حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 6050

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

50 قلم

ظرفیت:

14 نفره
بخار شور:

ندارد

نوع نمایشگر:

دیجیتال 

تعداد سبد شست وشو:

3

تعداد برنامه ی شست وشو:

7 برنامه
رده مصرف انرژی:+A
کشور سازنده:قطعات کره مونتاژ چین

 مشخصات ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 6050

راحتی در بارگزاری 

قفسه سوم منحصر به فرد طوری طراحی شده است تا انعطاف پذیری کامل بدون در نظر گرفتن اندازه و شکل کارد و چنگال و ظروف پخت و پز. با استفاده از اسلاید ساده و خارج از عمل، شما می توانید انواع مختلفی از اقلام بزرگ یا کوچک را قرار دهید.


ظرف ها را سریع تر تمیز کنید

شست وشوی 35 دقیقه ای ظروف با دمای 50 درجه ی سانتیگراد ظروف خود را سریعتر شست وشو دهید مناسب برای بار های کم و ظروف کوچک است بنابراین شما لازم نیست منتظر شوید تا تمام ظرفشویی پر شود برای وقت هایی که می خواهید 


شستشوی بهداشتی

تمیز کردن بهداشتی را برای به حداقل رساندن باکتری ها فراهم می کند. شستن نهایی پاک کردن آن باعث گرم شدن آب تا 70 درجه سانتیگراد می شود و این دمای را برای چند دقیقه حفظ می کند، بنابراین حتی لکه های بسیار سخت نیز به راحتی از روی ظروف پاک کرده و ظروف کاملا تمییز را به شما ارائه می دهد.

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 6050


شستشو یک ساعته

گزینه One Hour Express Wash به شما اجازه می دهد ظرفهای خود را تمیز و خشک بسیار سریعتر دریافت کنید. این برای مقادیر کوچکتر از موارد خیس خورده ای که نیازی به تمیز کردن شدید ندارند، ایده آل است.

کار آیی خود کار

یک چرخه شستشوی اتوماتیک اطمینان حاصل می کند که ظروف شما به طور موثر تمیز می شوند. یک حسگر سفتی ذرات غذایی را تشخیص می دهد و به طور خودکار زمان  شستشو و خشک شدن را تنظیم می کند، بنابراین از آب و انرژی کم استفاده می کنید.


ضد اثر انگشت

حالت ضد اثر انگشت تضمین می کند که ظرفشویی شما همیشه تمییزو براق باشد این پوشش ویژه مانع از ایجاد  اثر انگشت و لکه های دیگر می شود و اگر هر کدام از آنها ظاهر شود، می توانند به راحتی تمیز شوند.

تنظیم ارتفاع یک مرحله ای

 هیچ مانعی برای شستن وجود ندارد از اقلام بسیار کوچک گرفته تا قابلمه های بزرگ را به راحتی می توانید داخل ظرفشویی جایگذاری کنید و آن ها را شست و شو دهید با تنظیم ارتفاع قفسه ی بالایی به را حتی می توانید اندازه را کوچک و بزرگ کنید 

  • 14 نفره
  • 7
  • IntesiveAutoExpressEcoDelicatePre WashQuick
  • 46 دسی بل
  • 3
  • +A
  • 12 لیتر
  • 85.5*60*60 cm

نظرات