حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS68TI02E

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

ظرفیت:13 نفر
رده ی مصرف انرژی:++A
ActiveWater:دارد
میزان صدا:

42 دسی بل

صفحه کلید لمسی:

دارد
مصرف آب در حالت اکو:6.5 لیتر
فناوری AquaSensor:دارد
تکنولوژی IntensiveZone:دارد

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI02E

تکنولوژی « SuperSilence »:

وجود این فناوری در ماشین ظرفشویی باعث می شود تا عملکردی فوق العاده آرام را در حین شستشو داشته باشد؛ به طوری که هنگام روشن بودن ماشین، از صدای 42 دسی بل برخورادر خواهد بود و همین باعث می شود در فضایی آرام ظروف شما تمیز شوند.

تنظیم آسان برنامه و نمایش زمان باقی مانده توسط نمایشگر LED

شیشه 40 درجه سانتی گراد:

برنامه محافظتی برای تمیز و خشک کردن لیوان های شیشه ای

سبدهای VarioFlexPlus:

با تشکر از این قابلیت، می توان سبدهای داخل ماشین ظرفشویی SMS68TI02 را تنظیم کرد. به دلیل انعطاف پذیری سبدها ، می توانید فضای بیشتری برای لیوان ها و ظروف های دیگر خود فراهم کنید. ماشین ظرفشویی بوش مدل sms68ti02 دارای سبد VarioDrawer Pro می باشد. این سبد برای جای گذاری قاشق و چنگال مکان مناسبی خواهد بود؛ لذا کافی است قاشق و چنگال های خود را در این سبد جای داده و بقیه شستشو را به ظرفشویی بوش بسپارید. انعطاف پذیری بیشتر و در نتیجه استفاده ی بهتر از فضا توسط سبدهای واریو فلکس « VarioFlex »

فناوری « VarioSpeed ​​Plus »:

وجود این تکنولوژی در ماشین ظرفشویی بوش، نتایج مطلوب تری در پاک کنندگی ظروف ارائه می دهد. به این منظور که با استفاده از سه بار شستشوی سریع در کوتاه ترین زمان، ظروف به صورت کامل تمیز و خشک خواهند شد. این فناوری برای افراد وسواسی بسیار حائز اهمیت است. برای مهمانی ها و تولدهایی که زمان مناسبی برای تمیز کردن ظروف ندارید، می توانید این گزینه را فعال کنید، تا 66% میزان شستشو کاهش پیدا کند.

مبدل حرارتی:

درجه حرارت مناسب برای تمامی ظروف: مبدل حرارتی در ماشین ظرفشویی SMS68TI02 میزان حرارت را برای ظروف حساس، گرانبها و شیشه ای شما تنظیم می کند و از هر گونه شکستگی و ضربه زدن به ظروف جلوگیری خواهد کرد. به همین منظور، برای جلوگیری از شوک های دما، آب در مخزن شستشو پیش گرم می شود.

AquaSensor:

تشخیص لکه های به جا مانده بر روی ظروف!

فناوری AquaSensor در این ماشین، لکه های چربی و ذرات باقی مانده بر روی ظرف را تشخیص می دهد و در تمیز کردن بهتر و به صورت بهداشتی تر کمک می کند. لذا در صورت لکه های باقی مانده، پروسه شستشو را تعیین می کند که آیا ادامه ی شستشو انجام گیرد یا کافی خواهد بود.

حالت اکو « Eco »:

ظروف خود را با ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI02 با مصرف کمتر آب و بهینه انرژی بشویید. با فشار دادن دکمه اکو، عملیات شستشو را تنها با استفاده از 6.5 لیتر آب انجام دهید. هم در مصرف آب و انرژی صرفه جویی خواهید کرد، هم به صورت بهداشتی ظروف تمیز خواهد شد.

