بررسی تخصصی کولر گازی میتسوبشی اینورتر مدل SRK50ZMA

بررسی تخصصی کولر گازی میتسوبشی مدل SRK50ZMA:

 

توضیحات کوتاه:

نوع عملکرد: سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل: تک پنل
نوع کمپرسور: روتاری
پرتاب باد: ۳۰-۳۲متر
کشور سازنده: تایلند
لوله مسی: دارد
رده مصرف انرژی : +++A
حالت اتومات: دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:

۰۹۱۸۹۸۵۰۸۸۲

۰۹۱۸۹۸۵۰۸۸۳

۰۸۷۳۴۲۲۰۸۸۳

۰۸۷۳۴۲۲۰۸۷۰

 

 

توضیحات کلی:

 

۱-جریان هوا برتر:

کولر گازی های جدید میتسوبشی از تکنیک تحلیل آیرودینامیک مورد استفاده در صنعت هواپیمایی جت استفاده میکند که نتیجه ی آن عمکرد جریان هوای یکنواخت و کم صدا است.به طوری که یک جریان عظیم هوای با حداقل مصرف انرژی به بیرون پرتاپ میکند.

۲-کارکرد راحت:

 

FUZZY AUTO MODE-1: به صورت خودکار دستگاه حالت و تنظیم دما خود را بر اساس محاسبات فازی و فرکانس اینورتر تنظیم می کند.

 

REMOTE LUMINOUS-2: با یک کنترل از راه دور “Luminous” بی سیم که حتی “در تاریکی” روشن می شود، می توان تمام کارهای مورد نظر دستگاه را با کلیک یک دکمه اجرا کرد.

 

۳-عملکرد HI POWER: این واحد می تواند به طور مداوم در حالت HI POWER به مدت ۱۵ دقیقه کار کند. این حالت برای سرعت بخشیدن برای رسیدن به درجه حرارت مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

 

۴-سیستم سه گانه: شروع “Hot Start” دستگاه را قادر می سازد عملیات گرمایش سریع را شروع کند. ‘Hot Spurt’ یک سیستم گرمایش سریع است که کار می کند تا درجه حرارت را تا دو درجه افزایش دهد. “Hot Keep” در طی چرخه یك شكاف اتوماتیک استفاده می شود تا مانع از دست رفتن هوای سرد شود. این سه سیستم کنترل عملیاتی برای اطمینان از گرمایش راحت و کارآمد کمک می کند.

 

OPERATION AUTOMATIC-5: سیستم تهویه مطبوع به طور خودکار از گرمایش، خنک کننده یا عملیات خشک استفاده می کند.

۳-نگهداری آسان:

 

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع به هر دلیلی ااز ار بیافتد، یک میکرو رایانه داخلی به صورت خودکار دلیل آن را تشخیص داده و راه حل مورد نیاز را ارائه می دهد. بازرسی و تعمیر باید توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

PANEL DETACHABLE:پنل داخلی را می توان به راحتی باز وبسته کرد و برای وقت هایی که فیلتر ها نیاز به شست وشو و یا تعویض دارند به راحتی می توان آن را جدا کرده و بعدا به راحتی نصب نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *