حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

کولرگازی ال جی -18000- AMP-N18K

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

17 قلم

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 18000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:Dual Inverter
پرتاب باد:4-5 متر
کشور سازنده:کره
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :A
حالت اتومات:دارد

مشخصات وقیمت کولر گازی ال جی مدل AMP-N18K

نکات مهم برای خرید کولرگازی ال جی اصلی :

همیشه برندهای بزرگ دنیا با پدیده جعل مشکل داشته اند چراکه بسیاری ادم های سودجو در کمین برندشان نشسته اند وجنس جعلی وبی کیفیت را به مشتریان با نام برندشان معرفی می کنند که متاسفانه دراین روزها در ایران بسیار زیاد شاهد کولرهای جعلی هستیم که کولرگازی الجی یکی از این برندهاست که بسیاری از سودجویان به دنبال جعل کردن کولرگازی ال جی هستند چند تا دلیل برای خرید جنس جعل یاز طرف مشتر ی وجود دارد.اولین عامل عدم اگاهی کامل از برند وشناخت مدل های کولرگازی الجی است دومین عامل قیمت های بسیار ارزانتر کولرگازی جعلی نسبت به کولر گازی اصلی است.

قبل از خرید به این نکات توجه فرمایید

1. کلمه اینورتر جوری در بازار رواج پیدا کرده است که هر کس می خواهد کولر گازی بخرد دنبال اینورتر بودن است .در کولر گازی های بانه و شهر های مرزی در حال حاظر اینورتر dcوجود ندارد .یعنی اگر کولرگازی الجی به شما پیشنهاد شد که اینورتر dc است به احنمال 99درصد این کولر گازی جعلی است اکثر کولر گازی های ال جی در بازار یا دوال اینورتر یا اینورتر وی هستند.

2.هرجنسی که میخرید مدل کامل را از فروشنده بگیرید و فقط بانام لاتین در گوگل سرچ کنید برای مثال مدل AMP-N18K را سرچ کنید باید خود سایت الجی همین مدل و عکس ها را شما می بینید اگر عکسی که فروشنده برای شما فرستاده است با عکس سایت مغایرت داشته باشد به احتمال زیاد کولر گازی مورد نظر جعلی است

3. بسیار یاز خریداران به دنبال انرژی A+++هستنددر بسیاری از کولرهای جعلی انرژی چندین مثبت وجود دارد .اما ایا واقعا برچسب مصرف را کم می کند یا امپر واقعی مصرف برای مثال در کولر گازی الجی مدل AMP-N18K برچسب انرژی ان فقط Aمی باشد

4. بسیاری از خریداران کولر گازی الجی به دبال ساخت کره بودن جنس هستند اما واقعیت این است که در چند سال گذشته یک مدل فقط کولر گازی الجی کره دیده شده است که بیشتر از یک ماه در بازار نموند و دیگر شهر بانه و تمام مرز های ایران کولر گازی الجی اکره به خود ندیده است . اکثر کولر های گازی موجود در بازار ساخت تایلند ،چین و کره هستند.

آمپر کنترل

در ایران و کشور های خاورمیانه همیشه نوسان برق باعث فشار اومدن به وسایل برقی ما شده است و در بسیاری از موارد نیز سوختن وسایل برقی را شاهد بوده ایم . که در کولر گازی های اینورتر به دلیل فشار بروی برد اینورتر زودتر برد می سوزد و هزینه بسیار سنگینی به مصرف کننده تحمیل می کند . اما دیگر بابت این مشکل نگران نباشید با وجود امپر کنترل شما در هر حالت از جریان برق به راحتی می توانید امپر دلخواه یا لازم خود را عوض کنید از سرمای کولر گازی الجی امپر کنترل لذت ببرید.با امپر کنترل بسیاری از هزینه های مصرف برق و هزینه بالای تعمیر و تعویض برد در امان باشید.

