حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

15 قلم

 برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

 • لباسشویی 8 کیلوگرم با سرعت 1000 دور در دقیقه
 •  نوع موتور تسمه ای EcoSilent

 • جهت باز شدن درب به سمت چپ

 • مصرف آب در سال بر اساس لیتر    1100 لیتر در سال
 • دارای صفحه کنترل لمسی
 • سازنده کشور آلمان

نقد و بررسی ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

لباسشویی بوش WAJ2018SGCاز جمله محصولات کمپانی  بوش می باشد که با طراحی زیبایی وارد عرصه بازار شده است. از مهمترین مزیت و قابلیت های این لباسشویی بوش تنوع و گوناگونی برنامه های مختلف شستشوی آن می باشد که به کمک هر کدام می توانید از لباس هایی تمیز و آراسته برخوردار شوید. این مدل لباسشویی همراه با ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت چرخش 1600 دور در دقیقه می تواند نیازهای یک خانواده ی پرجمعیت را برطرف سازد. موتور EcoSilence طول عمر بالای را دارا می باشد که با صدایی بسیار پایین شما از لرزش ها و صداهای ناگوار دیگر لباس شویی ها دورخواهد کرد. طراحی و دیزاین این لباسشویی بسیار شیک و ساده می باشد؛ و از مهم مهم تر با رنگ نقره ای که دارد می تواند با تمام وسایل دیگر آشپزخانه شما ست شود و جلوه ای بسار خاص و شیک را به محیط اطرافش ببخشد. صفحه نمایش LED لباسشویی بوش همراه با دکمه های عملیاتی آن 8 برنامه بسییار عالی و خوب این لباس شویی را در اختیار می گذارد. از دیگر ویژگی های مربوط به طراحی این لباسشویی می توان به شستشوی ملایم و کارآمدش اشاره کرد. درام این لباسشویی از نوع VarioDrum می باشد که با دقت و ملایم و بدون اینکه آسیبی به پارچه شما وارد نماید لباس ها را به بهترین نحو می شوید!  و خوشبختانه قابلیت یادآوری تمیز کردن درام یا DrumClean نیز به طور خودکار و در زمان مشخصی به شما یاد آوری می کند که موقع تمیز کردن درام می باشد و از این که گاهی آن را از یاد ببرید شما را دور خواهد کرد. گاهی ممکن است که شما بخواهید لباس هایتان را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید که در این صورت می توانید از برنامه SpeedPerfect کمک بگیرید که در زمان بسیار کم لباس های بسیار تمیز و بدون لک را به شما تحویل خواهد داد.. این قابلیت در حالی که همان عملکرد شستشو را انجام می دهد مدت زمان شستشو را تا 65 درصد به کاهش می رساند. از دیگر امکانات و قابلیت های خوب و کاربردی لباسشویی بوش می توان صرفه جویی در مصرف آب با ActiveWater Plus و حذف چهار نوع لکه ی سخت را نام برد! که ممکن است بسیار از افراد به دنبال لباس شویی با چنین قابلیتی باشند که خوشبختانه لباس شویی WAW3256XGC محصول بسیار خوب شرکت بوش اینجاست تا به شما کمک کند.

ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش مدل WAJ2018SGC سری 2

طراحی ظاهری لباس شویی WAJ2018SGC

این ماشین لباس شویی 8 کیلویی بوش مدل WAJ2018SHC دارای بدنه ای استیل با رنگ‌نقره ای می باشد که دارای صفحه نمایش LED لمسی می‌باشد و همچنین دارای بدنه ای ضد لرزش می باشد .درب این ماشین لباس شویی از‌جلو و به صورت معمولی از جنس شیشه می باشد.که باز کردن و بستن آن با فشار قوی انجام می پزیرد.شرکت بوش این درب را طوری طراحی‌کرده است که کودکان درب رابه راحتی نتوانند باز و بسته نمایند.این‌ماشین لباس شویی در دسته های مدل مبله قرار دارد اندازه این لباس شویی به صورت استاندارد می‌باشد که برای هر خانه و موقعیتی و کابینت کاری بسیار‌مناسب می باشد.متریال استفاده شده در بدنه ی این ماشین لباس شویی بسیار‌با کیفیت می باشد که از زنگ زدن و پوسیدگی آن جلوگیری خواهد کرد.

