به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 20000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:روتاری
پرتاب باد:12-13 متر
کشور سازنده:تایلند
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

 مشخصات کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

بازدهی بالا

DC PAM INVERTER TECHNOLOGY: DC PAM Inverter یک سیستم اینورتر دارای تعدادی مزیت نسبت به سیستم ثابت است. خروجی های کمپرسور سرعت متغیر SRK20ZMXA می تواند بعد از راه اندازی سیستم خنک کننده ویا حالت گرمایش را خنثی کند و سرعت بیشتری را به دست آورد. سیستم تهویه مطبوع می تواند سرعت کمپرسور را کاهش دهد تا به صرفه جویی در انرژی و حفظ شرایط راحت کمک کند. کمپرسور موتور DC عملکرد عالی ارائه می دهد.

INVERTER VECTOR CONTROL جدید: New Inverter Control تکنولوژی جدید پیشرفته کنترل Vector را اعمال کرده است، عملیات صاف از سرعت کم تا سرعت بالا، فرم ولتاژ Smooth Sine به دست می آید، کارایی انرژی حتی در محدوده سرعت کم نیز بهبود یافته است.

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

جریان هوا برتر

JET ENGINE AERODYNAMICS: فناوری هواپیما جت صنعت تجهیزات سنگین میتسوبیشی از همان تکنیک تحلیل آیرودینامیکی استفاده شده در موتورهای جت استفاده می کند. پیمای هوایی جت، جریان هوای طولانی و خاموش است آنچه دریافت می کنید. CFD (محاسبات دینامیک مایع) برای طراحی تیغه و کانال های هوا برای موتورهای جت استفاده می شود. همان تکنولوژی در SRK20ZMXA مورد استفاده قرار گرفته است. هوا؟ جریان جت های ایجاد شده در این سیستم، حجم زیادی از هوا را با حداقل مصرف انرژی بالا می برد. هوا؟ جریان یکنواخت است و آرام است و فاصله ای طولانی از واحد داخلی می گیرد.

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

جریان هوای سه بعدی

3D AUTO: این یک برنامه خودکار لمسی با سه موتور (یک موتور کار عمودی + دو موتور تولید افقی) سه کنترل کننده جریان هوا مستقل را ایجاد می کند.

NEW LOUVER: New LouvreThe لوور دارای طراحی و شکل جدید است. سطح آن تا 80 درصد کارایی آن افزایش یافته است. علاوه بر کنترل بهتر هوا افزایش یافته است حجم جریان، همچنین قابلیت کنترل چرخش سمت چپ را بهبود بخشیده است.

کنترل دستی: کنترل دستی لولای راست و چپ جهت جریان هوا از سمت راست و سمت چپ دستگاه را تنظیم می کند، تنظیم جهت ترجیح داده شده و تعیین اینکه آیا جریان مستقیم مورد نیاز در کدام جهت حرکت کند.

AIR SCROLL: چرخش فلپ باعث می شود جریان هوا به صورت مارپیچ و مستقیم به تمام گوشه های اتاق برسد.

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

امکانات

هوای پاک

ALLERGEN CLEAR SYSTEM: Air Clean سیستم Allergen Clear System آلرژی های تحت کنترل فیلتر را با تغییر درجه حرارت و رطوبت دستگاه کنترل می کند.

ANTI-MICROBIAL: فنر داخلی SRK20ZMXA دارای فیلتر است تا از رشد ویروس و میکروب ها جلوگیری کند. هنگامی که یک سیستم تهویه مطبوع در حال اجرا است، مشخصات و طراحی ضد میکروبی باعث افزایش پاکیزگی و ایمنی می شود.

SELF CLEAN: عمل خنک کننده SRK20ZMXA 2 ساعت پس از خاموش شدن دستگاه اجرا می شود. به آرامی، فن برای خنک کردن دستگاه، همچنان به سرعت عمل می کند. از رشد میکروارگانیسم ها و قارچ ها جلوگیری می کند.

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

ویژگی های راحت

FUZZY AUTO MODE: به صورت خودکار دستگاه را تنظیم می کند حالت و تنظیم دما خود را بر اساس محاسبات فازی و فرکانس اینورتر تنظیم می کند.

REMOTE LUMINOUS: با یک کنترل از راه دور "Luminous" بی سیم که حتی "در تاریکی" نیز معلوم می شود، می توان با استفاده از یک دکمه تمام عملکرد های مورد نظر دستگاه را کنترل کرد.

