به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 35000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:روتاری
پرتاب باد:15-16 متر
کشور سازنده:موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

بازدهی بالا

DC PAM INVERTER TECHNOLOGY: DC PAM Inverter یک سیستم اینورتر دارای تعدادی مزیت نسبت به سیستم های معمولی است. خروجی های کمپرسور سرعت متغیر SRK35ZMXA می تواند بعد از راه اندازی حالت سرمایش یا حالت گرمایش را خنثی کند و سرعت بیشتری را به ارمغان می آورد. سیستم تهویه مطبوع می تواند سرعت کمپرسور را کاهش دهد تا به صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ شرایط مناسب هوای مطبوعی را ارائه دهد. کمپرسور موتور اینورتر DC است، بنابراین عملکرد عالی ارائه می دهد.

INVERTER VECTOR CONTROL جدید: New Inverter Control تکنولوژی جدید و پیشرفته کنترل Vector را اعمال کرده است، عملیات صاف از سرعت کم تا سرعت بالا، فرم ولتاژ Smooth Sine به دست آمده است، کارایی انرژی حتی در محدوده سرعت کم نیز بهبود یافته است.

مشخصات کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

جریان هوا برتر

JET ENGINE AERODYNAMICS: فناوری هواپیما جت صنعت تجهیزات سنگین میتسوبیشی از همان تکنیک تحلیل آیرودینامیکی استفاده شده که در موتورهای جت استفاده می کند. موتور های جت، جریان هوای طولانی و خاموش را به ارمغان می آورند. CFD (محاسبات دینامیک مایع) برای طراحی تیغه و کانال های هوا برای موتورهای جت استفاده می شود. همان تکنولوژی در SRK35ZMXA استفاده شده است.جریان هوای ایجاد شده در این سیستم، حجم زیادی از هوا را با حداقل مصرف انرژی بالا می برد. جریان یکنواخت و آرام را با فاصله ای طولانی از واحد داخلی ایجاد می کند.

مشخصات کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

جریان هوا خودکار 3D

3D AUTO: این یک برنامه لمسی است. سه موتور (یک موتور کار عمودی + دو موتور تولید افقی) سه کنترل کننده جریان هوا مستقل را ایجاد می کند.

NEW LOUVER: New LouvreThe لوور دارای طراحی و شکل جدید است. سطح آن 80 درصد افزایش یافته است. علاوه بر کنترل بهتر هوا افزایش یافته است حجم جریان، همچنین قابلیت کنترل قابلیت چرخش سمت چپ را بهبود بخشیده است.

کنترل دستی: کنترل دستی لولای راست و چپ جهت جریان هوا از سمت راست و سمت چپ دستگاه را تنظیم می کند، تنظیم جهت ترجیح داده شده و تعیین اینکه آیا جریان مستقیم مورد نیاز است یا خیر.

AIR SCROLL: چرخش فلپ باعث می شود جریان هوا به مارپیچ و نسیم برسد به تمام گوشه های اتاق.

مشخصات کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

امکانات

ALLERGEN CLEAR SYSTEM: Air Clean سیستم Allergen Clear System آلرژی های تحت کنترل فیلتر را با تغییر درجه حرارت و رطوبت دستگاه کنترل می کند.

ANTI-MICROBIAL: فنر داخلی SRK35ZMXA تحت درمان برای مقاومت در برابر رشد قالب و میکروب قرار گرفته است. هنگامی که یک سیستم تهویه مطبوع در حال اجرا نیست، بوجود می آید. مشخصات و طراحی ضد میکروبی باعث افزایش پاکیزگی و ایمنی می شود.

SELF CLEAN: عمل خالص سازی SRK35ZMXA 2 ساعت پس از خاموش شدن دستگاه اجرا می شود. به آرامی، فن برای خنک کردن دستگاه، همچنان به سرعت عمل می کند. محدود کردن رشد قالب پدیده های مضر می شود.

مشخصات کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

ویژگی های راحت

FUZZY AUTO MODE: به صورت خودکار دستگاه تنظیم کننده حالت و تنظیم دما خود را بر اساس محاسبات فازی و فرکانس اینورتر تنظیم می کند.

REMOTE LUMINOUS: با یک کنترل از راه دور "Luminous" بی سیم که حتی "در تاریکی" روشن می شود، می توان تمام کارهای مورد نظر دستگاه را با کلیک یک دکمه اجرا کرد.

