به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 12000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:تروپیکال
پرتاب باد:5-6 متر
کشور سازنده:موتور آمریکا مونتاژ چین
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

کنترل هوشمند

در همه ی مدل های کولر گازی گری مدل  Hyper Range برای هر دو سیستم عامل اندروید و اپل کنترل هوشمند موجود است. پس از نصب برنامه ی  APP Gree Smart سیستم تهویه ی خود را به راحتی از هر جایی کنترل کنید راحت و بدون دردسر شما می توانید. با استفاده از WIFI تعبیه شده در داخل کولر گازی کنترل کولر گازی خود را در دست داشته باشید

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

کنترل از راه دور "iFeel"


تمام واحد ها با کنترل از راه دور Gree YAG1FB همراه هستند. همراه با توابع کاربر و تایمر YAG1FB همچنین دارای ویژگی "I-Feel" برای راحتی بیشتر است.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

Gold Fin برای مقاومت بیشتر در برابر خوردگی

کولر گازی Gree طیف وسیعی از واحدهایی که در فضای باز قرار می گیرند را با استفاده از پوشش Gold Fin پوشش داده است. این کار باعث افزایش سرعت فرآیند تهویه ی هوا، افزایش کارایی و مقاومت بیشتری نسبت به عناصر خوردگی می شود. کویل های پره طلایی بسیار بهتر از تست اسپری نمک (JISZ-2371) و کویل های آبی فلیکس می باشد.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

کنترل دیجیتال سیمی (اختیاری)

سیستم های Gree Hyper را می توان به یک کنترل کننده دیواری شیک سیمی متصل کرد. کنترل دیوار سیمی 6 توابع تایمر را با یک تایمر چند رویداد 14 روزه کنترل کرده، همچنین عملکرد کاربر و قابلیت قفل کودک را ارائه می دهد.

LED صفحه نمایش "iChoose"

محدوده Gree Hyper دارای نمایشگرهای "I-Choose" جدید است. صفحه نمایش قدرت، حالت و دما را تا 0.1 درجه سانتیگراد نشان می دهد. با استفاده از کنترل از راه دور، می توانید درجه حرارت محیط داخلی و محیط اطراف را ببینید در  زمان خواب، صفحه نمایش را خاموش می شود تا از مصرف برق اضافه جلوگیری کند.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

کارایی بالا و صرفه جویی در انرژی

با یک برچسب رتبه بندی انرژی که تا 6 ستاره نمایش داده می شود، پمپ های Gree Hyper  یکی از واحدهای انرژی کارآمد در بازار به حساب می آیند. با استفاده از بهره وری انرژی بالا طیف وسیعی از پمپ های حرارتی انرژی مجاز را روشن می کنند. Gree Hyper Range نه تنها دارای طراحی فوق العاده شیک است، بلکه با صرف کمترین انرزی و هزینه بهترین کارآیی را ارئه می دهد و برای هر محیطی مناسب می باشد.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

نویز هوشمندانه 

طیف وسیعی از کولر گازی های گری دارای نویز بسیار پایینی هستند. مدل های GWH19 / 12ABA هر دو به (19dBA) از سرعت کم تا سرعت های بالا  می رسند، این کار باعث می شود که شما در فضایی کاملا ارام و ساکت هوایی مطبوع را تجربه کنید و نهایت ارامش را بسر ببرید.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

بهداشت هوشمند

Gree Hyper Range استاندارد دارای فیلترهای Density High است. این فیلترها چگالی بالاتری دارند تا گرد و غبار و ریزگردهای موجود در هوا را فیلتر کنند. فیلترهای فوتوکاتالیستی کوچک نیز استاندارد هستند. این فیلترها اکسیداسیون و تخریب آلاینده های آلی و هم چنین باکتری ها، ویروس ها و بو های ناخوشایند را از بین می برد . دامنه Gree Hyper دارای یک عملکرد خشک است. هنگامی که این برنامه انتخاب می شود، دستگاه در مدت زمان مشخصی پس از تعویض دستگاه به منظور خنک کردن سیم پیچ و جلوگیری از ایجاد کپک ها، به طور خودکار اجرا می شود.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

 تنظیم دقیق دما تا 0.1 درجه سانتی گراد


دقت تنظیم برای دما در اکثر سیستم های تهویه مطبوع 1 درجه سانتی گراد است، Gree Hyper Air Conditioners را می توان تا 0.1 درجه سانتی گراد تنظیم کرد، افزایش راحتی و بهره وری و برای اتاق های کوچک بسیار مناسب است.

یخ زدایی هوشمند

یخ زدایی هوشمند به منظور به حداقل رساندن زمان انجماد و کاهش تعداد سیکلهای بازتوزیع طراحی شده است. بنابراین، باعث کاهش اتلاف انرزی می شود.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

iFeel


تمام پمپ های Gree Hyper دارای قابلیت "I-Feel" با کنترل از راه دور هستند. با فشار دادن دکمه "I-Feel" با استفاده از کنترل از راه دور، درجه حرارت برای کنترل دستگاه از یک سنسور دتعبیه شده در واحد داخلی ثبت می شود. "I-Feel" کنترل دما هوشمند را در جایی که لازم است کنترل می کند و محیطی راحت تر را فراهم می کند. ویژگی های راحتی هوشمند مانند عملکرد توربو طراحی شده اند تا دستگاه را با سرعت فوق العاده بالا و در زمان کمتری فضای اطراف را برای شما سرد کند.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

کنترل رطوبت

به طور معمول با روشن شدن کولر گازی در هنگام عملیات سرمایشی. رطوبت بیش از حد تشکیل شود که اگر کنترل نشود باعث کاهش کارایی کولر و همچنین ایجاد فضایی مناسب برای رشد قارچ ها شود.

برای کنترل رطوبت، سری Hyper یک فرکانس عملیاتی مناسب را بر اساس میزان گرما انتخاب می کند. هنگامی که شرایط مورد نظر ایجاد شد، واحد فرکانس را کاهش می دهد و دمای تبخیر را بهبود می بخشد تا رطوبت را کاهش دهد و در نتیجه بهترین شرایط رطوبت را برای شما حفظ می کند.

کولر گازی 12000 گری مدل GS-12VITH1

 • GS-12VITH1
 • اسپلیت
 • سرمایش و گرمایش
 • 12000
 • معتدل-حاره ای
 • تروپیکال
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • +++A
 • موتور آمریکایی مونتاژ چین

نظرات