حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

11 قلم

ظرفیت:

9KG
سرعت چرخش:

1600

صفحه ی نمایش:

صفحه لمسی

موتور اینورتر:

دارد

نوع موتور:

گیربکسی
رده مصرف انرژی:+++A
کشور سازنده:آلمان

مشخصات ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

ماشین لباسشویی هوشمند بوش 

ماشین لباسشویی خود را به راحتی از طریق گوشی تلفن همراه خود کنترل کنید

سیستم I-DOS ™ به طور خودکار مقدار مورد نیاز مواد شوینده مایع را برای نتیجه بهتر از یک شست  شوی کامل  انجام میدهد

لوازم خانگی بوش با اتصال  به شبکه ی اتصال خانگی برای زندگی راحتتر

با بهره گیری از 16 برنامه ی شست و شو انواع لکه ها را از روی هر نوع پارچه ای محو کنید

میزان نویز بسیار پایین تا 47dB / 73dB برای شست و شوی راحت و آرام برای آسایش اعضای خانواده

صفحه نمایش ComfortControl Plusساده ترین نوع عملیات و مصرف انرژی آب و برق را برای شما نشان می دهد.

تلویزیون 65 اینچ ال جی مدل 65SJ950V (1)

سیستم ایدوز دار برای کاهش مصرف آب

سیستم دوز اتوماتیک برای کنترل دقیق و خودکار میزان مصرف مواد شوینده ، آب و نرم کننده ی مایع که از دسترس شما خارج است و میزان مصرف آنها را تا حد زیادی کاهش می دهد به طوری که با یک بار پر کردن مخزن ها شما می توانید تا 20 با شست وشوی کامل داشته باشید.در دستگاه سنسورها ی هوشمند میزان بارف نوع پارچه و میزان خشک کردن لباس ها را اندازه گیری کرده سپس پمپ های مخصوص میزان مناسب مواد شوینده را اضافه می کند و لباس ها را به طور مطلوب شست وشو می دهد و این برای محیط زیست مناسب می باشد به طوری که موجب صرفه جویی تا 7062 لیتر اب در سال و همچنین کاهش مصرف مقدار زیادی مواد شوینده می شود .

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

شست و شوی کامل لباس 

فناوری VarioPerfectTM با استفاده از انواع برنامه های شست وشوی کامل خود برای گرفتن نتایج بهتر شستوشو برای انواع پارچه ها در هر بار شستو شو را تضمین می کند با استفاده از فناوری VarioPerfectTMشما می توانید با فعال کردن گزینه های  SpeedPerfect و EcoPerfect تقریبا در تمام برنامه ها برای صرفه جویی در وقت و انرژی تغییر دهید.این به شما در صرفه جوی 65% زمان . تا 50% انرژی را ذخیره کنید.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

حفاظت ساده از شیلنگ ورودی آب 

شیلنگ AquaStop ساده  شامل دو شیلنگ ورودی و یک شیر مکانیکی در شیلنگ ورودی و یک نشانگر نوری است..آب در لباسها نفوذ کرده و موجب برانگیختگی اسفنج تعبیه شده ی شود که راه ورودی آب را بسته و به طور مکانیکی ورود آب را متوقف می کند. 

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

بهترین نتیجه از شست وشو به واسطه ی توزیع مطلوب آب 

طراحی زاویه دار درام این امکان را فراهم می کند که در هنگام شست و شو آب به صورت یکسان در بین لباس ها توزیع شده در نتیجه همه ی لباس ها به طور کامل شسته می شوند.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

شروع آسان

باتوجه به اینکه چه نوع لباسی را داخل ماشین لباسشویی گذاشته اید چه از لحاظ جنس و چه از لحاظ رنگتنها با انتخاب برنامه ی شست وشوی مخصوص آن لباس بهترین نتیجه را از یک شست وشوی کامل داشته باشید.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

پیام ها هشدار

سیستم هوشمند لباسشوی به شما این اماکن را می دهد که همیشه با وجود این پیام ها به روز باشید همچنین در صفحه ی اصلی برنامه ی اتصال جریان و تمامی اطلاعات مهم را در مورد دستگای خود می تواند پیدا کنید.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

سیستم کنترل از راه دور 

با عملکرد Home Connect شما می توانید به راحتی ماشین لباسشویی خود را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کرده در هر زمان و هر مکانی که هستید به راحتی با سیستم از راه دور دستگاه خود را روشن یا خاموش کنید.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO


شست وشوی کامل لباس ها 

برای یک شست و شوی کامل تنها کافی است با یک دکمه برنامه ی مخصوص از لباس ها ی سخت گرفته تا لباس ها ی خیلی ظریف لباس هایتان را به طور کامل و مطلوب شست و شو می دهد و فرایند شست وشو به طور مطلوب با الزامات لباسشویی سازگار است.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

سیستم EcoSilence

ماشین لباسشویی خود را روشن کرده و بخوابید با فناوری هوشمند EcoSilence Drive دیگر صدایی از ماشین لباسشویی شنیده نمی شود و زمانی که شما خواب هستید هیچ مزاحمتی برای شما ایجاد نمی کند بنابراین مطمئن شوید که لباسهایتان به طور کامل شسته می شوند و نتایج عالی بدون درسر دریافت کنید.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

با مدیریت میزان مصرف آب جهت کاهش هزینه های مصرفی 

وجود سنسور های تعبیه شده در درام لباسشویی بوش جهت صرفه جویی در مصرف آب با کنترل جریان ورودی آب بسته به میزان لباس ها و نوع پارچه ی آنها مقدار آب واقعی مورد نیاز را وارد کرده و جهت جریان را می بندد و از هدر رفتن بیشتر آب جلوگیری می کند

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

حذف کامل لکه ها 

با بهره گیری از برنامه های مخصوص شست وشو برای هر رنگ و جنس پارچه انواع لکه های سخت از قبیل شکلات و سبزی چمن  با دارا بودن 16 برنامه ی شست وشو با تنظیم دمای آب ، چرخش درام و زمان خیس شدن با شروع برنامه ی انتخابی تنظیم می کند. 

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO.

شست وشوی 15 دقیقه ای 

شست وشوی 15 دقیقه ای لباس ها تا 2 کیلوگرم برای وقت هایی که می خواهید لباستان سریع شسته شده است.  
ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

تاخیر زمان شست وشو

سیستم تاخیر زمان شست وشو برای انتخاب زمان شست وشوی لباس ها در زمان دلخواه با این کار شما می توانید زمان دقیق را انخاب نموده تا لباس های شما در زمان مورد نظر حتی وقتی که در خانه نیستید شسته شوند.

ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

ثبات بیشتر و انعطاف کمتر 

طراحی دیواره ی لباسشویی نه تنها زیبایی منحصر ب فردی دارد بلکه با دارای ساختاری قوی جهت ثبات ماشین لباسشویی و ارتعاش کمتر آن را ایجاد می کند . و حالت عایق را برای صدا ایجاد می کند که حتی هنگتمی که چرخش در حد تند است باز هم هیچ صدایی شنیده نمی شود.
ماشین لباسشوی 9 کیلو بوش مدل WAY327XO

  • WAY327XO
  • نقره ای
  • 9 کیلویی
  • 1600 دور
  • 9
  • LED
  • 171 درجه
  • چپ
  • درب از جلو
  • 16 برنامه

نظرات