حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

کولر گازی 30000 گری مدل GWC30FA

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

10 قلم

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 30000
نوع عملکرد:سرمایشی 
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:اسکرول
پرتاب باد:14-15 متر
کشور سازنده: چین
لوله مسی:دارد
آنتی باکتریال:دارد
حالت اتومات:دارد

کولر گازی 30000 گری مدل GWC30FA

حالت GOOD SLEEP 

کولر گازی گری GWC30FA-K1NTA8E شما را به یک خواب راحت دعوت می کند با فعال کردن گزینه ی GOOD SLEEP با اجرای سه مرحله به صورت خودکار تجربه ی یک خواب عالی را برای شما فراهم می کند به این صورت که:

● مرحلۀ خوابیدن: با کاهش درجه حرارت، هوای اطراف شما را خنک می کند و شما را برای یک خواب عمیق آماده می کند..
● مرحله خواب عمیق: بدن شما را ریلکس می کند و درجه حرارت هوا را کمی افزایش می دهد.
● مرحله بیداری: در این مرحله با ایجاد جریان متناوب هوای خنک حالت تازگی را برای شما فراهم کرده و شما را پر انرژی تر از همیشه خواهد کرد

GWC30FA-K1NTA8A

سیستم خنک کننده ی توربو

با بهره گیری از سیستم خنک کننده ی توربو شما می توانید با زدن یک دکمه فضای مورد نظر خود را در مدت زمان کمتری خنک کرده و از هوای مطبوع  خنک فضا در روزهغای طاقت فرسای تابستان لذت ببرید. این حالت برای مواقعی کاربرد دارد که شما برای خنک سازی فضایتان عجله دارید و می خواهید فضا را سریعتر خنک کنید.

GWC30FA-K1NTA8A

سیستم تشخیص خودکار

سیستم تشخیص خودکار دستگاه به شما این امکان را می دهد که در هنگام بروز خطا بتوانید آن را سریعتر تشخیص داده و نسبت به رفع خطا و یا تعمیر دستگاه خود اقدام کنید کارایی این سیستم به این صورت که خطا با یک کد روی صفحه نمایش نشان داده می شود و شما می توانید با بررسی آن منبع خطا را تشخیص داده و آن را رفع کنید.

GWC30FA-K1NTA8A

سیستم راه اندازی مجدد خودکار

کولر گازی گری GWC30FA-K1NTA8E مجهز به عملکرد راه اندازی مجدد خودکار است . به این صورت که اگر برق خانه ی شما به هر دلیلی قطع شد پس از وصل شدن مجدد برق دستگاه با تاخیر سه دقیقه ای مجددا به کار خود ادامه می دهید با اینکار از آسیب رسیدن به دستگاهتان در هنگام تغییر ولتاژ جلوگیری می کند و خیال شما را از این بابت راحت می کند.

GWC30FA-K1NTA8A

فیلتر های بهداشتی

کولر گازی های نسل جدید گری مجهز به فیلتر های بهداشتی هستند همانطور که می دانیم گرد و خاک و ذرات معلق همیشه در هوا موجود می باشند که بعضی از این ذرات برای سلامتی ما و خانواده مان مضر می باشد که کولر گازی گری با داشتن این فیلتر ها این ذرات را از فضا گرفته و هوایی سالم و مطبوع را جایگزین می کند.

GWC30FA-K1NTA8A

GOLD FIN

پره های کولر گازی گری با فین طلایی پوشش دهی شده اند که مزیت این پوشش برای بالا بردن سطح تبادل در مبدل حراررتی،حفاظت از پره ها در برابر خوردگی،پوشش دهی ضد خوردگی ویژه ی مبدل حرارتی و هم چنین حفاظت از دستگاه در برابر اثرات جوی و شرایط نا بسامان آب و هوا می باشد که با این حال دستگاه شما طول عمر بالاتری خواهد داشت.

GWC30FA-K1NTA8A

IFEEL

با استفاده از دکمه "FEEL"، شما می توانید با استفاده از ریموت و فشار دکمه ی IFEEL دمای اتاق خود را با توجه به شرایط محیطی تنظیم کنید به طوری که تمام فضا را هوایی خنک  دلپذیر فرامی گیرد و سیستم خود به خود و به صورت خودکار دما را در هر زمان تنظیم می کند و نیاز به تنظیم دستی آن در زمان های مختلف نیست.

GWC30FA-K1NTA8A

 • گری
 • GWC30FA
 • اسپلیت
 • سرمایش
 • 30000
 • معتدل و حاره ای
 • اسکرول
 • R22
 • LED
 • تکفاز
 • چین

نظرات