حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

یخچال فریزر دوقلوی ویرپول 34 فوت مدل SW8 AM2Y XR

تماس بگیرید بدون مالیات.

15 قلم

گنجایش:34 فوت
رده مصرف انرژی:++A
صفحه نمایشگر :داخل پنل ها
حالت تعطیلات:دارد

کشور سازنده:

ایتالیا

فناوری 6TH SENSE

دارد
فیلتر ضد باکتری دارد

`

نقد و بررسی یخچال فریزر دوقلوی ویرپول 34 فوت مدل SW8 AM2Y XR

یخچال فریزر ویرپول SW8 AM2Y XR علاوه بر برخوردار بودن از ظرفیت مناسب، به کم مصرف بودن نیز معروف است. بهره وری انرژی این یخچال دوقلو ++A می باشد؛ در نتیجه می توان آن را جزو یخچال های کم مصرف به حساب آورد. یخچال و فریزری که این محصول دارد، به صورت جداگانه طراحی شده و شما می توانید هر کدام را با سلیقه ی خود در هر جایی از آشپزخانه که دوست داشته باشید؛ کنار هم و یا به صورت جداگانه بگذارید. فناوری ها و تکنولوژی های موجود در این یخچال، همگی دست در دست هم داده اند تا محصولی برای کاربران ارائه شود که از هر نظر کارایی و عملکرد خوبی را به ارمغان بیاورد.

طراحی کلی یخچال فریزر دوقلوی ویرپول

مدل SW8 AM2Y XR یک یخچال با دو پنل است؛ یعنی شامل دو بخش جداگانه می باشد که یکی از آن ها به یخچال و دیگری به فریزر مربوط می شود. ظرفیت کل این یخچال فریزر 363 لیتر است و همین مقدار ظرفیت، برای نگهداری انواع و اقسام خوراکی و مواد مغذی کافی می باشد. کشوهای بزرگ و گسترده فریزر این یخچال فضایی زیاد و کافی را برای منجمد کردن اقلام فراهم کرده است. درب های یخچال قابلیت باز شدن تا زاویه 90 درجه را دارند. صفحه نمایش هر محفظه در داخل پنل ها دیده می شود که دما را نشان می دهند. ارتفاع هر دوی این یخچال و فریزر1875 میلی متر است و وزن یکی از آن ها 62 و دیگری 64 کیلوگرم می باشد.

قفسه های متنوع در یخچال فریزر

قفسه ها و طبقه های شیشه ای یخچال فریزر مدل SW8 AM2Y XR قابلیت تغییر ارتفاع را دارد. به این منظور می توان ارتفاع یکی از طبقه ها را برای بطری ها افزایش داد. در این صورت با کمبود فضا روبرو نخواهید شد. بر روی درب، پنج نوع قفسه قرار گرفته و می توان انواع بطری ها را در آن جای داد.

فناوری 6TH SENSE

شرکت ویرپول برای اکثریت محصولات خود، فناوری 6TH SENSE را قرار داده است. داشتن این فناوری مزیت های خاص خودش را به همراه دارد. یکی از بزگترین مزیت ها، به مصرف برق مربوط می باشد. فناوری نام برده، به کاهش مصرف برق و انرژی کمک خواهد کرد. در نتیجه از مصرف زیاد هزینه ها جلوگیری می شود. یخچال فریزر دوقلوی SW8 AM2Y XR به نسبت یخچال های معمولی خوراکی ها و مواد غذایی را به مدت طولانی تری می تواند نگهداری کند و تازگی آن ها را نیز حفظ نماید.

برچسب انرژی A++

یکی از ویژگی های پررنگ در این یخچال دوقلو، بهره وری انرژی A++ است. این کلاس انرژی که به معنای EnergySaving می باشد؛ به مصرف کمتری از انرژی کمک خواهد کرد و بازدهی سریع دما را نیز فراهم می کند.

امکانات دیگر

بد نیست بدانید در کنار همه ی این ویژگی ها و قابلیت های یخچال ویرپول مدل SW8 AM2Y XR، به فیلتر ضد باکتری نیز مجهز می باشد. همانطور که می دانید، این فیلتر بوی بد و ناخوشایند داخل یخچال را از بین می برد و محفظه های بهداشتی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. میزان سر و صدا نیز در یخچال ها بسیار حائز اهمیت هستند. جالب است بدانید این یخچال دوقلو تنها صدای 38 دسی بل را تولید می کند، به این مقدار صدای ناچیز می توانید هنگام استفاده ی یخچال پی ببرید. یخچال دوقلو SW8 AM2Y XR قفل کودک نیز دارد و دارای حالت تعطیلات می باشد، به این منظور زمان هایی که مسافرت هستید و یا برای چند روز ممکن است منزل نباشید، می توانید از این حالت استفاده کنید تا مواد غذایی شما خراب نشده و انرژی کمتری را مصرف کند.

  • ایتالیا
  • SW8 AM2Y XR
  • داخل پنل ها
  • ++A
  • 34 فوت
  • دوقلو

نظرات