حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

یخچال فریزر بوش مدل KGN57NL204

18,000,000 تومان بدون مالیات.

41 قلم

ویژگی های برجسته یخچال فریزر بوش مدل KGN57NL204

 • ظرفیت کل 459 لیتر
 • دارای چهار قفسه و سه محفظه VITA FRESH در قسمت یخچال
 • دارای سه عدد قفسه قابل تنظیم ارتفاع
 • دارای سیستم ضد برفک NO FROST
 • سیستم سرمایش و انجاد سریع
 • دارای سیستم هوای چندگانه Multi Air Flow
 • قابلیت انجماد 8 کیلوگرم موداد غذایی در 24 ساعت

یخچال فریزر 29 فوت بوش مدل KGN57NL204

یخچال KGN57NL204 یکی از یخچال فریزر های خوش استایل و مدرن شرکت پرآوازه بوش که دارای ظرفیت 450 لیتری می باشد . این یخچال با بدنه استیل ضد زنگ خود و همچنین رنگ نقره ای آن ظرافت و زیبایی خیره کننده ای را به دکوراسیون خانه شما خواهد بخشید . در داخل این الماس گران بها قفسه هایی موجود می باشد . سهم بخش یخچال آن چهار عدد قفسه (سه عدد دارای قابلیت تنظیم ارتفاع ) ، سه عدد محفظه VITA FRESH ، چهار قفسه نیز بر روی درب می باشد . این بخش به طور سرجمع ظرفیت 373 لیتری را دارا است . بخش فریزر نیز با دو محفظه ظرفیت 86 لیتری را به خود اختصاص داده است .

اما فناوری هایی در آن به کار رفته است که پروسه سالم ماندن را به طور اعجاب انگیزی ارتقا داده است . سیستم هوای چندگانه هوای سرد داخل یخچال را بر تمامی قسمت های یخچال از جمله قسمت های بسته پخش می کند . این سیستم با هماهنگی محفظه های VITA FRESH کمک شایانی به سالم ماندن بهتر مواد غذایی خواهند کرد . فناوری سرمایش و انجماد سریع نیز در واقعی که مواد غذایی جدیدی را به یخچال اضافه می کند کاربرد دارند . همچنین برای جلوگیری از تشکیل برفک سیستم NO FROST تعبیه شده است . این یخچال فریزر زیبا و کارآمد هم اکنون با قیمت بسیار مناسب در سایت بزرگ آسوبازار موجود می باشد .

یخچال فریزر بوش مدل KGN57NL204

طراحی و ساختار یخچال بالا پایین بوش

همانطور که می دانید شرکت بزرگ بوش یکی از برترین شرکت ها در جهت تولید محصولات نوین مانند یخچال می باشد . اینبار نیز با تولید این نوع از یخچال های سری دوم خود بار دیگر قدرت خود را به اثبات رسانده است . ساختار و طراحی این یخچال فریزر به قدری زیبا و شیک می باشد که در همان دیدار اول عاشق و شیفته ی ظاهر آن خواهید شد . پنل های جانبی کروم استیل ضد زنگ متالیک به همراه درب استیل ضد زنگ نه تنها باعث می شوند که این ساختار تا مدت ها بدون تغییر رنگ و هیچ زنگی برای شما خدمت کند ، بلکه باعث زیبایی دو چندان دکوراسیون خانه شما خواهد شد . تنها تفاوت این مدل از یخچال های بالا پایین بوش با مدل KGN57NW204 نوع درب می باشد . درب در این مدل استیل و نقره ای ولی در مدل KGN57NW204 سفید و غیر استیل می باشد .

دستگیره های این یخچال فریزر به صورت عمودی قرار داده شده اند . دستگیره قسمت یخچال و فریزر به صورت جداگانه هستند که دستگیره یخچال در قسمت پایین درب و دستگیره فریزر در قسمت بالای درب واقع شده است . اما ویژگی دیگر این درب زیبا و جالب ، توانایی تغییر جهت آن می باشد . شما می توانید در هر زمان که نیاز به این کار بود ، تغییر جهت درب را در کمترین زمان انجام دهید .

مشخصات داخلی یخچال KGN57NL204

درب قسمت یخچال را که باز می کنید با صحنه ای بسیار زیبا و شیک از نور های خیره کننده ساطع شده از لامپ های LED تعبیه شده مواجه خواهید شد . این لامپ های کم مصرف هنگام باز کردن درب روشن شده و به طور اتوماتیک هنگام بستن در خاموش می شوند . به داخل یخچال که نگاه می کنید ، چهار قفسه را مشاهده خواهید کرد که سه عدد از آن ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشند . در همین قسمت سه عدد محفظه Vita Fresh وجود دارد که با توجه به اینه دمای آن ها بین 1- تا 3 درجه تنظیم می شود ، مکان مناسبی برای میوه و سبزیجات به همراه گوشت و فرآورده های آن می باشند . محفظه گوشت در بالا و در داخل قفسه اول می باشد و همچنین دو محفظه سبزیجات در زیر قفسه چهارم که توانایی تنظیم ارتفاع ندارد ، قرار دارند .

