حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید
جستجوی پیشرفته

سامسونگ 

سامسونگ

تلویزیون سامسونگ

یکی از مطرح ترین برند های تلویزیون موجود در بازار است، بنابراین با تصمیم خرید تلویزیون ، مطمئنا یکی از انتخاب ها تلویزیون سامسونگ خواهد بود. این غول بازار تلویزیون، در سال 2009 حدود 31 میلیون تلویزیون صفحه تخت فروخت، و توانست بزرگترین سهم بازار را برای چهار سال متوالی حفظ کند.

چه چیزی باعث میشود سامسونگ را بر برند های رقیبش تر...

تلویزیون سامسونگ

یکی از مطرح ترین برند های تلویزیون موجود در بازار است، بنابراین با تصمیم خرید تلویزیون ، مطمئنا یکی از انتخاب ها تلویزیون سامسونگ خواهد بود. این غول بازار تلویزیون، در سال 2009 حدود 31 میلیون تلویزیون صفحه تخت فروخت، و توانست بزرگترین سهم بازار را برای چهار سال متوالی حفظ کند.

چه چیزی باعث میشود سامسونگ را بر برند های رقیبش ترجیح دهیم؟

تلویزیون های این سازنده معمولا دارای رنگ های غنی تر و بسیار روشن تر نسبت به رقبا هستند خصوصا در تلویزیون های سری QLED آن که رقیبی برای تلویزیون های اولد OLED هستند. همچنین در تبدیل محتوای HD به 4K خیلی عالی عمل کرده و در پردازش صحنه هایی با حرکات سریع نیز به نسبت رقبا بهتر عمل میکنند.

  تلویزیون سامسونگ ، QLED  

تلویزیون سامسونگ از تکنولوژی به نام +HDR10 پشتیبانی میکند که باعث میشود تصاویر بسیار واضح بنظر برسند. و تاخیر ورودی یا Input lag در تلویزیون های این برند خیلی پایین است که آن را به انتخابی عالی برای گیمرها gamers تبدیل میکند. البته ناگفته نماند که این تلویزیون ها از تکنولوژی Dolby vision پشتیبانی نمیکنند.

قیمت تلویزیون سامسونگ

قیمت تلویزیون های این برند نیز باعث شده کاربران را به خود جذب کند چون یکی از نقاط قوت سامسونگ این است که هر ساله تعداد زیادی تلویزیون وارد بازار میکند. همچنین تعداد عظیمی تلویزیون سامسونگ 2019 در محدوده ی تلویزیون های مقرون به صرفه قرار دارند. از نمونه ی این تلویزیون ها نیز میتوان به NU7100 و تلویزیون QLED سامسونگ اشاره کرد.

تلویزیون های اسمارت (SMART) یا هوشمند

تلویزیون های هوشمند امروزه به حدی رایج اند که کمتر نیاز میشود تا هوشمند بودن یا نبودن آنها را بررسی کنیم، به عبارتی باید خیلی بگردی تا تلویزیون جدیدی پیدا کنی که هوشمند نباشد. سیستم عامل تلویزیون هوشمند سامسونگ ، یکی از جامع ترین سیستم عامل هاست و از سال 2015 به بعد، سامسونگ ویژگی های هوشمند تلویزیون را در سیستم عاملی به اسم تایزن Tizen آورد. دنیایی از برنامه ها و بازی های مختلف برای این سیستم عامل وجود دارد، و در کنار تماشای تلویزیون میتوانید به سرگرمی های دیگری نیز بپردازید.

قابلیت سه بعدی

سامسونگ اولین تلویزیون فول اچ دی سه بعدی با صفحه نمایش ال ای دی (full HD 3D) خود را در مارس 2010 راه اندازی کرد، و این تلویزیون را در نمایشگاه بین المللی (CES2010) به نمایش گزاشت. این کمپانی توانست در آغاز کار خود در خط تولید تلویزیون های سه بعدی سامسونگ بیش از یک میلیون تلویزیون سه بعدی به فروش برساند و این رقم چیزی است که محققان بازار برای یک سال فروش تلویزیون های سه بعدی پیش بینی میکنند. همچنین اولین سینمای خانگی را به بازار معرفی کرد که به کاربر این امکان را میداد تا از یک صدای فراگیر همزمان با تصویر سه بعدی لذت ببرند.با راه اندازی سینمای خانگی سه بعدی به اولین کمپانی برای داشتن خط کامل محصولات سه بعدی نام برده شد. البته در سال 2017 تولید تلویزیون های سه بعدی متوقف شد و ویژگی های دیگری همچون HDR ، 4K و یا هوشمند بودن تلویزیون جای آن را گرفت.

میتوانید تلویزیون های تولید شده در سال 2018 و 2019 در انواع اندازه ها را در پایین این توضیحات ببینید.

بیشتر