گزینه HygienePlus:

شستشو با درجه حرارت بالاتر برای بالاترین عملکرد بهداشتی با این گزینه تحقق می یابد. HygienePlus گزینه ای جدید در ماشین ظرفشویی SMS68TI02 است و می تواند در بسیاری از برنامه ها فعال شود. به لطف همین تکنولوژی، تمامی باکتری ها را پاکسازی خواهد کرد و سلامتی را تضمین می کند. با افزایش درجه حرارت تا 70 درجه سانتی گراد شسشتو کاملا به صورت بهداشتی انجام خواهد گرفت. این گزینه برای افرادی که مبتلا به آلرژی هستند و بسیار به بهداشت اهمیت می دهند، تعبیه شده است.

تنظیم درجه سختی آب:

آب مصرفی در ماشین های ظرفشویی ممکن است به جنس ظروف آسیب برساند؛ به همین دلیل، شرکت بوش درجه سختی آب را برای ماشین ظرفشویی مدل خود گذاشته است. میزان سختی آب را تنظیم کنید و با خیال راحت ظرف هایتان را بشویید.

تاخیر در شستشو:

این برنامه برای مواقعی که به مجلسی مهم می روید و یا قرار کاری را دارید کاربرد زیادی دارد. با استفاده از این دکمه می توانید شستشوی خود را با تاخیر مورد نظر انجام دهید و پس از شروع برنامه، به شما زمان باقی مانده را نشان خواهد داد.

عملکرد LoadSensor:

بعضی وقت ها، تعداد ظرف هایی را که می خواهید درماشین ظرفشویی جا سازی کنید، کم است؛ پس برنامه های شستشویی که برای ظروف زیاد انتخاب می کنید ممکن است برای ظروف با تعداد کم به صرفه نباشد؛ همچنین هزینه و انرژی بی جهتی مصرف شود. از طریق این سنسور ماشین ظرفشویی شما در هنگام شستن ظرفهای کمتر آب و انرژی را ذخیره می کند.

IntensiveZone:

این گزینه برای تمیز کردن تابه ها و قابلمه ها کاربرد زیادی دارد. به این صورت که می توانید قابلمه خود را در سبد پایین قرار دهید و با فعال کردن این گزینه به قدرت تمیزکنندگی آن پی ببرید. گزینه IntensiveZone در ماشین ظرفشویی بوش، با افزایش فشار هوا و درجه حرارت تمیز کردن قابلمه ها را بر عهده خواهد گرفت. به این منظور، تمامی ظروف کثیف را به طور مطلوب تمیز خواهد کرد.

EcoSilence DriveTM:

قدرتمند، آرام، با دوام و کارآمد؛ داشتن ماشین های ظرفشویی همچون مدل SMS68TI02 که قدرتمند و با دوام « EcoSilence DriveTM » باشد، برای هر خانواری ضروری است. این مدل عملکردی قدرتمند دارد و با انتشار کمترین صدای ممکن به شما اجازه خواهد داد تا در صورت داشتن مهمان در خانه از آن بتوانید استفاده کنید و هیچ مزاحمتی ایجاد نشود.

تکنولوژی ActiveWater:

شستشوی نوآورانه و کمک کردن به محیط زیست، از طریق همین تکنولوژی محقق می شود. لذا نتایج تمیز کردن عالی را به همراه خود دارد.

برنامه ExtraDry:

پس از شستن کامل ظروف از طریق ماشین، ممکن است ظرف های شما مرطوب بمانند و یا بخواهید یک دور دیگر ظرف ها را برای اطمینان بیشتر بشویید. بنابراین بوش یکی از برنامه های دیگر را به این محصول خود اضافه کرده تا شستشوی اضافی را بتوان تنها با یک دکمه انجام داد. برنامه ExtraDry قابلیت شستن اضافی ظرف ها را برایتان ایجاد می کند و زمان خشک شدن را افزایش می دهد. به این ترتیب حتی ظرف هایی از جنس پلاستیک را به خوبی تمیز و خشک خواهد کرد.

  • SMS68TI02E
  • 13
  • آلمان
  • بوش
  • 8
  • 42 دسی بل
  • 3
  • A++
  • در حالت اکو 6.5 لیتر

نظرات