی زیادی دارید. دراورهای یخچال و فریزر آن به سادگی عمیق تر و بزرگتر می شوند و شما می توانید اقلام بزرگی را در انها جای دهید و این یخچال برای خانواده های بزرگ بسیار مفید است.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77  • 765 لیتر-34 فوت
  • ساید بای ساید
  • LED
  • استیل ضد زنگ
  • خطی
  • در تو در

نظرات