ماشین لباسشویی ۸ کیلوی بکو مدل WCC8632XW

 

ظرفیت:

۸KG
سرعت چرخش:

۱۲۰۰

صفحه ی نمایش:

صفحه لمسی

موتور اینورتر:

دارد
نوع موتور: گیربکسی
رده مصرف انرژی: +++A
کشور سازنده: ترکیه

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت تماس حاصل فرمائید:

۰۹۱۸۹۸۵۰۸۸۲

۰۹۱۸۹۸۵۰۸۸۳

۰۸۷۳۴۲۲۰۸۸۳

۰۸۷۳۴۲۲۰۸۷۰

 

مشخصات ماشین لباسشویی ۸ کیلوی بکو مدل WCC 8632 XW

برنامه پشم

شستن لباس های پشمی همیشه باعث دردسر است با استفاده از ماشین لباسشویی بکو با دارا بودن برنامه ی مخصوص شستن لباس پشمی می باشد.این چرخه مخصوص شستشو با کنترل هوشمند  به شما اطمینان می دهد که لباس های پشمی بدون آسیب شسته می شوند.نتیجه ی مطلوب را از شست و شوی لباس های پشمی را به شما ارائه می دهد به طوری که باور ندارید که قبل از داشتن این لباسشویی چه کار می کردید.

مراقبت ازلباس ها ی تیره

همیشه از دست رفتن رنگ لباس برای ما ناخوشایند است و Beko با دارا بودن  یک برنامه ویژه برای لباس های مصنوعی تیره یا پنبه ای که مناسب لباس های تیره و یا لباس های رنگارنگ است باعث می شود که رنگ لباس ها در حین شست و شو از بین نرود و خیال شما را برای همیشه از ثبات رنگ لباس هایتان راحت می کند.

برنامه پیراهن

برنامه ای مخصوص شست و شوی پیراهن که در ماششین لباسشویی بکو تعبیه شده است برای شستن پیراهن شما با کمترین اسیب طراحی شده است این برنامه ویژه دارای حرکات مکانیکی کمتری است و دمای حداکثر در ۴۰ درجه سانتیگراد تنظیم می شود تا اطمینان حاصل شود که آسیب به پیراهن شما به حداقل می رسد و طول عمر آن را بالا می برد. در نتیجه شما ی توانید با خیالی آسوده لباستان را به دست پر توانای ماشین لباسشویی بکو بسپارید و از نتیجه ی شست و شوی مطلوب لباسهایتان لذت ببرید.

مخلوط ۴۰

برنامه ای ویژه برای شست و شوی انواع جنس از لباس ها،همه ی ما می دانیم که پر کردن ماشین لباسشویی تنها با یک جنس از لباس ها کار زمان بری است و معمولا چند نوع لباس با یک جنس موجود نمی باشد در نتیجه بکو برای شما راه حل دارد برنامه ی مخلوط طراحی شده برای شستن پارچه های مصنوعی و پنبه در یک بار شستشو، این برنامه می تواند بار مخلوط لباس های پنبه ای و مصنوعی را در یک بار شستشو برای شما فراهم کند.

قفل کودک

کودکان همیشه برای هر چیزی کنجکاو هستند و گزینه قفل کودک را می توان برای جلوگیری از دستکاری کودکان با دکمه ها فعال کرد. فعال کردن گزینه قفل کودک مانع از هر گونه تغییری در برنامه انتخاب شده می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *