به دلیل نوسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق تماس بگیرید: 09189850882

کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 18000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:تک پنل
نوع کمپرسور:اسکرول
پرتاب باد:12-13 متر
کشور سازنده:موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند 
لوله مسی:دارد
رده مصرف انرژی :+++A
حالت اتومات:دارد

به دلیل نواسانات نرخ ارز برای قیمت دقیق با کارشناسان تماس حاصل فرمائید:


09189850882

09189850883

08734220883

08734220870

مشخصات کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS

بازدهی بالا

DC PAM INVERTER TECHNOLOGY: DC PAM Inverter یک سیستم اینورتر دارای تعدادی مزیت نسبت به سیستم های معمولی است. خروجی کمپرسور سرعت متغیر SRK18YL-S می تواند پس از راه اندازی خنک کننده را خنک نگه دارد و به سرعت تنظیم می شود. سیستم تهویه مطبوع می تواند سرعت کمپرسور را کاهش دهد تا به صرفه جویی در انرژی و حفظ شرایط راحت کمک کند. کمپرسور موتور DC  است، بنابراین با صرف انرژی کمتر عملکرد عالی ارائه می دهد.

INVERTER VECTOR CONTROL جدید: New Inverter Control تکنولوژی جدید پیشرفته کنترل Vector را اعمال کرده است، عملیات صاف از سرعت کم تا سرعت بالا، فرم ولتاژ Smooth Sine به دست می آید، کارایی انرژی حتی در محدوده سرعت کم نیز بهبود یافته است.

کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS (5)

جریان هوا برتر

JET ENGINE AERODYNAMICS: فناوری صنعت تجهیزات سنگین میتسوبیشی از همان تکنیک تحلیل آیرودینامیکی استفاده شده که در موتورهای جت استفاده می کند.همانند هواپیمای جت، جریان هوای طولانی و آرام را دریافت می کنید. CFD (محاسبات دینامیک مایع) جهت طراحی تیغه و کانال های هوا برای موتورهای جت استفاده می شود. همان تکنولوژی در SRK18YL-S استفاده شده است. جریان جت های ایجاد شده در این سیستم، حجم زیادی از هوا را با حداقل مصرف انرژی ایجاد می کند.. جریان یکنواخت و آرام تمامی فضای داخلی منزل شما را در بر می گیرد.

کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS (5)

جریان هوای 3D خودکار 

3D AUTO: این یک برنامه خودکار است. سه موتور (یک موتور کار عمودی + دو موتور تولید افقی) سه کنترل کننده جریان هوا مستقل را ایجاد می کند.

کنترل دستی: کنترل دستی لولای راست و چپ جهت جریان هوا از سمت راست و سمت چپ دستگاه را تنظیم می کند، تنظیم جهت ترجیح داده شده و تعیین اینکه در چه جهت شما جریان هوا را داشته باشید می توانید تنظیم کنید.

AIR SCROLL: چرخش فلپ باعث می شود جریان هوا به صورت مستقسم و مارپیچ به تمام گوشه های اتاق برسد.

کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS (5)

امکانات

هوای پاک

ALLERGEN CLEAR SYSTEM: Air Clean سیستم Allergen Clear System مواد آلرژی زای معلق در هوا را تحت کنترل فیلتر با تغییر درجه حرارت و رطوبت دستگاه کنترل می کند.

فیلتر انزیم طبیعی: آنزیم هایی که در فیلتر استفاده می شوند، آنزیم های لاتینی هستند که به صورت دیواره سلول های میکروارگانیسم ها در فیلتر را به دام می اندازند و آنها را از بین می برند.

PHOTOCATALYTIC WASHABLE DENODORIZING FILTER:  با دئودورانت کردن مولکول ها باعث ایجاد بوی مطبوع در هوا می شوند. و هم چنین با از بین بردن باکتری های مخمر کننده بوی بد حاک بر فضا را از بین می برد.

ویژگی های راحت

REMOTE LUMINOUS: با یک کنترل از راه دور "Luminous" بی سیم که حتی "در تاریکی" روشن می شود، می توان با استفاده از یک دکمه تمام عملکرد های مورد نظر دستگاه را کنترل کرد.

عملکرد HI POWER: این واحد می تواند به طور مداوم در حالت HI POWER به مدت 15 دقیقه کار کند. این حالت برای سرعت بخشیدن به درجه حرارت مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

OPERATION AUTOMATIC: سیستم تهویه مطبوع به طور خودکار از گرمایش، خنک کننده یا عملیات خشک استفاده می کند.

کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS (5)

فناوری های پیشرفته

رنج وسیعی از محدوده دما: تکنولوژی پیشرفته اینورتر های صنعتی سنگین میتسوبیشی، محدوده عملیاتی گرمایی و خنک سازی را بهبود داده است. این واحد را می توان نصب کرد، هنگامی که عملیات حرارت یا عملیات خنک سازی در شرایط محیطی کم تا -15 درجه سانتی گراد مورد نیاز است.

AUTO RESETART:این عملکرد با خاموش شدن خودکار برق مجددا وضعیت کارکرد تهویه مطبوع را قبل از قطع برق تامین می کند. واحد پس از بازگرداندن برق به طور خودکار عملیات را در حالت و درجه حرارت تنظیم می کند.

مقاومت در برابر خوردگی فوق العاده: پایه واحد در فضای باز برای ایجاد مقاومت در برابر خوردگی و خراش است.

PCB پوشش داده شده با سیلیکون: مدار چاپی واحد بیرونی با سیلیکون پوشش داده شده است. این پوشش طول عمر واحد اصلی موتور را در شرایط رطوبتی تضمین می کند.

کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS

امکانات مناسب

24 ساعت TIMER ON / OFF:سیستم تایمر 24 ساعته برای تنظیم کولر گازی برای زمان انتخابی در طول روز و شب برای کنترل هر چه بیشتر روی کولر گازی و تنظیم ساعت روشن شدن و یا خاموش شدن کولر گازی.

حالت اقتصادی: حالت صرفه جویی در مصرف انرژی برای حالت سرمایش و گرمایش است در این حالت با مصرف کمترین انرزی بیشترین بهره وری را از کولر گازی دریافت می کنید.

حالت خواب: دمای اتاق به طور خودکار در طول حالت خواب تنظیم می شود و اطمینان حاصل می کند که دمای اتاق خیلی گرم و سرد نخواهد بود.

MODE DRY: واحد با استفاده از عملیات خنک کننده متناوب، اتاق را خنک می کند.

کولر گازی 18000 میتسوبیشی مدل SRK18YLS

توابع نگهداری

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع خاموش باشد، یک میکرو رایانه داخلی اجرا می شود

SELF-DIAGNOSTIC: اگر سیستم تهویه مطبوع خسته کننده باشد، یک میکرو رایانه داخلی تشخیص خود را انجام می دهد. بازرسی و تعمیر باید توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

PANEL DETACHABLE: پانل ورودی هوا در واحد داخلی به راحتی باز و بسته می شود، به طوری که فیلتر ساده را می تونا بدون دردسر تمیز کنید. پانل مکش را می توان به راحتی برداشت.

 • SRK18YLS
 • اسپلیت
 • سرمایش و گرمایش
 • 18000
 • معتدل
 • اسکرول
 • اینورتر DC
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • +++A
 • موتور کاوازاکی ژاپن مونتاژ تایلند

نظرات