حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس مدل RF682N4ISU

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

مشخصات یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل RF682N4ISU

 • دارای طراحی درب فرانسوی
 • لامپ داخلی ال ای دی
 • ظرفیت داخلی 682 لیتر
 • دارای آب سرد کن و یخ ساز 
 • دارای سیستم جریان هوای چند گانه
 • دارای کنترل الکترونیکی لمسی
 • دارای قفسه های محکم چند لایه
 • دارای سیستم بدون فراست

معرفی یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل RF682N4ISU

سیستم خنک کننده ی دوگانه: یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس مدل rf682 از سیستم خنک کننده ی دوگانه بهره می برد که باعث می شود که رطوبت ایده آل را در هر محفظه حفظ کند و هم چنین از انتقال بوی مواد غذایی جلوگیری می کند و باعث می شود بوی مواد غذایی حفظ شود و به علاوه ی این ها از خشک شدن مواد غذایی جلوگیری می کند با این حال مواد غذایی که در این یخچال قرار می گیرند با حفظ رطوبت ؛بو و جلوگیری از خشک شدن ،باعث می شود محیطی ایده آل برای نگهداری مواد غذایی ایجاد شده و طول عمر آنها را افزایش دهد و هم چنین همواره تر و تازگی مواد را حفظ می کند.

RF682N4ISU

دستگاه تصفیه ی آب:دستگاه پخش کننده ی آب به صورت کامل در داخل درب قرار گرفته است، تا در هر زمانی که بخواهید آب سرد و با طراوت را در اختیار شما قرار دهد. و با وجود اینکه آب سرد کن و تصفیه ی آب بدون لوله کشی می باشد باعث می شود که شما بتوانید یخچال را در هر جایی که در آشپز خانه بخواهید قرار دهید و به راحتی آن را جابه جا کنیدو از یخچال فریزر خود در هر جایی از آشپزخانه ی خود استفاده کنید.

RF682N4ISU

لامپ روشن کننده ی LED:چراغ های LED در کناره ها  و قسمت بالایی یخچال قرار گرفته اند تا نهایت روشنایی را برای یخچال شما ایجاد کنند و شما بتوانید داخل یخچال را به طور کامل ببینید و همچنین این چراغ ها نسبت به لامپ های قدیمی طول عمر بالا تر و  گرمای کمتری دارند در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و به علاوه ی این ها لامپ های LED به نسبت انرژی کمتری را مصرف کرده و ارزانتر نیز هستند.

RF682N4ISU

کنترل الکترونیکی لمسی:تمامی سیستم یخچال فریزر هایسنس مدل 682 از طریق کنترل لمسی آن قابل تنظیم است. این قسمت از یخچال تمامی اطلاعات را بدون نیاز به باز کردن درب اصلی برای شما به نمایش می گذارد. و شما به راحتی می توانید بر آن نظارت داشته باشید.ارتفاع کنترل لمسی به گونه ای طراحی شده است که کاربران در هنگام استفاده از آن به راحتی بتوانند بر آن کنترل داشته و خم نشوند.

RF682N4ISU

سیستم بدون فراست:.با وجود تکنولوژی بدون فراست در داخل یخچال باعث می شود که فضای داخلی یخچال به هیچ وجه یخ نبندد و شما دیگر مجبور نباشید برای برفک زدایی ، یخچال را از برق کشیده و تمییز کنید با این وجود با آب شدن مواد غذای و جایگذاری دوباره ی آنها انرژی زیادی تلف نخواهد شد و همچنین طول عمر مواد غذای تا میزان قابل توجهی بالا می رود زیرا با جلوگیری از یخ زدن آن ها مواد غذایی مواد مغذی موجود در خود را حفظ می کنند و شما از غذای سالم تری بهره مند خواهی شد و همچنین در هنگام پخت، مواد غذایی داخل فریزر با سرعت بیشتری آب می شوند و این خود در وقت شما صرفه جویی می کند.

RF682N4ISU

عملکرد انجماد سریع:در یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس مدل 682 برای نگهداری از مواد غذایی شما برنامه ی انجماد سریع به کار برده شده است این عملکرد باعث می شود که انجماد مواد غذایی سریع اتفاق بیافتد و این عملکرد علاوه بر صرفه جویی در انرژی باعث می شود که ویتامین و مواد مغذی داخل محصولات در آنها حفظ شود و طعم اصلی مواد را نگهدارد این حالت به دلیل کاهش دما به میزان حداقل آن یعنی دمای -24 درجه اتفاق می افتد که به سرعت هوای سرد را برای نگهداری اقلام تازه ایجاد می کند.

RF682N4ISU


عملکرد خنک کننده ی فوق العاده:سیستم خنک کننده ی سریع داخل یخچال باعث می شود که دمای داخلی یخچال، به سرعت به +2 درجه که دمای معمولی برای نگهداری از مواد غذایی است برسد و محفظه ی داخل یخچال را به مدت 6 ساعت در این حالت نگه می دارد تا اقلامی را که تازه در داخل یخچال گذاشته اید سریعا به دمای مطلوب برساند این حالت برای کمک به حفظ طعم، رنگ و ارزش مواد غذایی تازه بسیار عالی است زیرا علاوه بر طولانی کردن طول عمر مواد غذایی باعث می شود که مواد به صورت سالم تری نگهداری شوند.

RF682N4ISUسیستم تنظیم رطوبت: در داخل یخچال فریزر هایسنس مدل 682 یک محفظه مخصوص میوه و سبزیجات تعبیه شده است در این محفظه رطوبت مواد غذایی حفظ می شود به این صورت که بخار ناشی از رطوبت میوه و سبزیجات به بالا برده شده و در آن جا با بهره گیری از یک صفحه ی مشبک میعان شده و دوباره به مواد بر می گردد و این باعث می شود که مواد غذایی طراوت و تازگی خود را حفظ کنند رطوبت حفظ شده بنا به نیاز مواد غذایی مختلف قابل تغییر است و در داخل کشو تنظیم می شود.

RF682N4ISU

 • RF682N4ISU
 • نقره ای
 • چین
 • هایسنس
 • 682 لیتر
 • ساید بای ساید
 • LED
 • استیل ضد زنگ
 • درب فرانسوی

نظرات