حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

12 قلم

مشخصات یخچال فریزر  بالا و پایین ال جی مدل D732

 • طراحی درب تو درب
 • دارای لامپECO LED 
 • دارای فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh
 • سیستم خنک کننده ی چندگانه
 • دارای کمپرسور اینورتر هوشمند
 • سیستم بدون برفک
 • دارای محفظه ی Fresh O Zone


معرفی یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

تازه نگهداشتن مواد غذایی 

در یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732 برای اینکه کیفیت مواد غذایی حفظ شود و طول عمر آنها افزایش یابد از سیستم سرمایش NatureFRESH بهره برده است حالت NatureFRESH از طریق دریچه های متعددی که دارد جریان هوای سرد را در داخل یخچال به گردش در می آورد تا هوای خنک به صورت یکنواخت در تمامی نقاط یخچال جریان یابد در نتیجه این سیستم نسبت به حالت های بدون برفک قدیمی  دارای گردش هوای سرد بهتری می باشد با این حال مواد غذایی به صورت مطلوب تری نگهداری می شوند و همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ می کنند.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

خنک کنندگی در هر شرایط

در یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732 از سیستم خنک کننده ی  LINEAR fl استفاده شده است با دارا بودن این سیستم یخچال فریزر در هر شرایط از حالت های آب و هوایی به کار خود می پردازد و میزان نوسانات دمایی را در بین 0.5 ± ™ حفظ می کند سیستم خنک کننده ی خطی ال جی J732 باعث می شود که با کاهش نوسانات دمایی دمای ثابتی را در داخل یخچال ایجاد کند پس با این شرایط مواد غذایی از قبیل سبزیجات و میوه ها طراوت و شادابی خود را حفظ می کنند و مواد غذایی با حفظ کیفیت مطلوب خود طول عمر بیشتری را خواهند داشت.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

خنک کننده گی سریع در تمامی نقاط

فناوری نوآورانه ی LG DoorCooling باعث می شود که درجه حرارت داخلی یخچال به طور یکنواخت تر سرد شود و تا میزان 35% سریعتر نسبت به سیستم خنک کننده ی معمولی هوای داخل یخچال را خنک می کند این حالت باعث می شود که به طور قابل توجهی اختلاف دمایی بین فضای داخلی یخچال و قسمت درب محفظه کاهش یابد سیستم LG DoorCooling جریان هوای خنک را به صورت مطلوب در قسمت محفظه های درب یخچال به گردش در می آورد و باعث می شود که هوا سریعتر و در مدت زمان کمتری سرد شود.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

سیستم بهداشتی Hygiene FRESH+™

فیلتر هوایی هوشمند Hygiene FRESH+™ که در داخل یخچال فریزر ال جی مدل D732 تعبیه شده است نه تنها می تواند باکتری،قارچ و آلودگی ها را تا میزان 99.999٪ از بین ببرد بلکه می تواند بوی نامطلوب موجود در یخچال را نیز به حداقل برساند و همه ی اینها باعث می شود که شرایط نگهداری مطلوب برای مواد غذایی شما ایجاد شود و مواد غذایی مدت طولانی تری کیفیت،طعم و بوی خود را حفظ کنند.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

منطقه صفر درجه

شرکت ال جی برای صرفه جویی در وقت برای آشپزی محفظه ی صفر درجه را ارئه داده است در این محظعه مواد غذایی بدون اینکه یخ ببندند در دمای مطلوب صفر درجه نگهداری می شوند پس شما می توانید انواع گوشت،ماهی و مواد غذایی را در این محفظه نگهداری کنید و هر وقت نیاز داشتید از آنها استفاده کنید و مشکل یخ زدایی را نخواهید داشت. و همچنین می توانید مواد غذایی را که قصد پخت آن ها را دارید چند ساعت قبل تر از فریزر بیرون آورده و به این محفظه انتقال دهید تا مواد غذایی در شرایط مطلوب و به دور از فاسد شدن ذوب شوند.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

جریان هوای چند گانه

سیستم جریان هوای چند گانه که در یخچال فریزر بالا و پایین D732تعبیه شده ،دارای دریچه های متعددی است که باعث جریان یافتن هوای خنک در داخل یخچال می شود این دریچه ها باعث می شوند که هوای خنک در تمامی نقاط یخچال به صورت یکنواخت و به سرعت پراکنده شود و هوای داخلی یخچال را به طور یکپارچه و بهینه خنک کند و تمامی مواد غذایی از هوای خنک و مطلوب بهره ی کافی را ببرند.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

