به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 25000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:روتاری
پرتاب باد:15-16 متر
کشور سازنده:موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

بازدهی بالا

 

DC PAM INVERTER TECHNOLOGY: DC PAM Inverter یک سیستم اینورتر دارای تعدادی مزیت نسبت به سیستم های معمولی است. خروجی های کمپرسور سرعت متغیر SRK25ZMXA می تواند بعد از راه اندازی سیستم تهویه در حالت سرمایش یا گرمایش سریعتر حالت هوای مطلوب را ارائه می دهد. سیستم تهویه مطبوع می تواند سرعت کمپرسور را کاهش دهد تا به صرفه جویی در انرژی و حفظ شرایط راحت باشد. کمپرسور موتور DC موتور است، بنابراین عملکرد عالی ارائه می دهد.

 

INVERTER VECTOR CONTROL جدید: New Inverter Control تکنولوژی جدید پیشرفته کنترل Vector را اعمال کرده است، عملیات صاف از سرعت کم تا سرعت بالا، فرم ولتاژ Smooth Sine به دست می آید، کارایی انرژی حتی در محدوده سرعت کم نیز بهبود یافته است.

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

جریان هوا برتر

 

JET ENGINE AERODYNAMICS:همانند موتور هواپیماهای جت صنعت تجهیزات سنگین میتسوبیشی از همان تکنیک تحلیل آیرودینامیکی استفاده شده در موتورهای جت استفاده می کند. کارکرد هواپیماهای جت، جریان هوای طولانی و خاموش را ارائه می دهند آنچه دریافت می کنید در کولر گازی میتسوبیشی نیز به همین گونه است. CFD (محاسبات دینامیک مایع) برای طراحی تیغه و کانال های هوا برای موتورهای جت استفاده می شود. همان تکنولوژی در SRK25ZMXA مورد استفاده قرار گرفته است.  جریان جت های تعبیه شده در این سیستم، حجم زیادی از هوا را با حداقل مصرف انرژی بالا می برد. جریان یکنواخت  و آرام را به ارمغان می آورد و فاصله ای طولانی از واحد داخلی می گیرد.

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

جریان هوای سه بعدی

 

3D AUTO: این یک برنامه با لمس یک دکمه ایجاد می شود. سه موتور (یک موتور کار عمودی + دو موتور تولید افقی) سه کنترل کننده جریان هوا مستقل را ایجاد می کند.و شما در چهار جهت جریان هوای مطبوع را خواهید داشت.

 

NEW LOUVER: New LouvreThe لوور دارای طراحی و شکل جدید است. سطح آن 80 درصد افزایش یافته است. علاوه بر کنترل بهتر هوا افزایش یافته است حجم جریان، همچنین قابلیت کنترل قابلیت چرخش به سمت چپ را بهبود بخشیده است.

 

کنترل دستی: کنترل دستی لولای راست و چپ جهت جریان هوا از سمت راست و سمت چپ دستگاه را تنظیم می کند، تنظیم جهت ترجیح داده شده و تعیین اینکه آیا جریان مستقیم مورد نیاز است یا خیر.

 

AIR SCROLL: چرخش فلپ باعث می شود جریان هوا به صورت مارپیچی به تمام گوشه های اتاق منتقل شود .

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

امکانات

ALLERGEN CLEAR SYSTEM: Air Clean سیستم Allergen Clear System آلرژی های تحت کنترل فیلتر را با تغییر درجه حرارت و رطوبت دستگاه کنترل می کند.

 

ANTI-MICROBIAL: فنر داخلی SRK25ZMXA تحت درمان برای مقاومت در برابر رشد قارچ ها و میکروب قرار گرفته است. هنگامی که یک سیستم تهویه مطبوع در حال اجرا نیست، باز هم عملکرد خود را اجرا می کند. مشخصات و طراحی ضد میکروبی باعث افزایش پاکیزگی و ایمنی می شود.

 

SELF CLEAN: عمل خالص خود SRK25ZMXA 2 ساعت پس از خاموش شدن دستگاه اجرا می شود. به آرامی، فن برای خنک کردن دستگاه، همچنان به سرعت عمل می کند. محدود کردن رشد قالب پدیده مضر.

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

ویژگی های راحت

 

FUZZY AUTO MODE: به صورت خودکار دستگاه را تنظیم می کند و حالت تنظیم دما خود را بر اساس محاسبات فازی و فرکانس اینورتر تنظیم می کند.

 

REMOTE LUMINOUS: با یک کنترل از راه دور "Luminous" بی سیم که حتی "در تاریکی" شب نما می شود، می توان با استفاده از یک دکمه تمام عملکرد های مورد نظر دستگاه را کنترل کرد.