اما از درب یخچال فریزر نیز برای قرار دادن وسایل استفاده شده است که دارای چهار عدد قفسه می باشد . در قفسه بالایی می توانید برای قرار دادن تخم مرغ و مواد غذایی کوچک جسه استفاده کنید . اما قسمت مهم دگیر این محصول قسمت فریزر آن می باشد . هرچند که برای این قسمت لامپ LED تعبیه نشده است اما به دلیل طراحی این دو محفظه به صورت کشویی برای دید بهتر مشکلی نخواهید داشت . این دو محفظه فریزر به صورت سرجمع توانایی انجماد 8 کیلوگرم مواد غذایی را در 24 ساعت دارند .

یخچال فریزر بوش مدل KGN57NL204

ابعاد و گنجایش یخچال فریزر سری دوم بوش

ابعاد هر محصول برای خریداران بسیار مهم می باشد تا بدانند آیا مناسب ابعاد داخل خانه آن ها می باشد یا خیر . ابعاد این یخچال به صورت استاندارد می باشد که دارای عرض 700  ، عمق 740 و همچنین ارتفاع 1850 میلی متری می باشد . کل این ابعاد و ساختاری های یخچال ، وزنی معادل 86 کیلوگرم را به وجود آورده اند .

در مورد ظرفیت کل نیز باید گفت که این یخچال 29 فوتی دارای ظرفیت خالص 459 لیتری می باشد . سهم قسمت یخچال 373 لیتر است که باقی مانده آن یعنی 86 لیتر مانده به قسمت فریزر این یخچال خوش استایل اختصاص داده شده است . به طور کلی ظرفیت این یخچال به گونه ای است که می تواند تمامی مواد غذایی شما را در خود بگنجاند تا برای مدت ها مواد غذایی خوش طعم و بو را با همان حالت طبیعی نگه دارید .

سیستم هوای چندگانه یا Multi Air Flow

در این نوع از یخچال های بوش سیستمی وجود دارد که معجزه می آفریند . این سیستم که به نام Multi Air Flow معرفی شده است می تواند یک جریان هوای پایدار از هوای بسیار سرد یخچال را به تمامی قسمت های یخچال از جمله قسمت های بسیار بسته برساند . اینکار باعث خواهد شد تا تمامی مواد غذایی داخل یخچال فریزر از این هوا بهره مند شده تا ساختار و تازگ خود را به مدت بیشتری نگه دارند . در یخچال های قدیمی به دلیل نبود این سیستم شاهد فاسد شدن سریع مواد غذایی دور تر از پمپ پخش کننده هوای سرد بودید اما این سیستم در یخچال های بوش این روند را در همین جا متوقف کرد تا ویتامین ها و مواد املاح ضروری داخل مواد غذایی به بهترین شکل ممکن سالم نگه داشته شوند .

قابلیت Super Cool یا سرمایش سریع

این فناوری یکی از مهمترین فناوری ها در این دستگاه می باشد که با نوع خدمات خود به سالم ماندن بهتر مواد غذایی کمک می کند . هنگامی که درب یخچال را باز می کنید و یک ماده غذایی دیگر را با دمای بالا به یخچال اضافه می کنید . خود به خود این ماده غذایی دمای کلی یخچال را تحت تأثیر قرار می دهد و شاید حتی دما را چندین درجه پایین بیاورد . برای رفع این مشکل می توانید این بخش را فعال کرده تا سریعاً شاهد کاهش دو درجه ای دمای یخچال باشید تا از این چرخه جبران ناپذیر جلوگیری کنید . این کار باعث می شود تا به ساختار مواد غذایی لطمه ای وارد نشود .

یخچال فریزر بوش مدل KGN57NL204

قابلیت super freeze یا انجماد سریع

یکی دیگر از فناوری های مهم این محصول فناوری انجماد سریع آن می باشد . این فناوری نیز همانند سرمایش سریع به انمجاد سریع مواد غذایی تازه وارد شده به قسمت فریزر می پردازند . هر ماده غذایی که به این قسمت وارد می شود ، این فناوری به صورت سریع و لحظه ای می تواند دمای داخل فریزر را پایین بیاورد تا دمای بالای آن ماده بر دیگر مواد غذایی انجماد شده تأثیر نگذارد . اما حالتی که این فناوری را از سرمایش سریع متمایز می کند ، قابلیت خاموش شدن به صورت اتوماتیک است . شما فقط کافی است تا نسبت به روشن شدن این فناوری اقدام کنید تا مراحل بعدی آن به صورت اتوماتیک به انجام برسد .