کمپرسور اینورتر خطی

کمپرسور اینورتر خطی انقلاب عظیمی را در صنعت ساخت موتورهای لوازم خانگی ایجاد کرده است در این نوع از کمپرسور ها با حذف قطعات اضافی از راندمان انرژی بالایی برخوردارند از این رو کمپرسورInverter Linear اصکاک کمتری دارد و باعث کاهش سر و صدا ناشی از کارکرد موتور می شود در نتیجه فضای آرامی را برای شما به ارمغان می آورد. این نوع کمپرسور ها با کاهش میزان نوسانات دمایی در داخل یخچال به تازه ماندن مواد غذایی کمک شایانی می کنند و علاوه بر اینها از طول عمر بالایی برخوردارند و تا سالیان سال کارکرد خود را حفظ می کنند.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732


صفحه نمایش LED را لمس کنید

نمایشگر LED که بر روی یخچال فریزر ال جی مدل D732 قرار گرفته است علاوه بر زیبایی بی نظیری که به یخچال داده است لذت یک عملکرد بی نقص را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید کلیه ی اطلاعات یخچال را بر روی این صفحه نمایش ببیدنید و علاوه بر آن با حالت عملکرد لمسی آن نسبت به تغییر دما و سایر کارکرد های یخچال اقدام کنید.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

روشنایی پانل LED

برای حداقل مصرف انرژی در یخچال فریزر ال جی مدل D732 از لامپ های LED استفاده شده است زیرا لامپ های LED به نسبت لامپ های حبابی اول اینکه میزان انرژی کمتری را مصرف می کنند و دوم اینکه در هنگام روشن بودن از خود هوای گرم متصاعد نمی کنند و این نیز به نوبه ی خود باعث کاهش مصرف انرژی می شود محل قرار گیری این لامپ ها در بالا و گوشه و کناره ی یخچال می باشد که این باعث حداکثر روشنایی برای داخل یخچال حتی در هنگامی که فضای داخل یخچال کاملا پر شده است نور رسانی به صورت مطلوب انجام می پذیرد.و هم اینکه لامپ های LED به نسبت از عمر طولانی تری برخوردارند.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

یخساز متحرک

یخساز این یخچال که در قسمت فریزر قرار دارد یخ های کوچک و هم اندازه را برای شما درست می کند و همچنین قابلیت متحرک آن باعث می شود که هر زمان که به آن نیاز نداشتید و یا اینکه نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتری در داخل فریزر داشتید می توانید یخساز را جدا کرده و از فضای ذخیره سازی بیشتری در داخل فریزر بهره مند شوید. و یا اینکه می توانید آن را به راحتی جابه جا کنید و از قسمت چپ به قسمت راست یخچال انتقال دهید.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

دسترسی آسان تر

قابلیت درب تو درب یخچال فریزر به شما این امکان را می دهد که نوشیدنی ها و میان وعده های مورد علاقه ی خود را در دسترس قرار دهید و همچنین با تنها باز کردن درب کوچک از هدر رفتن هوای سرد محبوس در یخچال جلوگیری کنید این ویژگی باعث می شود که تا میزان 41% از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود و به علاوه با کاهش نوسانات دمایی در داخل یخچال عمر مواد غذایی طولانی تر شود 

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

کنترل سریع و راحت

با استفاده از تکنولوژی فوق العاده ی Smart ThinQ ™ یخچال فریزر خود را از طریق گوشی هوشمند خود کنترل کنید. این قابلیت می تواند برای زمان هایی که امکان دسترسی به یخچال فراهم نیست بسیار مفید باشد شما می توانید حتی هنگامی که در خانه نیستید و در بیرون به سر می برید به راحتی دمای یخچال خود را تنظیم کنید و به علاوه اطلاعت کامل یخچال را در اختیار داشته باشید.و همچنین اگر یخچال فریزر شما به هر دلیلی کار نکرد می توانید با استفاده از گوشی همراه خود خطا را تشخیص داده و نسبت به رفع آن اقدام کنید.

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

ابعاد

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی مدل D732

 • Gn-d732hlhu
 • 220-240~50/60Hz
 • نقره پلاتینیوم 3
 • اندونزی
 • ال جی
 • 549 لیتر
 • T
 • اینورتر خطی
 • R600a
 • LED
 • بالا و پایین
 • LED
 • در تو در

نظرات