یخچال فریزر هیتاچی 19 فوت مدل RW660

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

ظرفیت:19 فوت
تعداد درب:4 عدد
سنسور محیط زیست:دارد
قفسه های شیشه ای و مقاوم:

دارد

صفحه نمایش LED:

دارد
آبسرد کن:9لیتر
سیستم خنک کننده دوگانهدارد

فیلتر نانوتیتانیوم

:
دارد

طراحی ساید یخچال هیتاچی RW660

شاید بعضی از کاربران در نگاه اول به یخچال هیتاچی RW660، طراحی ساید بای ساید را از این مدل انتظار داشته باشند. به دلیل به کار گیری ابتکاری نوآورانه، طراحی و دیزاین مدرن توسط برند هیتاچی، شاید به ظاهر جزو یخچال های ساید بای ساید باشد، اما این شرکت یخچال خود را فقط در رده یخچال فریزر قرار داده است. این یخچال چهار درب دارد که از مزایای فراوانی برخوردار می باشد. هر گاه به هر قسمت از یخچال که نیاز داشته باشید به درب آن قسمت رجوع می کنید و لازم نیست هر 4 درب را با هم باز کنید. همین ویژگی مانع از خروج هوای سرد یخچال به بیرون خواهد شد.

این یخچال علاوه بر اینکه طراحی ساید بای ساید ندارد، بلکه جزو یخچال فریزرهای معمولی به حساب می آید که هیتاچی وارد بازار خود کرده است. دو درب بخش بالا مربوط به فریزر و دو درب پایین، بخش یخچالی آن می باشد. طراحی ساده در عین حال شیک و جا دار از ویژگی های یخچال هیتاچی مدل RW660 است که در همان نگاه اول به چشم می آید.

قسمتی از طراحی داخلی یخچال

این یخچال از محفظه یخ نیز بهره می برد که در درب بالا قسمت چپ تعبیه شده است. اگر به آن احتیاجی نداشته باشید می توانید به آسانی آن را جدا کنید و حتی از محفظه استفاده نکنید تا فضای بیشتری را هم با این کار در دسترس داشته باشید.

یخچال هیتاچی مدل RW660 دارای کشوی مخصوص و بزرگ برای نگه داری سبزیجات و انواع میوه ها است تا بتوان به دلخواه خود آن ها را در کشو چید.

قفسه هایی از جنس شیشه اما مقاوم!

وجود قفسه های شیشه ای که قابل تنظیم هستند و می توان هر نوع خوراکی و موادی را در آن جای داد، از نقاط قوت این یخچال می باشد؛ چرا که بسیار مقاوم هستند و می توانند وزن زیادی را تحمل کنند.

ظرفیت یخچال هیتاچی 19 فوت می باشد، همین مقدار می تواند ظرفیتی تقریبا متوسط و مناسب برای اعضای خانواده باشد. اما ظرفیتی بالا را ندارد. قفسه ها و کشوهای داخل از تنوع زیادی برخوردار است و می توان هر نوع اقلامی را در آن جای داد. علاوه بر قفسه های شیشه ای با توانایی وزن بالا، هیچ گونه خراشی را هم برنمی دارند و مقاوم هستند. قفسه لبنیات، بطری ها و تخم مرغ بر روی درب یخچال مشاهده می شود. بخش فریزر این مدل، تنها دو قفسه داخلی را داراست و متاسفانه بخش زیادی را این قسمت شامل نمی شود.

آبسرد کن و کنترل پنل یخچال هیتاچی

طراحی زیبا و چشم گیر آن هر کاربری را به خود مجذوب کرده است. یکی از قابلیت های مهمی که این یخچال داراست، می توان به آبسرد کن آن که بر روی درب مشاهده می شود، اشاره کرد. نوشیدن و لذت بردن از آب تمیز و خنک را هر کسی خواهان است. یخچال هیتاچی مدل RW660 این راه را برای شما آسان تر کرده است. این مدل یخچال قابلیت اتصال به آب شهری را ندارد، برای استفاده از آبسرد کن، باید برای هر بار که نیاز دارید، محفظه ی آن را پر کنید. با این وجود، طراحی این قسمت طوری می باشد، که می توان به راحتی و فقط با کشیدن محفظه به بیرون، آن را پر کرده و به آسانی نیز آن قسمت را پاک سازی کنید. شاید همین که یخچال هیتاچی قابلیت اتصال به آب شهری ندارد، از معایب آن محسوب شود. اما نداشتن همین قابلیت، می تواند این امکان را فراهم کند تا کاربر یخچال خود را در هر قسمت از آشپزخانه که دوست داشته باشد، جای دهد.

