حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

لباس شویی 9 کیلویی بوش مدل WAW3256

تماس بگیرید بدون مالیات.

21 قلم

ویژگی های برجسته

ظرفیت                                  9 کیلو

رنگ                                      سفید

صفحه نمایش                       LED

موتور                                    Eco Silence Drive

تعداد دور در دقیقه                1600

تکنولوژی Active Water        دارد

قابلیت شروع با تاخیر           دارد

درام ضد زنگ                       دارد

قیمت و مشخصات لباس شویی 9 کیلویی بوش مدل WAW3256XGC

شرکت خوش نام و بزرگ بوش این بار ما را با تولید لباس شویی WAW3256 ما را بیشتر از قبل شگفت زده کرده است .این محصول از با کیفیت ترین محصول های بازار با دارا بودن موتور بدون تسمه Eco silence Drive است . یا اصطکاک کم این موتور وطراحی بدمه به طوری که نسبت به نویز ها عایق است ، این لباس شویی صدایی در حدود 48-74 دسی بل تولید می کند تا شما حتی در وقت شست و شو نیز از آرامش کافی برخوردار باشید . درام ضد زنگ این محصول هم کارایی را به سمت بالا برده است و هم باعث زیبایی آن در داخل می شود .

قابلیت شروع با تاخیر 24 ساعته این لباس شویی یک گام به سوی آسودگی است و تنها با تنظیم آن می تواند زمان شروع و پایان آن را به دلخواه تنظیم کنید . ویژگی قابل تحسین دیگر این لباس شویی شرکت بوش تکنولوژی Active water است که با تنظیم و هماهنگی مصرف آب و انرژی باعث صرفه جویی در حد و لیاقت شما خواهد شد تا شما نیز از حامیان محیط زیست باشید .

لباس شویی 9 کیلویی بوش مدل WAW3256

طراحی لباس شویی waw3256

شرکت بوش علاوه بر کیفیت به طراحی و خوش فرم بودن وسایل خود اهمیت به سزایی می دهد . لباس شویی ها خود را بر اساس روش ههای خاص خود طراحی می کند تا چشم هر بیننده های را مجذوب زیبایی خود کند .این لباس شویی در ظرفیت 9 کیلوگرم به بازار عرضه شده است تا تمام نیاز های شما را در کمترین زمان ممکن رفع نماید . گوشه های تیز و جالب این لباس شویی باعث زیباای دوچندان آن شده تا یکی از بهترین طراحی های لباس شویی را ممکن سازد . رنگ سفید و براق آن نیز یکی از دلربا ترین ویژگی آن است تا شما بیشتر دل باخته زیبایی خیره کننده آن شوید . دیگ ضد زنگ واریو گرام آن از بهترین مواد اولیه ساخته شده که بدون کم شدن کارایی تا سال ها شما را از درد و رنج خرابی لوازم و قطعات آن ، راحت می کند . پایه ها و بدنه آن به طوری طراحی شده اند که هم تعادل فوق العاده ایجاد می کنند تا لرزش به حداقل برسد و هم صدارا تا حد زیادی خفه کرده و مانع انتقال آن به بیرون می شوند تا با صدای 48 دسی بل در وضعیت عادی و 74 دسی بل در وضعیت آب کشی یکی از کم صدا ترین لباس شویی های تولید شده زیر نام پرآوازه بوش باشد .

صفحه نمایش LED با کیفیتی در سمت چپ این لباس شویی طراحی شده است تا شما با کم ترین دردسر ممکن از آخرین وضعیت لباس های خود اطلاع داشته باشید . همچنین محظه ورود مایع و پودر لباس شویی در سمت راست و به گونه ای طراحی شده است که حتی با ریختن مایع هم ، لباس شویی چندان کثیف نشده و آزار و اذیتی برای شما ایجاد نکند . واریو درام آن نیز از سوراخ های متعدد کوچک و زیاد تشکیل شده است که ضمن شست و شوی عالی با بیشترین حذف آلودگی ، باعث زبایی داخل لباس شویی می شود تا شما حس خوب کیفیت را به خانه خود هدیه دهید .

لباس شویی 9 کیلویی بوش مدل WAW3256

حالت های هوشمند به علاوه آسایش

اولین ویژگی فوق پیشرفته این لباس شویی برنامه شروع با تاخیر است که تا 24 ساعت را پشتیبانی می کند .شما با تنظیم این لباس شویی می توانید آن را در هر زمانی روشن کرده و به آن اعلام کنید که در چه محدوده ای لباس های شما را شسته و خشک کرده تحویل شما دهد . یا این ویژگی دیگر نگران وقت هدر دادن برای نشستن پای لباس شویی نباشید چرا که شرکت بوش این مشکل را برای شما مثل آب خوردن حل کرده است . دومین برنامه ، برای حامیان محیط زییست خیلی هیجان انگیز است که با عنوان Active Water معرفی شده است . این ویژگی با یک سنسور پیشرفته تعیین می کند که لباس های آلوده چقدر آب و انرژی برای تمیز شدن و پاک شدن نیاز دارند تا شما با یک تیر دو نشان بزنید چون هم باعث کمتر شدن پرخه شست و شو می شود و هم باعث کمتر شدن مصرف آب می شود که این یعنی سلامی دوباره به محیط زیست . Vario pefect نیز با هماهنگی بیشتر مصرف باعث کم شدن مصرف و برق می شود تا با برچسپ انرژی A+++ بیشتر آشنا شوید .

لباس شویی 9 کیلویی بوش مدل WAW3256

موتور کم صدا و قوی EcoSilence Drive

. موتور قلب لباس شویی است پس برای سالم ماندن لباس شویی در طی درازمدت باید این قطعه به خوبی هرچه تمام تر کار کند. موتور بدون تسمه لباس شویی waw3256XGC ضمن بی صدا بودن آن ، یکی از پر قدرت ترین موتور های موجود در بازار می باشد که شرکت بوش آن را برای راحتی بیشتر شما طراحی کرده است . کم بودن اصطکاک باعث تولید صدای کمتر شده و نویز ها را به کمترین میزان ممکن تقلیل می دهد . قطعات آن از بهترین های ممکن ساخته شده است . به همین دلیل شرکت بوش زمانت 10 ساله ی آن را برای شما در نظر گرفته است .

لباس شویی 9 کیلویی بوش مدل WAW3256

 • WAW3256XGC
 • 9 کیلویی
 • A+++
 • سفید
 • آلمان
 • بوش
 • EcoSilence Drive
 • LED
 • 1600 دور در دقیقه
 • 600 میلی متر
 • 600 میلی متر
 • 850 میلی متر

نظرات