به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 60000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:روتاری
پرتاب باد:38-35متر
کشور سازنده:موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

بازدهی بالا

DC PAM INVERTER TECHNOLOGY: DC PAM Inverter یک سیستم اینورتر دارای تعدادی مزیت نسبت به سیستم های ثابت است. خروجی های کمپرسور سرعت متغیر SRK60ZMXA می تواند پس از راه اندازی سیستم خنک کننده و یا حالت گرمایشی را خنثی کند و سریعتر از حد معمول تنظیم شود. سیستم تهویه مطبوع می تواند سرعت کمپرسور را کاهش دهد تا به صرفه جویی در انرژی و حفظ شرایط راحت کمک کند. کمپرسور موتور DC  عملکرد عالی را ارائه می دهد.

INVERTER VECTOR CONTROL جدید:تکنولوژی جدید New Inverter Control  پیشرفته کنترل Vector را اعمال کرده است، عملیات به صورت مستقیم از سرعت کم تا سرعت بالا، فرم ولتاژ Smooth Sine به دست آمده است، کارایی انرژی حتی در محدوده سرعت کم نیز بهبود یافته است.

SRK60ZMXA

جریان هوا برتر

JET ENGINE AERODYNAMICS: فناوری هواپیما جت صنعت تجهیزات سنگین میتسوبیشی از همان تکنیک تحلیل آیرودینامیکی استفاده شده که در موتورهای جت استفاده می کند. همانطور که در هواپیماهای جت، جریان هوای طولانی و آرام را ارائه می دهد . CFD (محاسبات دینامیک مایع) برای طراحی تیغه و کانال های هوا برای موتورهای جت استفاده می شود. همان تکنولوژی در SRK60ZMXA استفاده شده است.  جریان هوای ایجاد شده در این سیستم، حجم زیادی از هوا را با حداقل مصرف انرژی بالا می برد.جریان هوا یکنواخت و آرام است و فاصله ای طولانی از واحد داخلی می گیرد.

کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

جریان هوای خودکار 3D

3D AUTO: این یک برنامه قابل لمس است. سه موتور (یک موتور کار عمودی + دو موتور تولید افقی) سه کنترل کننده جریان هوا مستقل را ایجاد می کند.

NEW LOUVER: New LouvreThe لوور دارای طراحی و شکل پیشرفته ای است. سطح آن 80 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این کنترل هوا افزایش یافته است حجم جریان، همچنین کنترل قابلیت چرخش سمت چپ را بهبود بخشیده است.

کنترل دستی: کنترل دستی لولای راست و چپ جهت جریان هوا را از سمت راست و سمت چپ دستگاه تنظیم می کند، تنظیم جهت ترجیح داده شده و تعیین اینکه آیا جریان مستقیم مورد نیاز است یا خیر.

AIR SCROLL: چرخش فلپ باعث می شود جریان هوا به مارپیچ و نسیم به تمام گوشه های اتاق برسد.

کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

امکانات

ALLERGEN CLEAR SYSTEM: Air Clean سیستم Allergen Clear System آلرژی های تحت کنترل فیلتر را با تغییر درجه حرارت و رطوبت دستگاه کنترل می کند.

ANTI-MICROBIAL: فنر داخلی SRK60ZMXA تحت درمان برای مقاومت در برابر رشد قارچ ها و میکروب قرار گرفته است. و حتی هنگامی که یک سیستم تهویه مطبوع در حال اجرا نیست، می تواند بوجود آمده باشد. مشخصات و طراحی ضد میکروبی باعث افزایش پاکیزگی و ایمنی می شود.

SELF CLEAN: عملیات خالص خود SRK60ZMXA 2 ساعت پس از خاموش شدن دستگاه اجرا می شود. به آرامی، فن برای خنک کردن دستگاه، همچنان به سرعت عمل می کند. باعث محدود کردن رشد قالب پدیده مضر می شود.

کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

ویژگی های راحت   

FUZZY AUTO MODE: به صورت خودکار دستگاه را تنظیم کننده حالت و تنظیم دما خود را بر اساس محاسبات فازی و فرکانس اینورتر تنظیم می کند.

REMOTE LUMINOUS: با یک کنترل از راه دور "Luminous" بی سیم که حتی "در تاریکی" روشن می شود، می توان تمام کارهای مورد نظر دستگاه را با کلیک یک دکمه اجرا کرد.

