حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS67MW00G

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

ظرفیت:

14نفره
زئولیت:

دارد

سری:

6

تعداد سبد شست وشو:

3

تعداد برنامه ی شست وشو:

7 برنامه
رده مصرف انرژی:+++A
کشور سازنده:آلمان

مشخصات ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

خصوصیات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 بوش 

-با بهره گیری از سیستم PerfectDry برای خشک کردن کامل ظروف چینی، ظروف شیشه ای و حتی پلاستیک تکیه کنید.

-سبد VarioFlex با نقطه های تماس گزینه های افزایش یافته برای تنظیم دوباره سبد، با رنگ قرمز برجسته شده است.
-صفحه نمایش LED: انتخاب برنامه آسان با نمایش زمان باقیمانده و اطلاعات وضعیت کوتاه
-شیشه 40 درجه سانتیگراد: برنامه محافظتی برای تمیز کردن و خشک کردن لیوانهای شیشه ای

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

فضا برای کارد و چنگال و ظروف آشپزخانه کوچک در VarioDrawer


با تشکر از VarioDrawer قابلیت جمع شدن سطح سوم بارگیری، ماشین ظرفشویی ActiveWater حتی راحت تر است. این مکان ایده آل برای کارد و چنگال و ظروف آشپزخانه کوچکتر است، برای مثال سطل زباله یا ویسکوزیته این امر به شما انعطاف پذیری بیشتری در هنگام بارگیری ماشین ظرفشویی و ایجاد فضای بیشتر در داخل محفظه شستشو می دهد. سبد کارد و چنگال در سبد پایین تر می تواند توسط VarioDrawer جایگزین شود تا ظرفیت تنظیمات تا 14 محل برای ماشین ظرفشویی 60cm و تنظیمات 10 محل برای ماشین ظرفشویی 45 سانتی متر ایجاد شود.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G


 به طور خودکار بهترین عملکرد تمیز کردن را تضمین می کند


مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو دقیقا مطابق با سطح ظروف تنظیم می شود. این بهترین نتیجه را در هنگام صرفه جویی در مصرف آب و انرژی فراهم می آورد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

مبدل حرارتی: همیشه درجه حرارت مناسب برای مراقبت از ظروف

ماشین های ظرفشویی با مبدل های حرارتی با شیشه های گران قیمت و پرسلن با مراقبت های ویژه و بی خطر می شوند. برای جلوگیری از شوک های دما، آب در مخزن شستشوی پیش گرم می شود.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

AquaSensor: تشخیص لکه برای ظروف درخشان تمییز.

AquaSensor با توجه به نوع و درجه خشکی، استفاده از آب را با استفاده از پرتوهای نور برای مدیریت شستشو تنظیم می کند. با توجه به ذرات باقی مانده غذا، روغن یا بقایای مواد شوینده در شستشو، فرآیند شستشو برای ارزیابی اینکه آیا باید ادامه یابد، ارزیابی می شود.

AquaSensor: تشخیص لکه برای ظروف درخشان تمییز.


گزینه HygienePlus: شستشو با درجه حرارت بالاتر برای بالاترین عملکرد بهداشتی.

HygienePlus یک گزینه جدید است که می تواند در بسیاری از برنامه ها فعال شود و به لطف تمیز کردن آنتی باکتریال، حداکثر بهداشت را تضمین می کند. این اثر با افزایش درجه حرارت بالاتر تا 70 درجه سانتیگراد در طی شستشو، حدود 10 دقیقه طول می کشد. HygienePlus به همین دلیل ایده آل برای افرادی است که استانداردهای بهداشتی بالا دارند، به عنوان مثال در خانوارهایی که دارای کودکان کوچک و مبتلا به آلرژی هستند.

گزینه HygienePlus: شستشو با درجه حرارت بالاتر برای بالاترین عملکرد بهداشتی.


SuperSilence: عملکرد فوق العاده آرام در تنها 40-45 دسی بل.

موتور الکترونیکی و بسیاری از اقدامات کاهش سر و صدا، عملکرد فوق العاده آرام از ماشین ظرفشویی SuperSilence ما را تضمین می کند. مزایای ماشین ظرفشویی بوش سرس 6 می باشد.
تکنولوژی حفاظت شیشه ای برای دستکاری فوق العاده ملایم برای لیوان های شیشه ای ظریف شما.