سیستم ضد برفک فوق العاده NO FROST

بزرگ ترین مشکل یخچال های قدیمی تر ، برفک های بزرگ و غول آسا در هر دو قسمت فریزر و یخچال بود . این برفک ها در مدت زمان بسیار کم تشکیل می شدند و عملکرد یخچال را مختل می کردند . اما در این یخچال فریزر سری دوم بوش ، یک فناوری قرار داده شده است با نام سیستم NO FROST که از تشکیل هرگونه برفک جلوگیری خواهد کرد تا عملکرد یخچال در بهترین حالت خود به خدمت شما بپردازد . اما این سیستم چگونه عمل می کند ؟ چه راه کار هایی را به کار می برد ؟ در ادامه به ان سوالات پاسخ می دهیم .

عامل اصلی برای تشکیل برفک ها ، رطوبت موجود در یخچال می باشد که هیچ راهی برای از بین بردن آن ها در یخچال های قدیمی تر وجو نداشت . اما در این یخچال فریزر ، باله هایی در تمامی قسمت های یخچال تعبیه شده اند که رطوبت ها را در یک قسمت مشخص در داخل یک محفظه جمع کرده تا به وسیله گرمای موتور ، به صورت بخار از یخچال خارج شوند . این سیستم پیچیده به هیچ برفکی اجازه تشکیل شدن نخواهد داد تا شما به هیچ وجه رنگ برفک را در یخچال نبینید .

صدای کم و مصرف بهینه

محصولاتی مانند یخچال به دلیل قرار داشتن در آشپزخانه و جاهای پر رفت و آمد خانه باید از یک صدای بسیار کم برخوردار باشند تا مزاحم فعالیت های شما نشوند . به همین دلیل در این محصول بوش یک موتور بدون تسمه قرار داده شده است تا صدای به وجود آمده بسیار کم و در مقدار 43 دسیبل باشد . این صدای بسیار کم در این یخچال به شما امکان می دهد تا در آرامش و راحتی دو چندان به کار های روزمره عادی خود بپردازید .

اما برای اینکه متحمل هزینه های زیاد برای مصرف نشوید ، این یخچال دارای سیستم هایی می باشد که تا حد زیادی مصرف را پایین خواهند آورد . به همین منظور برچسپ A+ به این محصول داده شده است . این برچسپ باعث شده است تا مصرف این یخچال فریزر ناچیز بوده و تنها در یک سال 360 کیلووات ساعت باشد .

دیگر امکانات یخچال KGN57NL204

در مواقعی که سیستم برق خانه شما با مشکل مواجه شود ، این یخچال فریزر بوش قادر است تا به مدت 19 ساعت مواد غذایی شما را با همان روال قبلی نگه داری کند . این روش باعث می شود تا مواد غذایی شما در قطعی های برق چند ساعته سالم مانده و همان عطر و بو گذشته خود را داشته باشند . تنظیمات کنترل نیز شامل گزینه هایی از قبیل سرمایش و انجاد سریع ، دما و نمایشگر آن و همچنین سیگنال هشدار قسمت فریزر می باشد . هرچند که این یخچال دارای یخساز و آبریز بیرونی نمی باشد اما دارای قالب های یخ آماده می باشد تا همیشه قطعه های مستطیلی کوچک یخ را آماده در خدمت داشته باشید .

 • KGN57NL204
 • A+
 • 360 کیلووات ساعت در سال
 • نقره ای
 • ترکیه
 • BOSCH
 • 459 لیتر
 • سری دوم بالا پایین (فریزر در پایین )
 • استیل با بدنه کرومیک استیل ضد زنگ
 • 700 میلی متر
 • 740 میلی متر
 • 1850 میلی متر
 • 43 دسیبل
 • چهار عدد (سه عدد قابل تنظیم ارتفاع) چهار عدد در درب ، سه محفظه VITAFRESH ، دو محفظه در فریزر
 • سیستم هوای چند گانه Multi Air Flow ، سیستم ضد برفک NO FROST ، سیستم super cool ، سیستم super freeze ، قابلیت انجماد 8 کیلوگرم در 24 ساعت ، 86 لیتر فریزر و 373 لیتر قسمت یخچال
 • 86 کیلوگرم

نظرات