قطعی برق

در بسیاری از منازل مسکونی به دلیل سیم کشی های غیر استاندارد موقع نسب کولر گازی شاهد افت جریان برق (موقع روشن کردن کولر فشار را روی لامپ های روشن میبینیم) یا قطع فیوز برق را هانگام روشن کردن کولر گازی میبینیم اما با وجود کولر گازی مدل امپر کنترل این نگرانی دیگر کم معنی می شود کمترین فشار را به واسطه سیستم امپر کنترل به برق منزل وارد می کند.

به کار گیری چند تا کولر گازی همزمان

با سیستم امپر کنترل شما می توانید چندتا کولر گازی را همزمان از سرمای انها استفاده کنید و بیشترین میزان بازدهی را از انها بگیرید و کمترین مصرف را داشته باشید .برای مثال شما در خانه می توانید 4تا کولر گازی روشن کنید که هر 4 تا هر کدوم 4امپر مصرف برق داشته باشند به عبارتی شما با 4 تا کولر گازی فقط 16 امپر مصرف کنید این یعنی برای یک کنتور25 امپر کمترین نوع مصرف و پیشنهاد خوبی ،برای کسانی که اتاقهای زیادی دارند که کمترین مصرف را داشته باشند.

قدرت تحمل در برابر گرما

همیشه یکی از مشکلات مصرف کنندگان کولرگازی اینورتر این بوده است که اگر دما به بالای 43 درجه برسد به مشکل برمی خورند وموتور قفل می کند یا یا فقط فن بلیور کار می کند وسرما دهی ندارد اما در کولر گازی الجی دوال اینورتر امپر کنترل اینطور نیست.

شما اگر حتی دریکی از شهر های گرمسیر ایران باشید بدون هیچ مشکلی با گرمای 65درجه نیز به راحتی می توانید از سرما لذت ببرید و از صرفه جویی هزینه اینورتر بودن کولر گازی الجی دوال اینورتر کیف کنید.

سرمای سریع و مصرف کم

همیشه در مورد کولر گاز های اینورتر نقد می شود که سرمایش کولر دیرتر به راه می افتد اما با کمپروسور دوال اینورترالجی در کولر گازی الجی امپر کنترل کمپروسور با دوران بیشتر فن باعث سرعت صرفه جویی د رمصرف بیشتر می شودو متور اینورتربا سرعتی مداوم کمپروسور رابا حفظ دمای مطلوب تنظیم می کند وبا قدرت و سرعت بیشتری سرمایش زیادی در مدت زمان کمی می توان گرفت در حدی این کولر گازی قدرت موتور بالایی دارد که شرکت المانیTUVRHEINLAND که کارش نظارت بر سلامت کالا ها و قدرت انهاست ود ربسیاری از کشورهای جهان به این کار مشغول است این کولر گازی را تایید کرده است پس می توان کولر گازی الجی امپر کنترل را به یکی از دوست داران محیط زیست نیز نام برد.

پلاسمستر یونیزر پلاس + Plasmaster Ionizer

کولرگازی االجی دوال اینورترای کنترل تخلیه اب ندارد یعنی دیگر لازم نیست فظای منزل را زشت یا با ترفندی روی لوله اب را بپوشانید یا کنده کاری بیشتری روی دیوار انجام دهید این کولرگازی جدید الجی با این سیستم کارهای بسیاری مفیدی انجام داده است که داخل خانه را به استاندارد لازم مرطوب نگه می دارد وباسیستم plasmater ionizerوبا وجود رطوبت موجود بیش از 3 میلیون ین تولید می کند وذرات میکروسکوپی مضر را از طریق تزریق هوا به داخل کولرگازی هدایت ودر انجا با یک سری واکنش تبدیل به ین های ازاد و مفید می کند .این فرایند در چندمرحله انجا م می گیرد که در مرحله اول ین ها تولید می شوند وبه محوطه برتاب می شوند و درانجا در مرحله دوم ذرات مضر را احاطه می کنند ودر مرحله سوم همه ذرات تبدیل به OHمیشوند و در مرحله چهارم پیوند شیمیایی تشکیل می دهند ودر مرحله اخر تمامذرات تبدیل به ملوکول اب شده و عملیات بوزدایی را انجام می دهد ودر نهایت 99درصد ازباکتریهای مضرا در 60 دقیقه ازبین می برد . این ازمایش در شرکت کره ای اینترتک در 52 متر مکعب انجام شده است .