دکمه های موجود بر روی کنترل پنلی که کنار آبسرد کن دیده می شود، برای تنظیم درجه جرارت یخچال و فریزر، خنک کننده سریع، قفل کودک و انرژی « Energy saving » کارایی دارد.

 

 

سنسورمحیط زیست « Eco Thermo Sensor »

در طول زمان ممکن است یخچال شما به دلیل عوامل مختلفی همچون تغییر فصل ها و یا باز کردن بیش از حد درب با تغییر درجه حرارت روبه رو شود و همین عوامل باعث کاهش بهره وری آن می شود. اگر این اتفاق بیفتد باید هر بار به صورت دستی درجه حرارت آن را تنظیم کرد؛ اما کمپانی هیتاچی این مدل خود را به سنسور حرارتی سازگار با محیط زیست « Eco Thermo Sensor » مجهز کرده. از طریق این حسگر، مشکل را برطرف کرده و بهینه یخچال را نیز بالاتر برده است. حتی اگر درجه حرارت محیط به 60 درجه سانتی گراد برسد، موتور آن، تمامی نقاط داخل یخچال را خنک می کند.

انوع حسگر برای به دست آوردن درجه حرارت از دست رفته

حسگرهای متفاوتی برای این یخچال تعبیه شده تا کوچک ترین تغییر دمایی که در یخچال رخ بدهد، شناسایی شود. در صورت لزوم شناسایی خواهد شد و در نتیجه توسط سیستم خنک کننده، درجه حرارت از دست رفته را تنظیم خواهد کرد.

سیستم خنک کننده دوگانه

یخچال هیتاچی مدل RW660 به دو فن خنک کننده مجهز می باشد. اینورتر این یخچال علاوه بر اینکه باعث شده کیفیت و کارایی موتور را بالا ببرد، توانسته در صرفه جویی انرژی نیز نقش موثری را ایفا کند. این دو فن هم در یخچال و هم در قسمت فریزر وجود دارد و می تواند خنک کنندگی فوق العاده ای را تضمین کند. کمپرسور این یخچال قادر به ایجاد خنک کنندگی با قدرت بالا و تولید حجم زیادی از هوای سرد است. این نوع سیستم باعث می شود هوای سرد داخل به طور مساوی در یخچال فریزر پراکنده شود. همین سیستم می تواند هر نقطه از یخچال، حتی گوشه های درب آن را به هوای سرد مجهز کند. در نتیجه مواد غذایی تا زمان طولانی مدت خراب و فاسد نمی شوند.

ماندگاری طولانی مواد غذایی

یکی از عواملی که در ماندگاری طولانی مواد غذایی در یخچال هیتاچی مدل RW660 تاثیر گذار است، قدرت خنک کننده بالای موتور اینورتر آن می باشد. اینورتر موجود در این یخچال طرح ساید، می تواند حجم زیادی از هوای سرد را برای مدل خود تولید کرده و در نتیجه انرژی کمتری را هم به نسبت موتورهای معمولی مصرف کند.

فیلتر نانوتیتانیوم

شرکت هیتاچی نانو تیتانیوم را که همان فیلتر ضد باکتری است، برای یخچال مدل RW660 به کار برده است. فناوری نانوتیتانیوم تمام میکروب ها و باکتری های موجود و بوی بد یخچال را از بین خواهد برد و محیطی بهداشتی را برای مواد غذایی ارائه می دهد.

  • یخچال فریزر طرح ساید
  • اینورتر
  • RW660

نظرات