عملکرد HI POWER: این واحد می تواند به طور مداوم در حالت HI POWER به مدت 15 دقیقه کار کند. این حالت برای سرعت بخشیدن به درجه حرارت مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم سه گانه: شروع "Hot Start" دستگاه را قادر می سازد عملیات گرمایش سریع را شروع کند. 'Hot Spurt' یک سیستم گرمایش سریع است که کار می کند تا درجه حرارت را با دو درجه افزایش دهد. 'Hot Keep' در طی چرخه یك شكاف اتوماتیک برای جلوگیری از پخش شدن هوا سرد استفاده می شود. این سه سیستم کنترل عملیاتی به اطمینان از گرمایش راحت و کارآمد کمک می کند.

OPERATION AUTOMATIC: سیستم تهویه مطبوع به طور خودکار از گرمایش، خنک کننده یا عملیات خشک استفاده می کند.

SRK35ZMXA

فناوری های پیشرفته

24 ساعت شارژ: SRK35ZMXA همان مقدار یون های منفی را به عنوان یک محیط مناسب تولید می کند! بدنه ی تهویه هوا دارای ورق پوشش داده شده با تورمالین است. یونهای منفی (2500 -3000 / سی سی) هنگامی تولید می شوند که سیستم تهویه مطبوع اجرا نمی شود، به شما این امکان را می دهد بدون هزینه های اضافی و سرم سام آور هوای مطبوع را تجربه کنید.

رنج وسیعی از محدوده دما: تکنولوژی پیشرفته اینورتر های صنعتی سنگین میتسوبیشی، محدوده عملیاتی گرمایش وسرمایش را بهبود داده است. این واحد را می توان هنگامی نصب کرد که عملیات گرمایشی یا سرمایشی در شرایط محیطی کم تا -15 درجه سانتی گراد مورد نیاز است.

AUTO RESETART: عملکرد خاموش شدن خودکار برق مجددا وضعیت کارکرد تهویه مطبوع را قبل از قطع برق تامین می کند. واحد پس از بازگرداندن برق به طور خودکار عملیات را در حالت و درجه حرارت تنظیم می کند.

مقاومت در برابر خوردگی فوق العاده: پایه واحد در فضای باز گرم برای ایجاد مقاومت در برابر خوردگی و خراش است.

PCB پوشش داده شده با سیلیکون: مدار چاپی واحد بیرونی با سیلیکون پوشش داده شده است. این پوشش طول عمر کمپرسور را در شرایط رطوبتی تضمین می کند.

کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

امکانات مناسب

24 ساعت TIMER ON / OFF: با تنظیم تایمر خاموش و روشن شما می توانید این دو عملیات را در طول روز کنترل کنید و زمانی را که شما در خانه نیستید با استفاده از این تایمر زمانی را که می خواهید به خانه برگردید هوای مطبوع را داشته باشید و اینگونه شما در مصرف برق نیز به صورت چشمگیری صرفه جویی خواهید کرد.

MODE ECONOMY: این واحد عملکرد عملیاتی صرفه جویی در انرژی را در حالی که همچنان عملیات سرمایش یا گرمایش راحت را انجام می دهد.

جلسه شبانه: در فصول سرد، دمای اتاق را می توان در یک سطح راحت حفظ کرد حتی در حالی که کسی در داخل اتاق نیست یا اینکه شما خواب باشید. تهویه مطبوع دما را 10 درجه سانتیگراد نگه می دارد.

حالت خواب: دمای اتاق به طور خودکار در طول حالت خواب تنظیم می شود و اطمینان حاصل می کند که دمای اتاق خیلی گرم و یا سرد نخواهد بود.

OPERATION SILENT: سطح صدای دستگاه های بیرونی حداقل( 3dB A) کمتر از سطح اسمی است.

تایمر تایمر: تا 4 برنامه با عمل تایمر (ON-TIMER / OFF-TIMER) برای هر روز هفته در دسترس هستند. MAX 28 برنامه در هفته می تواند تنظیم شود.

مشخصات کولر گازی 35000 میتسوبیشی SRK35ZMXA

توابع نگهداری

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع خراب شده باشد، یک میکرو رایانه داخلی علت ان را تشخیص می دهد. و راه حل مناسب را ارائه می دهد بازرسی و تعمیر باید توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

DEFROSTING OPERATED MICROCOMPUTER: این عملکرد به طور خودکار فراست را از بین می برد و به کاهش کارایی بیش از حد در حالت های دیگر کمک می کند.

PANEL DETACHABLE: پانل ورودی هوا در واحد داخلی باز می شود و به راحتی بسته می شود، به طوری که فیلتر ساده را تمیز می کند. پانل مکش را می توان به راحتی برداشت.

 • SRK35ZMXA
 • اسپلیت دو تکه
 • سرمایش و گرمایش
 • 35000
 • معتدل
 • روتاری
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • +++A
 • موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند

نظرات