به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR35-RZ28

11,400,000 تومان بدون مالیات.

50 قلم

کنجایش: 34 فوت 
نمایشگر LED دارد
سیستم بهداشتی: Hygiene Fresh
سیستم سرد کنده سریع: دارد

صفحه کلید لمسی:

دارد
ویژگی جدید DOOR-IN-DOOR ندارد
کمپروسور اینورتر خطی دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت تماس حاصل فرمائید:

09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR35-RZ28

یخچال و فریزر با صرفه جویی در انرژی 

یخچال و فریزر دو قلوی شامسونگ با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز جهان دارای کیفیت بالا و طراحی بی نظیری می باشد و هم چنین سیستم سنسور هوشمند خود را با استفاده از بسیاری از سنسورهای داخلی و خارجی به منظور بهینه سازی درجه حرارت و رطوبت، کاهش مصرف انرژی استفاده می کند. و کمپرسور دیجیتال اینورتر با استفاده از تنظیمات بر اساس الگوهای استفاده شما از انرژی کمتری نسبت به کمپرسورهای معمولی استفاده می کند. صرفه جویی در انرژی به معنای صرفه جویی در صورت حساب های برق دوره ای شما است.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28


طراحی منحصر به فرد

درخشش خیره کننده ی درها، دو صفحه نمایش LED آبی، لمس پیچیدگی را اضافه می کنند و در عین حال کنترل های زیادی را در اختیار شما قرار می دهند. تنظیمات درجه حرارت را تغییر دهید یا Power Cool را روشن کنید تا کالاهای به تازگی خریداری شده را خنک کنید. شما همچنین می توانید انرژی با توابع تعطیلات و اکو را ذخیره کنید. حتی یک ویژگی Lock قفل وجود دارد که برای جلوگیری از تغییر تنظیمات یخچال توسط کودکان کنجکاو شما طراحی شده است

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28


جریان هوای چندگانه

جریان هوای چندگانه این مورد را تضمین می کند که  هر آیتم در هر قفسه و در هر جعبه باشد هموار سرد است. هوا سرد در همه جا در داخل یخچال و فریزر برای حفظ دمای ثابت در جریان می باشد که کمک می کند غذاهای شما تازه تر بمانند. در ضمن، سیستم  Deodorizer بوی بد غذا ها را حذف می کند.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28

استایلی زیبا برای هر سلیقه ای

نو آوری پیشرانه ی یخچال و فریزر دو قلوی سامسونگ به شما این امکان را می دهد که به سلیقهی خود یخچال ها را در کنارهم یا جدا از هم قرار داده و حتی نحوه ی باز شدن در ها را نیز تنظیم کرد که آیا از چپ باز شود یا از راست به طوری که هیچ گونه مزاحمتی را برای کابینت ها و فضای آشپزخانه ی شما درست نکنند

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28


طراوت مواد غذایی بدون یخ زدگی

شما دیگر نیازی به خاموش کردن یخچال برای از بین بردن برفک یخچال ندارید، زیرا انجماد در آن وجود ندارد. ویژگی True No Frost سامسونگ خنک کنندگی بدون ایجاد سرما و یخ زدگی را فراهم می کند. در حال حاضر شما می توانید همه مواد غذایی خود را تازه  نگه دارید، و زمان بیشتری برای کارهای دیگر و یا فعالیت های سرگرم کننده داشته باشد. علاوه بر این، با حفظ دمای مطلوب  True No Frost نیاز کمتری به انرژی ایجاد می کند که دوام سیستم خنک کننده را افزایش می دهد.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28


راه تازه ای برای ذخیره میوه ها و سبزیجات

در حالی که برخی از میوه ها ممکن است با سبزیجات اشتباه گرفته شوند، و بالعکس، جعبه بزرگ رژیم کنترل می داند که دو گروه غذایی دارای نیازهای مختلف رطوبت هستند. تنظیم سطح رطوبت مطلوب برای نخود فرنگی یا گلابی  و تازه نگهداشتن آنها به سادگی با باز کردن و یا بسته شدن نوار کنترل امکان پذیر است.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28روشنایی همراه با صرفه جویی در انرژی

لامپ های تعبیه شده در داخل یخچال فریزر سامسونگ علاوه بر اینکه به به طور کامل فضای داخل یخچال را روشن می کند و آسان تر شما می توانید وارد را پیدا کنید با طراحی فضای مطلوب برای نور باعث می شود فضای بیشتری برای شما فراهم شود هم چنین هیچگونه گرمایی تولید نمی کند و انرژی کمتر از لامپ های معمولی دارد که هر دو به کاهش لایحه انرژی کمک می کنند.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28

تازه نگهداشتن غذا

جعبه ی مخصوص برای تازه نگهداشتن مواد غذایی از قبیل گوشت مرغ و استیک به صورت منحصر به فرد طراحی شده است که با سیستم سریع فریز کردن با نگهداری طعم و تازگی و مواد مخغذی آن به تازه ماندن هر چه بیشتر آن ها کمک می کند و هم چنین شما می توانید از این جعبه برای سرد کردن سریع نوشیدنی های خود از ان استفاده کنید تا در عرض 30 دقیق یک نوشیدنی کاملا خنک را به شما تحویل دهد.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR35-RZ28


2 جعبه بزرگ

دو جعبه بزرگ مناسب، سازماندهی آسان و ظرفیت های بیشتر از مخازن موجود در یخچال های معمولی را ارائه می دهند. اقلام بزرگ مانند یک بوقلمون را می توانید به راحتی ذخیره کنید و با قلم های کوچکتر مثل سیب، گلابی و خربزه آن را پر کنید. 

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR35-RZ28


گارد 

گارد درب عمیق به شما کمک می کند تا بتوانید موارد بیشتری را ذخیره کنید. این گارد در سردترین نقطه یخچال قرار گرفته تا نوشیدنی ها را به سرعت برای شما سرد کند. در فریزر، گارد نرم بر روی درب یخچال با نگه داشتن درجه حرارت مطلوب برای جلوگیری از سخت شدن و یا تشکیل بلورهای یخ در بستنی کار برد دارد.

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR35-RZ28یخساز چرخشی

برای مواقعی که شما به یخ نیاز دارید چه برای یک مهمانی و یا اینکه یک لیوان لیمونات خن برای خودتان شما تنها با حرکت دادن عقربه ها تکه های مکعبی و زیبای یخ را دریافت کرده و از یک نوشیدنی خنک لذت ببرید.

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR35-RZ28

  • RR35-RZ28
  • کره
  • سامسونگ
  • 34 فوت
  • دو قلو
  • LED
  • فولاد ضد زنگ
  • استیل
مــزایا
مــعایب