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

دیگ لباس شویی دیگ لباسشویی WAJ2018SGC

یکی از مهمترین قسمت های ماشین لباس شویی که باید در‌هنگام خرید به آن توجه داشته باشیم‌دیگ‌ لباس شویی می باشد طراحی این دیگ لباس شویی چون ارتباط مستقیمی با لباس ها دارد این دیگ باید به‌گونه ای باشد که علاوه بر هدایت کردن آب و مواد شوینده در داخل دیگ بافت و تمامی سطوح لباس ها هیچ گونه آسیبی نبیند .شرکت بوش تمامی اجزا و قسمت هایی که در این لباس شویی WAJ2018SGC به کار برده است با کیفیت می باشد جنس بدنه ی این دیگ لباس شویی از جنس استیل می‌باشد که این دیگ ضد زنگ می باشد که این زنگ‌زدگی و عدم پوسیدگی در تمام طول عمر دستگاه تضمین شده است .همچنین ساختار قطره ای شکل این دیگ‌لباس شویی به گونه ای می باشد که توزیع آب و مواد شوینده در آن به بهترین شکل و‌نوع تضمین خواهد شد این نوع طراحی دیگ‌لباس شویی را شرکت بوش WAVE DUM نام گزاری کرده اند.

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

موتور Eco Silent

در  هرمحصولی مخصوصا محصولاتی که ایجاد صدا در منزل دارند باید برای آن ها چاره ای اندیشید که در موقع روشن کردن و استفاده نمودن از آن باید چاره ای اندیشید .این لباس شویی بی نظیر دارای موتور EcoSilent می‌باشد که این‌موتور صدایی پایین و در عوض کارایی بالایی را برای کابران به ارمغان می آورد.موتور این لباس شویی بی نظیر آن چنان قوی و‌کار آمد می باشد که توانسته است کارکرد این لباس شویی بی‌نظیر تمام و کمال حفظ کند.موتور این لباس شویی تسمه ای می باشد و برخلاف موتور های تسمه ای قدیم از برس هایی به منظور  به چرخش در آوردن دیگ استفاده می شده است و همین طور از آهن رباهایی قوی استفاده شده است که اصطکاک داخلی و مصرف انرژی را کاهش می دهد و همچنین طول عمر موتور را افزایش می بخشد.باید بیان کرد که استفاده از این موتور مصرف دستگاه را نسبت به موتور های قدیمی تر در این بدنه ی و ساختار لباس شویی WAJ2018SGC کم خواهد کرد و سبب کاهش هزینه های شما می گردد.

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

برنامه های شستشوی اتوماتیک

به لطف وجود برنامه های اتوماتیک در این ماشین لباس شویی WAJ2018SGC دمای آب و سرعت چرخش دیگ در طی چند‌مرحله‌چرخش میزان آب و مواد شوینده هر کدام‌از مراحل به صورت اتوماتیک در این لباس شویی بی نظیر تنظیم خواهند شد و شما کاربران‌عزیز کافیست که برنامه ی شستشو را انتخاب نمایید و ماشین لباس شویی را روشن و راه اندازی نمایید.

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

کنترل لرزش دیگ

بخاطر این که لرژش لباس شویی و همچنین صدایی که از موتور و سایر قسمت های‌لباس شویی تولید می شود برای رفع این صدا و لرزش دیواره های کناری این لباس شویی بی نظیر را AntiVibration نام‌گزاری نموده اند .همچنین دیواره این لباس شویی دارای برجستگی هایی به صورت منظم‌ می‌باشد که در‌مواقعی که لباس شویی روشن و در حال شستشو‌می‌باشد بخصوص در موقع خشک کردن لباس ها که در این حالت دیگ با سرعت بالایی به چرخش در خواهد آمدکه این دیواره مانع لرزش این لباس شویی خواهد شد و سبب می شود‌که آن را ثابت نگه بدارد.

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAJ2018SGC

 • WAJ2018SGC
 • نقره ای
 • 9 کیلویی
 • 1600
 • 9
 • LED
 • 171 درجه
 • به سمت چپ
 • درب از جلو
 • 598 میلی متر
 • 590 میلی متر
 • 848 میلی متر
 • 8 برنامه
 • Eco Silence Drive
 • هنگام شستشو: 48دسی بل هنگام آبکشی: 73 دسی بل
 • +++A
 • 196 کیلو وات ساعت
 • 10560 لیتر

نظرات