عملکرد HI POWER: این واحد می تواند به طور مداوم در حالت HI POWER به مدت 15 دقیقه کار کند. این حالت برای سرعت بخشیدن به درجه حرارت مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم سه گانه: شروع "Hot Start" دستگاه را قادر می سازد عملیات گرمایش سریع را شروع کند. 'Hot Spurt' یک سیستم گرمایش سریع است که کار می کند تا درجه حرارت را تا دو درجه افزایش دهد. "Hot Keep" در طی چرخه یك شكاف اتوماتیک استفاده می شود تا مانع عبور هوای سرد شود. این سه سیستم کنترل عملیاتی به اطمینان از گرمایش راحت و کارآمد کمک می کند.

OPERATION AUTOMATIC: سیستم تهویه مطبوع به طور خودکار ازحالت سرمایش و گرمایش یا عملیات خشک استفاده می کند.

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

فناوری های پیشرفته

24 ساعته ION

24 ساعت شارژ: SRK20ZMXA همان مقدار یون های منفی را به عنوان یک محیط مطلوب ایجاد می کند! بدنه ی تهویه هوا دارای ورق پوشش داده شده با تورمالین است. یونهای منفی (2500 -3000 / سی سی) هنگامی تولید می شوند که سیستم تهویه مطبوع اجرا نمی شود، به شما این امکان را می دهد که آنها را بدون در نظر گرفتن هزینه های مصرفی تجربه کنید.

محدوده دماي گسترده: فنآوري پيشرفته از مبدلهاي صنعتي سنگين ميتسوبيشي، محدوده عملكرد حرارت و خنك كننده را بهبود داده است. این واحد را می توان نصب کرد، هنگامی که عملیات حرارت یا عملیات خنک سازی در شرایط محیطی کم تا -15 درجه سانتی گراد مورد نیاز است.

AUTO RESETART: عملکرد خاموش شدن خودکار وضعیت کارکرد تهویه مطبوع را قبل از قطع برق  تامین می کند. واحد پس از بازگرداندن برق به طور خودکار عملیات را در حالت و درجه حرارت تنظیم می کند.

مقاومت در برابر خوردگی فوق العاده: پایه واحد در فضای باز گرم برای ایجاد مقاومت در برابر خوردگی و خراش است.

PCB پوشش داده شده با سیلیکون: مدار چاپی واحد بیرونی با سیلیکون پوشش داده شده است. این پوشش طول عمر هیئت مدیره را در شرایط رطوبتی تضمین می کند.

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

امکانات مناسب

24 ساعت TIMER ON / OFF: با ترکیب یک تایمر شروع با یک تایمر توقف، می توانید دو عملیات تایمر را در روز ثبت نمایید. هنگامی که تایمر تنظیم می شود سیستم را در زمان مشخص روز به طور متناوب شروع و یا متوقف می کند.

حالت اقتصادی: واحد با حداقل مصرف انرژی کار می کند در حالیکه عملیات خنک کننده یا گرمایش راحت را حفظ می کند.

جلسه شبانه: در فصول سرد، دمای اتاق را می توان در یک سطح راحت حفظ کرد حتی در حالی که اتاق بی مراقب است. تهویه مطبوع دما را 10 درجه سانتیگراد نگه می دارد.

حالت خواب: دمای اتاق به طور خودکار در حالت تنظیم خواب کنترل می شود و اطمینان حاصل می کند که دمای اتاق خیلی گرم و سرد نخواهد بود.

OPERATION SILENT: سطح صدای دستگاه های بیرونی حداقل 3dB (A) کمتر از سطح اسمی است.

 تایمر: تا 4 برنامه با عمل تایمر (ON-TIMER / OFF-TIMER) برای هر روز هفته در دسترس هستند. MAX 28 برنامه در هفته می تواند تنظیم شود.

کولر گازی 20000 میتسوبیشی SRK20ZMXA

امکانات

توابع نگهداری

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع خراب شده باشد، یک میکرو رایانه داخلی تشخیص خود را انجام می دهد. بازرسی و تعمیر باید توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

DEFROSTING OPERATED MICROCOMPUTER: این عملکرد به طور خودکار فراست را از بین می برد و به کاهش کارایی بیش از حد در حالت های دیگر کمک می کند.

PANEL DETACHABLE: پانل ورودی هوا در واحد داخلی به راحتی باز و بسته می شود، به طوری که بدون دردسر می توان فیلتر ساده را تمیز کرد.و پانل مکش را می توان به راحتی برداشت.

 • SRK20ZMXA
 • اسپلیت
 • سرمایش و گرمایش
 • 20000
 • معتدل
 • روتاری
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • +++A
 • موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند

نظرات