عملکرد HI POWER: این واحد می تواند به طور مداوم در حالت HI POWER به مدت 15 دقیقه کار کند. این حالت برای سرعت بخشیدن به درجه حرارت مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم سه گانه: شروع "Hot Start" دستگاه را قادر می سازد عملیات گرمایش سریع را شروع کند. 'Hot Spurt' یک سیستم گرمایش سریع است که درجه حرارت را تا دو درجه افزایش دهد. "Hot Keep" در طی چرخه یك شكاف اتوماتیک استفاده می شود تا مانع تلف شدن هوای سرد شود. این سه سیستم کنترل عملیاتی به تضمین گرمایش راحت و کارآمد کمک می کند.

OPERATION AUTOMATIC: سیستم تهویه مطبوع به طور خودکار از گرمایش، خنک کننده یا عملیات خشک استفاده می کند.

کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

فناوری های پیشرفته

24 ساعت یون: SRK60ZMXA همان مقدار یون های منفی را به عنوان یک محیط مطبوع تولید می کند! بدنه ی تهویه هوا دارای ورق پوشش داده شده با تورمالین است. یونهای منفی (2500 -3000 / سی سی) هنگامی تولید می شوند که سیستم تهویه مطبوع اجرا نمی شود، به شما این امکان را می دهد که آنها را بدون هزینه های اضافی برق تجربه کنید.

محدوده دماي گسترده: فنآوري پيشرفته از مبدلهاي صنعتي سنگين ميتسوبيشي، محدوده عملكرد حرارت و خنك كننده را بهبود داده است. این واحد را می توان هنگامی نصب کرد که عملیات گرمایشی یا خنک سازی در شرایط محیطی کم تا -15 درجه سانتی گراد مورد نیاز است.

AUTO RESETART: عملکرد خاموش شدن خودکار برق مجددا وضعیت کارکرد تهویه مطبوع را قبل از قطع برق  تامین می کند. واحد پس از بازگرداندن برق به طور خودکار عملیات را در حالت و درجه حرارت مطلوب تنظیم می کند.

مقاومت در برابر خوردگی فوق العاده: پایه واحد در فضای باز برای ایجاد مقاومت در برابر خوردگی و خراش است.

PCB پوشش داده شده با سیلیکون: مدار چاپی واحد بیرونی با سیلیکون پوشش داده شده است. این پوشش طول عمر کمپرسور را در شرایط رطوبتی تضمین می کند.

کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

امکانات مناسب

24 ساعت TIMER ON / OFF: با استفاده از برنامه ی تایمر موجود در کولر گازی شما می توانید کولر گازی خود را در زمان مورد نظر خود روشن و یا اموش کنید شما می توانید با استفاده از این تایمر حتی زمانی را که در خانه نیستید فضای مطبوعی را برای پذیرایی از خود قبل از رسیدن به خانه تنظیم کنید.

MODE ECONOMY: این واحد عملیات صرفه جویی در انرژی را در حالی که همچنان عملیات خنک کننده یا گرمایش در حال اجرا می باشد را حفظ کرده و در مصرف بیش از اندازه ی برق مصرفی خود صرفه جویی کنید

جلسه شبانه: در فصول سرد، دمای اتاق را می توان در یک سطح راحت حفظ کرد حتی در حالی که هیچکس در داخل اتاق نیست و یا اینکه شما در حالت خواب به سر می برید. تهویه مطبوع دما را 10 درجه سانتیگراد نگه می دارد.

حالت خواب: دمای اتاق به طور خودکار در طول حالت خواب تنظیم می شود و اطمینان حاصل می کند که دمای اتاق خیلی گرم و سرد نخواهد بود.

OPERATION SILENT: سطح صدای دستگاه های بیرونی حداقل (3dBA) کمتر از سطح معمول است.

تایمر: تا 4 برنامه با عمل تایمر (ON-TIMER / OFF-TIMER) برای هر روز هفته در دسترس هستند. MAX 28 برنامه در هفته می تواند تنظیم شود.

کولر گازی 60000 میتسوبیشی SRK60ZMXA

توابع نگهداری

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع از کار افتاده باشد، یک میکرو رایانه داخلی عیب را تشخیص می دهد. و راه حل را ارائه می دهد.بازرسی و تعمیر باید توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

DEFROSTING OPERATED MICROCOMPUTER: این عملکرد به طور خودکار فراست را از بین می برد و به کاهش کارایی بیش از حد در حالت های دیگر کمک می کند.

PANEL DETACHABLE: پانل ورودی هوا در واحد داخلی به راحتی باز و بسته می شود و به شما این امکان را می دهد که به راحتی بتوانید فیلتر ها را تعویض و یا شست وشو دهید.

 • SRK60ZMXA
 • اسپلیت دو تیکه
 • سرمایش و گرمایش
 • 60000
 • معتدل
 • روتاری
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • +++A
 • موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند

نظرات