از آنجا که آب نرمال باعث خوردگی شیشه ها می شود، ماشین های ظرفشویی Bosch با تکنولوژی محافظت شیشه ای به طور مداوم درجه سختی را تنظیم می کنند. این چگونگی اطمینان از اینکه لیوان ارزشمند و ظریف شما همیشه با مراقبت ویژه شسته می شود.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

برنامه تایمر برای زمان شروع دلخواه

با عملکرد تاخیر زمانی می توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این اجازه می دهد تا شما به راحتی در هر زمان، در طول روز، در ساعات کار و یا در شب، به راحتی اداره کنید. پس از شروع برنامه، نمایشگر زمان دقیق باقیمانده را نشان می دهد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

LoadSensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتر تنظیم می کند

وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. برای بارهای بزرگتر، آب بیشتر برای خیساندن ظروف و کاهش میزان آب مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. برای بارگذاری های ظروف کوچکتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. سنسور بار برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

IntensiveZone: به طور موثر با فشار دادن یک دکمه قابلمه و تابه را پاک می کند.

گزینه IntensiveZone، که می تواند به بسیاری از برنامه ها اضافه شود، باعث افزایش فشار هوا و افزایش درجه حرارت در سبد پایین می شود. قابلمه ها و تابه های بسیار کثیف به طور مطلوب تمیز می شوند در حالی که ظروف ظریف تر می توانند در سبد بالا قرار گیرند.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

خشک شدن مطلوب و درخشش با کمترین مصرف انرژی به لطف تکنولوژی Zeolith®.

با تشکر از فن آوری Zeolith ® برنده چند جایزه، امکان صرفه جویی در مصرف انرژی است، با نتایج خیره کننده درخشان. فرآیند خشک کردن با استفاده از انرژی بسیار کمی و مصرف انرژی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد: کمترین مصرف انرژی در بهترین درجه بهره وری انرژی A +++ یا حتی 10٪ کمتر است. این صرفه جویی در انرژی با وجود ماده معدنی Zeolith طبیعی است. در نتیجه طول عمر دستگاه را بالا می برد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

AquaStop با تضمین 100٪ طول عمر در برابر آلودگی آب.

سیستم AquaStop شامل یک شیلنگ دوشاخه ای، یک شیر ایمنی و همچنین یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور، 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب است. تضمین شده توسط شرکت بوش برای بیان طوبل عمر طولانی دستگاه می شود.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

EcoSilence DriveTM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد.

سیستم EcoSilence DriveTM برای افزایش راندمان کار آیی کولر گازی توسعه یافته است. عملکرد فوق العاده آرام ،کارآمد و تضمین کاهش مصرف انرژی برق است. EcoSilence DriveTM تکنولوژی  فوق العاده قدرتمند در عین حال با نویز پایین نتایج بالا را به طور کامل تضمین می کند.تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بیشتر.

این تکنولوژی شستشوی نوآورانه، بهره وری را افزایش می دهد و شستشو محیط زیست را برای نتایج تمیز کردن عالی تضمین می کند. آب و انرژی از طریق توزیع آب هدفمند، فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای افزایش گردش آب ذخیره می کند.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

برنامه ی شست وشوی 40 درجه شیشه

برنامه شستشو  ملایم برای تمیز کردن بهتر، خشک کردن مطلوب و درخشش شیشه.

برنامه ی شست وشوی 40 درجه شیشه برای شست وشوی بهتر ظروف شیشه ای  مانند لیوان های کریستال با کیفیت بالا را پاک می کند، و هم چنین خشک کردن مطلوب و رسیدن به درخشش فوق العاده را ارائه می دهد. این از طریق دمای پایین تر، تنظیم در دمای عامل شستشو و تمدید دوره خشک شدن امکان پذیر است. لیوان های شیشه ای براق و خشک شدن بدون باقی ماندن یک قطره آب، اثبات واضحی است که نتیجه تمیزی و پاک کننده را نشان می دهد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

  • 14 نفره
  • اینورتر
  • 7 برنامه
  • 44 دسی بل
  • 3
  • +++A
  • 84.5 x 60 x 60cm
  • 9.5 لیتر
  • 84.5*60*60 cm

نظرات