باتوجه به توضیحات بالا این مدل کولر گازی برای بسیاری از شهرهای ایران مفید است چرا که بسیاری از شهرهای ایران خشک و معتدل هستند وبرای داخل خانه بسیار مفید است

SmartThinq WIFI

دربسیاری از وقت ها مابه دلیل عجله و کار زیاد از خاموش کردن کولر گازی ویا وسایل دیکر خانه مسکل داریم اما به وسیله سیستم هوشمند SmartThinQ WIFIکولرگازی که به وایفای وصل می شود شما بیرون از منزل نیز به راحتی با این سیستم کولرگازی دوال اینورتر ای کنترل الجی را خاموش کنید.

خواب راحت

در کولر گازی الجی امپرکنترل سه حالت برای خواب تعریف شده است که خواب راحتی برای شما فراهم می سازد برای دسترسی به این حالت میتوان با فشار دادن یک دکمه ان را مهیا کرد.

پاکسازی اتوماتیک

درجریان پاکسازی اتوماتیک کولرگازی الجی دوال اینورتر درمبدل حرارتی ان ازبه وجود امدن باکتریها وکپک ها جلوگیری می کند وهوای مطبوع و راحتتری برای مصرف کننده فراهم می کند.

چرخش باد 4 طرفه

کولرگازی الجی دوال اینورتر برای راحتی کاربرو پخش هوا به تمام محیط انجام دهد عملکرد چرخشی پخش هوا از 4 طرف به سرعت تمام محیطرا پوشش می دهد و خنک میکند.

فیلتر دوگانه گردوغبار

دربسیاری از کولرگازی ها فیلتر گردو غبار وجود دارد اما به خوبی عمل نمی کنند و گرد وغبارموجودرا نمی توانند بگیرد ولی کولرالجی دوال اینورترامپر کنترل فیلتر دوگانه ای تعبیه کرده است که ذرات گردو غبار و میکروب ها را تا 10 میکروگرم می گیرد این یعنی درحد بسیار بالایی گرفتن گردو غبار موجود در هوا و یک نفس راحت برای مصرف کننده است.

ابعاد و وزن

ابعاد پنل کولرگازی الجی مدلAMP-N18K:

طول :998 میلی متر   عرض:345 میلیمتر   پهنا:210میلیمتر

ابعاد موتورکولرگازی الجی مدلAMP-N18K:

طول:770 میلیمتر   عرض:545میلیمتر   پهنا:228 میلیمتر

وزن پنل کولرگازی الجی امپر کنترل :

وزن پنل بدون کارتن : 12.3کیلوگرم       وزن پنل با کارتون :14کیلوگرم

وزن موتوربدون کارتن:47کیلوگرم           وزن موتوربا کارتون:51کیلوگرم

ظرفیت سرمایش

کولرگازی الجی امپر کنترل در حالت T1 یا 4 امپر 5.27کیلو وات برق می کشد ودر 18000BTU سرمایش تولید می کند ودر حالت T3 یا 8امپر 4.48کیل وات برق می کشد و قدرت موتور با سرمای قوی تر به 15300BTUمی رسد.

ظرفیت گرمایش

کولرگازی الجی دوال اینورتر در حالت گرمایش 6.01کیلووات برق می کشد و قدرت گرمایش ان 20500BTUمی باشد و با این توان ازگرمایش در سرمای زمستان نیز گرمایش قابل توجهی به ما می دهد.

  • قطعات کره ، منتاژ تایلند
  • ال جی LG
  • AMP-N18K
  • DUAL INVERTER
  • سرمایش و گرمایش
  • 18000
  • خشک و معتدل
  • Dual Inverter Compressor
  • A
  • R410a

نظرات