ماشین لباسشویی ۹ کیلویی بوش مدل WAY327XO

 

توضیحات کوتاه:

 

ظرفیت:

۹KG
سرعت چرخش:

۱۶۰۰

صفحه ی نمایش:

صفحه لمسی

موتور اینورتر:

دارد
نوع موتور: گیربکسی
رده مصرف انرژی: +++A
کشور سازنده: آلمان

به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت تماس حاصل فرمائید:

۰۹۱۸۹۸۵۰۸۸۲

۰۹۱۸۹۸۵۰۸۸۳

۰۸۷۳۴۲۲۰۸۸۳

۰۸۷۳۴۲۲۰۸۷۰

 

ماشین لباسشویی ۹ کیلویی بوش مدل  WAY327XO

 

۱-سیستم کنترل از راه دور:

 

با عملکرد Home Connect شما می توانید به راحتی ماشین لباسشویی خود را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کرده و در هر زمان و هر مکانی که هستید به راحتی با سیستم از راه دور دستگاه خود را روشن و یا خاموش کنید.

ماشین لباسشویی ۹ کیلویی بوش مدل  WAY327XO

۲-بهترین نتیجه از شست وشو به واسطه ی توزیع مطلوب آب :

 

طراحی زاویه دار درام این امکان را فراهم می کند که در هنگام شست و شو آب به صورت یکسان در بین لباس ها توزیع شده در نتیجه همه ی لباس ها به طور کامل شسته می شوند، ودیگر اثری از لکه ها ونیز باقی مانده ی مواد شوینده بر روی لباسها وجود نخواهد داشت.

۳-سیستم ایدوز دار برای کاهش مصرف آب و سایر شوینده ها:

 

این سیستم به صورت کاملا  اتوماتیک میزان آب وسایر شوینده را مطابق با میزان نوع پارچه ونیز میزان خشک کردن آنها تنظیم میکند به طوری که  حجم زیادی از اب مصرفی را تا ۷۰۶۲لیتر آب در سالیاننه کاهش میدهد.وتوسط پمپهای مخصوص میزان مصرف مواد شوینده را اضافه میکند که خود باعث صرفه جویی زیادی هم در مصرف مواد شوینده وهزینه ها میشود و هم کمک شایانی به حفط محیط زیست میکند.

 

۴-دارای سیستم  EcoSilence

یکی از مشکلات اساسی در مورد ماشین های لباسشویی ایجاد سروصدای زیاد بود،اما با مدل جدید لباسشویی بوش که از فناوریEcoSilence استفاده میکند دیگر هیچ صدای مزاحمی از ماشین لباسشوی شنیده نمیشود. بنابراین با خیال راحت بخوابید واز کارکرد عالی ماشین لباسشوییتان جهت یک شستشوی بسیار کامل مطمئن باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *