به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 50000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:روتاری
پرتاب باد:30-32متر
کشور سازنده:موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

DC PAM INVERTER TECHNOLOGY: DC PAM Inverter یک سیستم اینورتر دارای مزیت های فراوانی نسبت به سیستمهای معمولی است. این به یکی از اجزای کمپرسور چند منظوره متغیر Multipurpose متغیرهای سنگین Mitsubishi متصل می شود، می تواند پس از راه اندازی سرمایش و گرمایش را تضمین کند و سریع تر به دمای مطلوب برسد. واحد داخلی می تواند سرعت کمپرسور را برای صرفه جویی در انرژی و حفظ شرایط راحت کند.

INVERTER VECTOR CONTROL جدید:تکنولوژی جدید New Inverter Control  عملکرد پیشرفته کنترل Vector را اعمال کرده است، عملیات مستقیم از سرعت کم تا سرعت بالا، فرم ولتاژ Smooth Sine به دست آمده است، کارایی انرژی حتی در محدوده سرعت کم نیز بهبود یافته است.

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

جریان هوا برتر

JET ENGINE AERODYNAMICS: فناوری هواپیما جت صنعت تجهیزات سنگین میتسوبیشی از همان تکنیک تحلیل آیرودینامیکی استفاده شده که در موتورهای جت استفاده می کند. در هواپیماهای جت، جریان هوای طولانی و کم صدا است . CFD (محاسبات دینامیک مایع) برای طراحی تیغه و کانال های هوا در موتورهای جت استفاده می شود. همان تکنولوژی در بخش داخلی SRK50ZMA استفاده شده است.  جریان هوای ایجاد شده در این سیستم، حجم زیادی از هوا را با حداقل مصرف انرژیتولید می کند. جریان یکنواخت و آرام هوا را فاصله ای طولانی از واحد داخلی می گیرد.

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

جریان هوای خودکار 3D

3D AUTO: این یک برنامه قابل لمس است. سه موتور (یک موتور کار عمودی + دو موتور تولید افقی) سه کنترل کننده جریان هوا مستقل را ایجاد می کند.

NEW LOUVER: New LouvreThe لوور دارای طراحی و شکل جدید است. سطح آن تا 80 درصد افزایش یافته است. علاوه بر کنترل بهتر هوا ، حجم جریان، همچنین قابلیت کنترل و قابلیت چرخش سمت چپ را بهبود بخشیده است.

کنترل دستی: کنترل دستی لولای راست و چپ جهت تنظیم جریان هوا از سمت راست و سمت چپ دستگاه طراحی شده است، کنترل جهت مورد نظر و تعیین اینکه آیا جریان مستقیم مورد نیاز است یا خیر.

AIR SCROLL: چرخش فلپ باعث می شود جریان هوا به صورت مارپیچ و نسیم مانند به تمام گوشه های اتاق برسد.

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

امکانات

ALLERGEN CLEAR SYSTEM: Air Clean سیستم Allergen Clear System آلرژی های تحت کنترل فیلتر را با تغییر درجه حرارت و رطوبت دستگاه کنترل می کند.

ANTI-MICROBIAL: فنر داخلی SRK50ZMA تحت درمان برای مقاومت در برابر رشد قارچ ها و میکروب قرار گرفته است. حتی زمانی که یک سیستم تهویه مطبوع در حال اجرا نیست، می تواند کارکرد خود را داشته باشد. مشخصات و طراحی ضد میکروبی باعث افزایش پاکیزگی و ایمنی می شود.

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

ویژگی های راحت

FUZZY AUTO MODE: به صورت خودکار دستگاه حالت و تنظیم دما خود را بر اساس محاسبات فازی و فرکانس اینورتر تنظیم می کند.

REMOTE LUMINOUS: با یک کنترل از راه دور "Luminous" بی سیم که حتی "در تاریکی" روشن می شود، می توان تمام کارهای مورد نظر دستگاه را با کلیک یک دکمه اجرا کرد.

عملکرد HI POWER: این واحد می تواند به طور مداوم در حالت HI POWER به مدت 15 دقیقه کار کند. این حالت برای سرعت بخشیدن برای رسیدن به درجه حرارت مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم سه گانه: شروع "Hot Start" دستگاه را قادر می سازد عملیات گرمایش سریع را شروع کند. 'Hot Spurt' یک سیستم گرمایش سریع است که کار می کند تا درجه حرارت را تا دو درجه افزایش دهد. "Hot Keep" در طی چرخه یك شكاف اتوماتیک استفاده می شود تا مانع از دست رفتن هوای سرد شود. این سه سیستم کنترل عملیاتی برای اطمینان از گرمایش راحت و کارآمد کمک می کند.

OPERATION AUTOMATIC: سیستم تهویه مطبوع به طور خودکار از گرمایش، خنک کننده یا عملیات خشک استفاده می کند.

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

فناوری های پیشرفته

24 ساعت شارژ: واحد SRK50ZMA Indoor همان مقدار یون های منفی را به عنوان یک محیط سالم تولید می کند! بدنه ی تهویه هوا دارای ورق پوشش داده شده با تورمالین است. یونهای منفی (2500 -3000 / سی سی) هنگامی تولید می شوند که سیستم تهویه مطبوع اجرا نمی شود، به شما این امکان را می دهد که آنها را بدون هیچ هزینه ی مصرف برقی تجربه کنید.

رنج وسیعی از محدوده دما: تکنولوژی پیشرفته اینورتر های صنعتی سنگین میتسوبیشی، محدوده عملیاتی گرمایشی و سرمایشی را بهبود داده است. این واحد را می توان هنگامی نصب کرد که عملیات گرمایشی یا سرمایشی در شرایط محیطی کم تا -15 درجه سانتی گراد مورد نیاز است.

AUTO RESETART: عملکرد خاموش شدن خودکار برق مجددا وضعیت کارکرد تهویه مطبوع را قبل از قطع برق  تامین می کند. واحد پس از بازگرداندن برق به طور خودکار عملیات را در حالت و درجه حرارت مناسب تنظیم می کند.

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

امکانات مناسب

24 ساعت TIMER ON / OFF: با استفاده از تنظیم تایمر روشن و خاموش کردن کولر گازی شما می توانید کولر گازی خود را برای زمان دقیق تنظیم نمایید و در ساعاتی که شما می خواهید کولر گازی روشن یا خاموش شود.

حالت اقتصادی: این یک برنامه ی مخصوص است که باعث کاهش مصرف انرژی می شود بهطوری که شما می توانید هوایی مطبوع را با حداقل هزینه تجربه کنید.

جلسه شبانه: در فصول سرد، دمای اتاق را می توان در یک سطح راحت حفظ کرد حتی در حالی که شما در اتاق نیستید و نمی توانید کولر گازی را کنترل کنید. تهویه مطبوع دما را 10 درجه سانتیگراد نگه می دارد.

حالت خواب: دمای اتاق به طور خودکار در طول حالت تنظیم خواب کنترل می شود و اطمینان حاصل می کند که دمای اتاق نه خیلی گرم و نه خیلی سرد خواهد بود.

 تایمر: تا 4 برنامه با عمل تایمر (ON-TIMER / OFF-TIMER) برای هر روز هفته در دسترس هستند.تا MAX 28 برنامه در هفته می تواند تنظیم شود.

کولر گازی 50000 میتسوبیشی مدل SRK50ZMA

توابع نگهداری

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع به هر دلیلی ااز ار بیافتد، یک میکرو رایانه داخلی به صورت خودکار دلیل آن را تشخیص داده و راه حل مورد نیاز را ارائه می دهد. بازرسی و تعمیر باید توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

PANEL DETACHABLE:پنل داخلی را می توان به راحتی باز وبسته کرد و برای وقت هایی که فیلتر ها نیاز به شست وشو و یا تعویض دارند به راحتی می توان آن را جدا کرده و بعدا به راحتی نصب نمایید.

 • SRK50ZMA
 • اسپلیت
 • سرمایش و گرمایش
 • 50000
 • معتدل
 • روتاری
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • ++A
 • موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند

نظرات