حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E

تماس بگیرید بدون مالیات.

55 قلم

ظرفیت:

14نفره
زئولیت:

دارد

سری:

6

تعداد سبد شست وشو:

3

تعداد برنامه ی شست وشو:

7 برنامه
رده مصرف انرژی:+++A
کشور سازنده:آلمان

مشخصات ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E

ظرفشویی سری 6 بوش 

سیستم  PerfectDry نتایج پیشگامانه خشک شدن در ظروف پیچیده، لیوان شیشه ای و حتی پلاستیک.

PerfectDry با Zeolith®: نتایج خشک شدن کامل با توجه به جریان هوا 3D، حتی با ظروف پلاستیکی.
صفحه نمایش TFT: انتخاب برنامه بصری با نمایش متن ساده، نشانگر زمان واقعی و اطلاعات وضعیت.
برنامه سکوت و SuperSilence: با 42dB آرامی قابل توجه و در اوج کار کاملا ساکت است.
سبد شیشه ای پایه و شیشه 40 درجه سانتیگراد: نتایج شستشوی درخشان و ثبات اضافی برای لیوان های کریستال.
VarioFlex Pro Baskets و Vario Drawer Pro: حداکثر گزینه های قابل تنظیم، رنگ برجسته، در تمام سطوح.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G


AquaSensor: تشخیص میزان اب برای ظروف براق و تمیز.

AquaSensor با استفاده از کنترل آب شستشو با سنسورهای مخصوص ، میزان مصرف آب را با توجه به نوع و شدت شستشوی ظروف تنظیم می کند. بسته به مواد غذایی موجود، چربی یا مواد معدنی موجود در آب شستشو، تصمیم می گیرد که آیا پروسه شستشو کافی بوده یا باید ادامه یابد.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


انعطاف پذیری بیشتر و استفاده از فضا

پلاگین VarioDrawers Pro فضای اضافی را ارائه می دهد: برای اقلام بزرگ قاشق و چنگال، به عنوان مثال. به عنوان مثال تمییز کردن کف گیر یا ملاقه، کشوی مخصوص را آماده می کند . پانل های کمربندی برای فضاهای کوچک - تا فنجان اسپرسو آماده می سازد. با توجه به  دکمه های قرمز، فورا می توانید ببینید که کجا و چگونه می توانید کشو را به صورت انعطاف پذیر برای کارد و چنگال تنظیم کنید. این سطح بارگیری سوم باعث می شود که سبد کارد و چنگال فضای کمتری می گیرد


برنامه ی تاخیر زمانی 

شروع برنامه را می توان قبل از موعود با زمان انتخاب اولیه تنظیم کرد. بنابراین شما می توانید دستگاه خود را به راحتی در هر زمان که می خواهید اجرا کنید- در طول روز در طول کار و یا در شب. علاوه بر این، پس از شروع برنامه، یک صفحه نمایش دقیقه به دقیقه مدت زمان باقی مانده را گزارش می دهد.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


محافظت بیشتر برای شیشه های کریستالی.

با محافظت از ظروف شیشه ای شما می توانید ظروف کریستالی گران قیمت خود را به راحتی در آن قرار دهید

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


شروع آسان


Easy Start به شما کمک می کند برنامه شستشوی مناسب برای ماشین ظرفشویی خود را پیدا کنید. تنها چیزی که باید انجام دهید نشان دادن نوع ظروف، میزان و درجه خشک کردن آن است.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


پیام های هشدار

با داشتن این ظرفشویی،توسط پیام هشدار بر روی گوشی هوشمند خود و اتصال به یک رایانه در مورد وضعیت فعلی ظرفشویی خود و برنامه ی ماشین ظرفشویی خود مطلع شوید. بنابراین همیشه می توانید پیگیر برنامه های ان باشید.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E
صفحه نمایش TFT اطلاعات را با سرعت و به وضوح با فونت gutlesbarerer نمایش می دهد.


صفحه نمایش TFT اطلاعات را به سرعت و به طور واضح فراهم می کند. صفحه نمایش های چند رنگ برنامه انتخاب شده و گزینه ها، پیشرفت برنامه، زمان باقی مانده و با معنای بیشتر با استفاده از تصاویر و متن خوانا نشان می دهد. راهنمایی های عملی شما را از طریق برنامه ها و ارائه اطلاعات مفید برای استفاده بهینه از آب و مصرف انرژی برق هدایت می دهد. برنامه های خودکار  بهترین نتایج شستن را تضمین می کند.


مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو دقیقا با میزان آسیب پذیری ظروف سازگار است. این باعث می شود که شما بیشترین عملکرد شستشو را داشته باشید و در عین حال آب و انرژی را نیز ذخیره کنید.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


با توجه به سنسور بارگیری، می توانید آب و برق را برای ظروف کمتر ذخیره کنید.

