به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 18000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:تروپیکال
پرتاب باد:6-7 متر
کشور سازنده:موتور آمریکا مونتاژ چین
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

کنترل هوشمند

در کلیه ی ظرفیت های کولر گازی گری مدل Hyper Range برای دو سیستم عامل آندروید و ios کنترل هوشمند موجود می باشد با نصب برنامه ی تخصصی APP Gree Smart بر روی گوشی همراه خود،کولر گازی خود را به راحتی می توانید از هر جایی کنترل کنید شما به راحتی و بدون دردسر می توانید با استفاده از وای فای تعبیه شده در کولر گازی آن را هر موقع بخواهید در هر مکانی که باشید کنترل کولر گازی خود را در دست داشته باشید.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

کنترل از راه دور "iFeel"

تمامی واحد های کولر گازی GS-18VITH1 با کنترل از راه دور Gree YAG1FB با کنترل از راه دور همراه هستند. همراه با انچه مورد نظر کاربراست و هم چنین تنظیم تایمر YAG1FB و ویژگی "I-Feel" برای راحتی هر چه بیشتر شما طراحی شده است

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

Gold Fin برای مقاومت در برابر خوردگی

قسمت کمپرسور های کولر گازی معمولا در فضای خارجی قرار می گیرد و انواع شرایط مختلف محیطی بر آنها حاکم است در نتیجه بیشتر از هر قسمت در برابر خوردگی قرار می گیرد پره های طلایی پوششی محافظ در برابر این عوامل ایجاد می کند این کار علاوه بر اینکه باعث افزایش سرعت فرآیند تهویه ی هوا، افزایش کارایی باعث افزایش مقاومت بیشتری در برابر عناصر و عوامل خوردگی می شود. این پره های طلایی خیلی بهتر از حالت های تست اسپری نمک (JISZ-2371) و کوپل های آبی فلیکس می باشد.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

کنترل دیجیتال سیمی (اختیاری)

سیستم های کولر گازی Gree Hyper را می توان به یک کنترل کننده ی دیواری شیک متصل کرد. این کنترل کننده ی دیواری توسط یک سیم به کولر متصل می شود و دارای 6 حالت تایمر با چند رویداد مختلف می باشد که می توانید تا 14 روز ان را کنترل کنید همچنین عملکردهای کاربری و قابلیت قفل کودک را ارئه می دهد.

LED صفحه نمایش "iChoose"

کولر گازی های نسل جدید Gree Hyper دارای صفحه نمایش "I-Choose" جدید است. این صفحه نمایش میزان قدرت ،حالت ،و دما را تا دقت 0.1 درجه سانتیگراد نشان می دهد. که شما می توانید با استفاده از یک کنترل کنترل از راه دور، میتوانید درجه حرارت محیط داخلی و همچنین محیط اطراف را ببینید. این صفحه نمایش در زمانی که شما خواب هستید خاموش می شود تا از اتلاف انرزی های اضافی جلوگیری کند.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

کارایی بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی

کولر گازی های گری نسل Gree Hyper یکی از سیستم های کارامد در بازار به حساب می آید با بهره وری انرژی بالا طیف وسیعی از پمپ های حرارتی با انرزی مجاز روشن می کند. Gree Hyper Range نه تنها دارای طراحی فوق العاده شیک است. بلکه با صرف کمترین انرزی و هزینه، عالی ترین کارایی را ارائ9ه می دهدو برای هر محیطی مناسب می باشد.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

کاهش صدای هوشمندانه 

طیف وسیعی از کولر گازی های گری دارای نویز بسیار پایینی هستند. مدل های GWH19 / 12ABA هر دو به (19dBA) از سرعت کم تا سرعت های بالا  می رسند، این کار باعث می شود که شما در فضایی کاملا ارام و ساکت هوایی مطبوع را تجربه کنید و در نهایت ارامش را بسر ببرید.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

بهداشت هوشمند

Gree Hyper Range استاندارد دارای فیلترهای Density High است. این فیلترها چگالی بالایی دارند تا گرد و غبار و ریزگردهای موجود در هوا را فیلتر کنند. فیلترهای فوتوکاتالیستی با اکسیداسیون و تخریب آلاینده های آلی و هم چنین باکتری ها، ویروس ها و بو های ناخوشایند را از بین می برند . دامنه Gree Hyper دارای یک عملکرد خشک است. هنگامی که این برنامه انتخاب می شود، دستگاه در مدت زمان مشخصی پس از تعویض دستگاه به منظور خنک کردن سیم پیچ و جلوگیری از ایجاد کپک ها، به طور خودکار اجرا می شود.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

 تنظیم دقیق دما تا دقت 0.1 درجه سانتی گراد


دقت تنظیم دما در اکثر سیستم های تهویه مطبوع 1 درجه سانتی گراد است، Gree Hyper Air Conditioners را می توان تا 0.1 درجه سانتی گراد تنظیم کرد،جهت افزایش راحتی و بهره وری و برای اتاق های کوچک بسیار مناسب است.

یخ زدایی هوشمند

یخ زدایی هوشمند به منظور به حداقل رساندن زمان انجماد و کاهش تعداد سیکلهای بازتوزیع طراحی شده است. بنابراین، باعث کاهش اتلاف انرزی می شود.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

iFeel


تمام پمپ های Gree Hyper دارای قابلیت "I-Feel" با کنترل از راه دور هستند. با فشار دادن دکمه "I-Feel" با استفاده از کنترل از راه دور، درجه حرارت در یک سنسور تعبیه شده در واحد داخلی ثبت می شود. "I-Feel" کنترل دما هوشمند را در جایی که لازم است کنترل می کند و محیطی راحت تر را فراهم می کند. ویژگی های راحتی هوشمند مانند عملکرد توربو، طراحی شده اند تا دستگاه را با سرعت فوق العاده بالا و در زمان کمتری فضای اطراف را برای شما سرد کند.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

کنترل رطوبت

به طور معمول با روشن شدن کولر گازی در هنگام عملیات سرمایشی. رطوبت بیش از حد تشکیل می شود که اگر کنترل نشود باعث کاهش کارایی کولر و همچنین ایجاد فضایی مناسب برای رشد قارچ ها شود.

برای کنترل رطوبت، سری Hyper یک فرکانس عملیاتی مناسب را بر اساس میزان گرما انتخاب می کند. هنگامی که شرایط مورد نظر ایجاد شد، واحد فرکانس را کاهش می دهد و دمای تبخیر را بهبود می بخشد تا رطوبت را کاهش دهد و در نتیجه بهترین شرایط رطوبت را برای شما حفظ می کند.

کولر گازی 18000 گری مدل GS-18VITH1

 • GS-12VITH1
 • اسپلیت
 • سرمایش و گرمایش
 • 18000
 • معتدل-حاره ای
 • تروپیکال
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • +++A
 • موتور آمریکایی مونتاژ چین

نظرات