 

عملکرد HI POWER: این واحد می تواند به طور مداوم در حالت HI POWER به مدت 15 دقیقه کار کند. این حالت برای سرعت بخشیدن به درجه حرارت مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سیستم سه گانه: شروع "Hot Start" دستگاه را قادر می سازد عملیات گرمایش سریع تر شروع کند. 'Hot Spurt' یک سیستم گرمایش سریع است که کار می کند تا درجه حرارت را تا دو درجه افزایش دهد. "Hot Keep" در طی چرخه یك شكاف اتوماتیک استفاده می شود تا مانع عبور هوای سرد شود. این سه سیستم کنترل عملیاتی اطمینان از گرمایش راحت و کارآمد کمک می کند.

 

OPERATION AUTOMATIC: سیستم تهویه مطبوع به طور خودکار از گرمایش، خنک کننده یا عملیات خشک استفاده می کند.

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

فناوری های پیشرفته

24 ساعت یون: SRK25ZMXA همان مقدار یون های منفی را به عنوان یک محیط مطبوع تولید می کند! بدنه ی تهویه هوا دارای ورق پوشش داده شده با تورمالین است. یونهای منفی (2500 -3000 / سی سی) هنگامی تولید می شوند که سیستم تهویه مطبوع اجرا نمی شود، به شما این امکان را می دهد که آنها را بدون در نظر گرفتن هزینه های الکتریکی تجربه کنید.

 

رنج وسیعی از محدوده دما: تکنولوژی پیشرفته اینورتر های صنعتی سنگین میتسوبیشی، محدوده عملیاتی گرمایی و خنک سازی را بهبود داده است. این واحد را می توان نصب کرد، هنگامی که عملیات حرارت یا عملیات خنک سازی در شرایط محیطی کم تا -15 درجه سانتی گراد مورد نیاز است.

 

AUTO RESETART: عملکرد خاموش شدن خودکار برق مجددا وضعیت کارکرد تهویه مطبوع را قبل از قطع برق تامین می کند. واحد پس از بازگرداندن برق به طور خودکار عملیات را در حالت و درجه حرارت تنظیم می کند.

مقاومت در برابر خوردگی فوق العاده: پایه واحد در فضای باز برای ایجاد مقاومت در برابر خوردگی و خراش است.

 

PCB پوشش داده شده با سیلیکون: مدار چاپی واحد بیرونی با سیلیکون پوشش داده شده است. این پوشش طول عمر کمپرسور اصلی را در شرایط رطوبتی تضمین می کند.

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

امکانات مناسب

 

24 ساعت TIMER ON / OFF: با ترکیب یک تایمر شروع با یک تایمر توقف، می توانید دو عملیات تایمر را در روز ثبت نام کنید. هنگامی که تایمر تنظیم می شود سیستم را در زمان مشخص روز به طور متناوب شروع و یا متوقف می کند.

 

حالت اقتصادی: واحد با صرفه جویی در مصرف انرژی در حالیکه عملیات خنک کننده یا گرمایش راحت را حفظ می کند.

 

جلسه شبانه: در فصول سرد، دمای اتاق را می توان در یک سطح راحت حفظ کرد حتی در حالی که اتاق بی مراقب است. تهویه مطبوع دما را 10 درجه سانتیگراد نگه می دارد.

 

حالت خواب: دمای اتاق به طور خودکار در طول حالت تنظیم خواب تنظیم می شود و اطمینان حاصل می کند که دمای اتاق خیلی گرم و سرد نخواهد بود.

 

OPERATION SILENT: سطح صدای دستگاه های بیرونی حداقل (3dB ) کمتر از سطح صدای کولر گازی های معمولی است.

 

تایمر: تا 4 برنامه با عمل تایمر (ON-TIMER / OFF-TIMER) برای هر روز هفته در دسترس هستند. MAX 28 برنامه در هفته می تواند تنظیم شود.

 کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

توابع نگهداری

 

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع کارکرد خود را از دست داده باشد، یک میکرو رایانه داخلی تشخیص خود را انجام می دهد و راه حل را ارائه می دهد. بازرسی و تعمیر باید توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

 

DEFROSTING OPERATED MICROCOMPUTER: این عملکرد به طور خودکار فراست را از بین می برد و به کاهش کارایی بیش از حد در حالت های دیگر کمک می کند.

کولر گازی 25000 میتسوبشی مدل SRK25ZMA

 

 • SRK25ZMA
 • اسپلیت
 • سرمایش و گرمایش
 • 25000
 • معتدل
 • روتاری
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • +++A
 • موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند

نظرات