حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

لباس شویی 9 کیلویی بوش مدل WAYH2890

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

10 قلم

ویزگی های برجسته لباس شویی بوش مدل WAYH2890

ظرفیت                                       9KG

سرعت چرخش                           1600 دور

Allergy plus                               دارد

برچسپ انرژی                             A+++

شست و شوی اقتصادی                 دارد

شست شوی سریع                        دارد

تکنولوژی ActiveWater Plus        دارد

امکانات و معرفی ماشین لباس شویی 9kg بوش مدلWAYH2890

وقتی نام لباس شویی بر سر زبان ها می آید ، نام شرکت بزرگ و پرآوازه BOSCH بیش از بیش می درخشد . این بار این شرکت با تولید این نوع از لباس شویی های هوشمند بار دیگر قدرت خود را در این زمینه به جهانیان ثابت کرده است . لباس شویی مدل WAYH2890 یکی از بهترین لباس شویی های این دوره از شرکت بوش است . این لباس شویی با ظرفیت 9KG و 1600دور در دقیقه به بازار عرضه شده است . و با دارا بودن برنامه Homeconnect ، برای متصل شدن به دستگاه های اندرویدی ، راحتی بی حد و اندازه ای را به شما می بخشد . طراحی فوق العاده در اندازه های 590*598*848 و سطح درخشان آن ، بی شک شما ترغیب به انتخاب این نوع لباس شویی بوش خواهد کرد . سیستم های Higene و Allergyplus ، عمل شست و شو را براس شما بهداشتی کرده تا عوامل بیماری زا به دام آن افتاده و سلامت شما بیشتر از قبل حفظ شود .

سیستم شروع با تاخیر این لباس شویی تا 24 ساعت را پشتیبانی کرده و می توانید زمان دقیق شروع و پایان شست شو را تعیین و و حتی آن را در گوشی خود که قبلا آن را با Home connect به ماشین لباس شویی متصل کرده اید ، مشاهده کنید .

 لباس شویی بوش مدل WAYH2890

طراحی زیبا و کار آمد لباس شویی بوش مدل WAYH2890

بی شک یکی اصلی ترین سوژه ها برای انتخاب یک لباس شویی مدرن ، زیبایی و طراحی آن است . این لباس شویی با طراحی جدید دیواره های جانبی آن ، بدون شک به زیبایی آن افزوده شده است تا به همراه تراش و رنگ به خصوص آن بیشتر با خانه شما ست شود . براق بودن بدنه ی آن باعث می شود درخشندگی خیره کننده ای به خانه شما اضافه کند .

لباس شویی بوش مدل WAYH2890

ماشین لباسشویی خودکارو هوشمند به همراه برنامه Home Connect

این لباس شویی دارای حالت اتوماتیک i-DOSETM می باشد.i-DOSE TM   طور خودکار مقدار مناسب مواد شوینده مایع را برای نتایج شستشوی مناسب انتخاب می کند. با Home Connect نیز لباس شویی اتوماتیک خود را به گوشی های اندوریدی متصل نموده تا ضمن اطلاع از نحوه ی شست شو ، از اخرین وضعیت شست شوی ماشین لباس شویی خود با خبر باشید .این لباس شویی دارای سنسوری برای از بین بردن کامل لکه های سخت است تا هیچ وقت لباس های خود را با لکه های پاک نشدنی دور نیاندازید .این سنسور، Stain Automatic plus است که 16 نوع لکه رایج را از بین می برد . لباس شویی بوش مدلWAYH2890 دارای صدای بسیار کم 47 تا 73 دسیبل است تا موقع کار با این لباس شویی نه تنها شما ار در محیطی بسیار آرام قرار می دهد بلکه در بهترین وضعیت ممکن می توانید به کار های روزمره زندگی خود مشغول باشید . همچنین دارای نمایشگر ComfortControl Plus می باشد تا ضمن زیبایی آن ، از امکانات آن بیشتر استفاده نمایید .

لباس شویی بوش مدل WAYH2890

برنامه شروع به کار با تاخیر در لباس شویی مدلWAYH2890 

با شروع به کار با تاخیر تا 24 ساعت این لباس شویی ، انعطاف پذیری بیشتری به شست شوی خود بدهید . یعنی شما می توانید زمان شروع به کار و اتمام شست شو را از پیش تعیین کنید تا دیگر نیاز برای برنامه ریزی دوباره نباشد .

لباس شویی بوش مدل WAYH2890

پایداری بیشتر و لرزش کمتربا طراحی جدید دیواره های جانبی

در این نوع از لباس شویی ، ضمن زیبایی ، پایداری فوق العاده بیشتری را به این لباس شویی بخشیده است . بی شک کم سر و صدایی یکی از اصلی ترین دلایل برای انتخاب یک لباس شویی است .این لباس شویی با عایق دیواره ی آن با لایه های خاص ، حتی در وسط چرخه ی شست شو ، کاملا آرام و بی سر و صدا است تا به هیچ وجه مزاحم کار یا آرامش زندگی شما نشود .

لباس شویی بوش مدل WAYH2890

کارایی های دیگر لباس شویی بوش مدل WAYH2890

با سیستم AllergyPlus/Higene لباس های شما را با مواد خاصی شست شو داده ، همچنین آن ها را هم از مواد بیماری زا پاک می کنند و هم از لحاظ مواد آلرژی زا آن ها را بررسی می کنند . این لباس شویی دارای گزینه های انتخاب سرعت ، انتخاب درجه حرارت ، آبکشی اضافی ، شست شوی سریع و اقتصادی است ، تا کماکان به هوشمندی این دستگاه اضافه شده و به راحت تر بودن شست شوی شما کمک کند .

 • WAYH2890
 • A+++
 • رنگ
 • آلمان
 • BOSCH
 • 9KG
 • LED
 • به سمت چپ
 • 600 میلی متر
 • 560 میلی متر
 • 850 میلی متر
 • HOMECONNECT
 • 16
 • 47 تا 73 دسی بل

نظرات