حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

یخچال ساید بای ساید الجی مدل GC-J247

تماس بگیرید بدون مالیات.

17 قلم

کنجایش:28فوت-601 لیتر
نمایشگر LED:دارد
 سیستم بهداشتی:Hygiene Fresh
سیستم سرد کنده سریع:دارد

صفحه کلید لمسی:

دارد
ویژگی جدید DOOR-IN-DOOR:دارد
کمپروسور اینورتر خطی:دارد

مشخصات یخچال فریزرسایدبایدساید الجی مدل GC-J247SLUV

MOIST BALANCE CRISPER

شرکت الجی باتوجه به نیاز مصرف کننده دریخچال J247  از یک طراحی خاصی به نام MOIST BALANCE CRISPERاستفاده کرده است که در ان  برای نگه داری مواد غذایی ارگانیک می توان استفاده گرفت.

این سیستم در محفظه  میوه و سبزیجات به کار گرفته شده است . کار کرد ان در این محفظه به گونه ای است که در قسمت بالایی محفظه یک شبکه یا توری وجود دارد  که  رطوبت حاصل از مواد غذایی را به خود می گیرد و تعادل کامل ما بین رطوبت و خشکی را به وجود می اورد .رطوبت سبزیجات ،میوه ها و... با ید به گونه ای باشد که اعتدال در ان حفظ شود یعنی اگر رطوبت بالا باشد مواد غذایی به  سرعت بشتری کپک زده و یا اگر  خشکی به حد خیلی زیادی باشد میوه یا سبزی زود چرچ یا پلاسیده میشود در این مدل رطوبت تا 20درصد نگه داشته می شود و خوراکی هایمان را در مدت زمان بیشتری نگه داری و با طعم واقعی و ارکانیک وتازه می توان از ان استفاده کرد. 

جریان چند گانه هوا 

در یخچال سایدبایساید GC-J247الجی  برای  حفظ تعادل دما در داخل یخچال از فناوری جریان چند گانه هوا استفاده شده است . همان طور که می دانید دمای پایین در یخچال یکی از ویژگی های داخل هر یخچال باید باشد . این سیستم  وقتی که شما درب یخچال را باز می کنید بلافاصله بعد از بسته شدن در  فعال میشود وبا پخش هوا در قسمت های مختلف یخچال دما را کاهش می دهد تا هیچ اسیبی به لوازم داخل یخچل نرسد.

عیب یاب هوشمند 

همیشه برای هرکس بحث تعمیر لوازم خانگی و تشخیص عیب ان حائز اهمت است که بسیاری از تعمیرکاران با تشخیص نادرست خرج های کلان روی دست ما می گزارند .در یخچال الجیGC-J247SLUVسیستم عیب یاب هوشمند یا SmartDiagnosis وجود دارد که با وجود گوشی های هوشمند و یا لبتاب می توان به سیستم یخچال وصل شد و عیب ان را پیدا کرد. تا به ضرر های بزرگ نخوریم و بتوانیم کمترین هزینه ممکن را بابت تعمیر یا خرابی ان در نظر بگیریم.

یخ ریزو آب ریز 

در پیدایش  یخچل های ساید بایساید  همیشه بحث اب ریز و یخ ریز یکی از مزیت های این دسته از محصولات به شمار میاد اما در بسیاریی از تولیدات برای یخ ریز و ابریز که بیشتر در قسمت فریزر روی در قرار دارد   اکثرا فضای داخل فریزر را بسیار کم کرده و بسیاری از مشتریان یخچال های ساید بایساید از فضای کم در فریزر خود گلایه دارند اما در یخچال 247 شرکت الجی دست به یک کار خلاقانه زده است که  قسمت یخ ریزو ابریز در قسمت پشت را بسیار باریک طراحی کرده است که  فضا را زیاد نگیرد و به راحتی بتوان از قسمت فریزر با ایجاد فضای بزرگتر و بشتر استفاده کرد. 

LINEAR  INVERTER

کمپانی الجی در بسیاری از ساخته هایش دست به نواوری های جالبی زده است معمولا در لوازم برقی مهمترین وحساسترین قسمت ان موتراست که بسیار  حساس است باید چندین فاکتوررا برای مرغوبیت ان در نظر گرفت مثل  مصرف انرژی ،تولید صدا وطول عمرکه یکی ازمهمترین فاکتورها هستند . موتورهای ساخته شده قبلی با پیستون دورانی باع مصرف زیاد ،مصرف بالا،صدای زیادو طول ل عمر کم  با وجود این معایب برکنار شدند و موتور اینور تر خطی در عرصه جدید طراحی شد این موتور ها با پیستون رفت وبرگشت  با عث ایجاد اصطکاک وسایش کمتر اجزای موتور طول عمر بیشتر و صدای کمتر تولید می کنند و مصرف انرژی را تا 32درصد کاهش می دهد باوجود کمپروسور اینورتر خطی در یخچال J247با می توان ان را به یکی از بهترین موتور های حال حاظر در یخچال های این عرصه نام برد.


  

DOOR IN DOOR 

با پیش رفت علم و تکنولوژی  مردم خواهان طراحی ها زیبا هم هستند که در یخچال GC-J247و مدلهای دیگرجدید شرکت الجی از طراحی خاص و منحصربه فرد DOORINDOOR یا درب تو درب  استفاده کرده است این طراحی باوجود سادگی طرح  بسیار  زیبا و چشم نوازبه نظرمی رسد در این طراحی خیلی راحت می توان به قسمت های مختلف یخچال دسترسی پیدا کرد وبه راحتی از انها استفاده نمود.


 

ظرفیت 

طبیعتا همه با خرید یک یخچال جدید یکی از دلایل خرید فضای بیشتر است شما در مدل  یخچال GC-J247FH با ظرفیت بالا ی 601 لیتر ظرفیت دارد و یا 28 فوت گنجایش دارد که با توجه به ظای خانه و خریدهای منزل و تعداد خانواده می توان از این یخچال استفاده بهینه کرد.

 

قفسه ها

سیستم قفسه  ها ی این خچال به طوری است که باتوجه به نیاز روزانه می توان ان را تنظیم کرد و بسته به نیاز ما فاصله ان ها را تغییر داد تا ما مواد غذایی یخچال رابه راحتی در ان جایی دهیم. 

 • LED
 • مونتازچین قطعات کره
 • 130 کیلو گرم
 • 601لیتر
 • ساید بایساید
 • LED
 • استیل
 • اینورتر خطی
 • GC-J247SLUV
 • سیلور پلاتینیوم
 • 912 میلیمتر
 • 738 میلیمتر
 • 1790میلمتر
 • اینورتر خطی
 • 42 دی سی بل
 • یخچال :6 فریزر :6

نظرات