تشخیص بار توسط یک سنسور سرعت انجام می شود که سطح آب را تشخیص می دهد. اگر ظرفیت زیادی در دستگاه وجود داشته باشد، آب بیشتری برای تمیز کردن ظروف مورد نیاز است و میزان آب آن را فراهم میکند. در این مورد، آب اضافی تامین می شود. اگر ظروف کمی در ظرفشویی وجود داشته باشد، برای شستشو آب کمتری نیاز است. بنابراین، سنسور بارگیری همیشه مصرف آب مطلوب را حتی با نصف ظرف غذا و یا ظروف کمتر تضمین می کند. این موجب صرفه جویی در آب و برق می شود.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


مبدل های حرارتی: همیشه دمای مناسب برای مراقبت از ظروف را فراهم میکند


 
ماشین های ظرفشویی با مبدل های حرارتی ظروف گرانبها و پرسلن را با آرامش و بدون خطر شست وشو می دهند. آب در مخزن شستشو از پیش گرم شده  بنابراین شوک های دما به حداقل می رسد.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


PerfectDry با Zeolith®

نتایج خشک کردن کامل برای ظروف شما. هوا گرم به طور مساوی توزیع شده و به طرز قابل ملاحظه ای به سرعت و به آرامی خشک می شود. ماشین های ظرفشویی PerfectDry با زئولیت ® رطوبت را درگیر می کنند و آن را به هوای گرم تبدیل می کنند. بنابراین شما ظروف خود را، حتی ظروف پلاستیکی، کاملا خشک و براق درخشان از ماشین ظرفشویی. PerfectDry با Zeolith ® خارج می کنید منجر به نتایج عالی از شستن ظرفهایتان ارائه میدهد.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


سبد شیشه ای پایه

نگه داشتن پایدار،  تمیز کردن بهینه برای لیوان های شیشه ای برای عمر طولانی.
با سبد شیشه ای منحصر به فرد، شما می توانید شیشه های ظریف و شکننده را به راحتی در آن شست وشو دهید.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06Eحفاظت 100٪ در برابر آلودگی آب، به لطف AquaStop، طول عمر دستگاه را تضمین می کند.
 

سیستم AquaStop شامل یک شیلنگ ورودی مخصوص دو جداره، یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب است - این همان چیزی است که بوش برای عمر طولانی دستگاه را تضمین می کند.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E

EcoSilence DriveTM: انرژی بسیار کارآمد، آرام و با دوام.


 برای تمیز کردن کارآمدتر، ما موتور اقتصادی EcoSilence DriveTM را توسعه داده ایم. با سرعت، بهره وری انرژی و مصرف انرژی کم مشخص می شود. به عنوان یک موتور بدون برس، بسیار آرام است و به طور خودکار با بهترین نتایج بدون فرسایش کار می کند

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر.


فن آوری ActiveWater نوآورانه بوش حداکثر بهره وری و نتایج شستشوی بهینه را ارئه می دهد . از طریق توزیع آب هدفمند، فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و ظرفیت پمپ بالاتر برای گردش آب بیشتر، ماشین ظرفشویی ActiveWater بهترین نتایج را به دست می آورد.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E

برنامه ی شست وشوی شیشه ای 40 درجه


با برنامه شیشه ای 40 درجه سانتیگراد، لیوان های کریستال با کیفیت بالا، به آرامی تمیز می شوند، و در عین حال به خشک شدن مطلوب و درخشش آنها کمک می کند. این ممکن است به علت دمای پایین، به ویژه انطباق از درجه حرارت کم شستشو، و نیز گسترش فاز خشک شدن. لیوان های درخشان و کاملا خشک و شستشوی ظریف و ملایم است.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


HygienePlus با دمای فوق العاده بالا برای حداکثر بهداشت شستشو می دهد.

HygienPlus یک گزینه جدید است که می تواند در بسیاری از پوسته ها اضافه شود و حداکثر عملکرد بهداشتی را از طریق تمیز کردن آنتی باکتریال تضمین کند. این امر با افزایش درجه حرارت بالاتر از 70 درجه سانتیگراد در طی شستشو انجام می شود که در طول مدت زمان طولانی نگهداری می شود. HygienePlus  ایده آل برای همه افراد با بالاترین الزامات بهداشتی، به عنوان مثال. خانوارهایی که مبتلا به آلرژی هستند یا دارای نوزادان کوچک هستند.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E


SuperSilence:  شستشوی آرام در حجم زیاد فقط با 40-45 دسی بل.

درایو کنترل شده الکترونیک و بسیاری از اقدامات ضد صدا، تضمین می کند که ماشین ظرفشویی SuperSilence بسیار آرام کار می کند. مفید برای آشپزخانه خانه و یا فضاهای باز.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06Eتکنولوژی محافظت از شیشه 

از آنجایی که آب دارای ناخالصی است باعث خوردگی شیشه ها می شود، ماشین های ظرفشویی Bosch با تکنولوژی محافظت شیشه ای به طور مداوم میزان سختی را اندازه گیری و تنظیم می کنند. این تضمین می کند که ظروف ارزشمند و ظریف  همیشه به آرامی شستشو می شود.

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68TW06E

  • 14 نفره
  • اینورتر دار
  • 8 برنامه
  • شست و شوی قویی 70 درجه شست وشوی خودکار 45-65 درجه شست وشوی شبانه 50 درجه شست وشوی اقتصادی 50 درجه شست وشوی اولیه شست وشوی سریع 45 درجه شست وشوی ظروف شیشه ای 40 درجه شست وشوی شبانه 50 درجه
  • 42 دسی بل
  • 3 قفسه
  • +++A
  • 9.5 لیتر
  • 84.5*60*60 cm

نظرات