حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS46MI03E

تماس بگیرید بدون مالیات.

53 قلم

ویژگی های برجسته ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS46MI03E

 • ظرفیت 14 نفره
 • رنگ نقره ای با بدنه استیل 
 • دارای سه طبقه سبد
 • موتور Eco Silence
 • برنامه Active Water
 • برنامه Hygiene Plus
 • صدای 44 دسیبل
 • سیستم Aqua Stop

قیمت و مشخصات ماشین ظرف شویی بوش مدل SMS46MI03E

برای معرفی مفصل این محصول باید بیشتر از 20 ورقه نوشت چراکه فناوری های به کار رفته در آن از برترین فناوری های موجود در بازار می باشند . موتور بیصدا و بدون تسمه آن هم بی صداست و هم از کم مصرف ترین موتور های تولید شرکت بوش می باشد . بدنه و رنگ ظرف شویی ، ظاهری شیک را به آن بخشیده اند . داخل ماشین دارای سه طبقه سبد می باشد که طبقه بالای را می توان برای وسایل کوچکی مثل کارد و چنگال ، فنجان اسپرسو و قهوه استفاده کرد . همچنین طبقه وسطی آن را می توان با استفاده از محور های قابل تغییر تا 5 سانتی متر جابه جا کرد .

فناوری Hygene Plus نیز با بالا بردن دمای آب به بهداشتی کردن آن کمک خواهد کرد تا بیماری زایی کاهش یابد . شیشه های حساس با کم تر شدن سختی آب و همچنین بالا بردن میزان دمای آب تا 40 درجه سانتی گراد ، محافظت خواهند شد تا از شکستگی آن ها جلوگیری شود . موتور ماشین ظرف شویی در هماهنگی با فناوری هایی همچون اکتیو واتر و سنسور آکوا ، مصرف را به کمترین حالت ممکن خواهند رسید . سیستم آکوا ستاچ نیز با قرار دادن سدی در برابر آب به محافظت از آسیب های ناشی از آن کمک خواهد کرد . این موتور از بی صدا ترین موتور های موجود در بازار می باشد که صدایی در حدود 44 دسیبل تولید می کند و همچنین با برنامه Super Silence نیز می توانید صدا را به میزان بسیار کمتر از حالت معمولی ، کاهش دهید .

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل sms46mi03e

طراحی شگفت انگیز ماشین ظرف شویی مدل SMS46MI03E

اط رنگ استیل نقره ای آن شروع خواهیم کرد که زیبایی بسیار جذابی را به وجود آورده است . همچنین بدنه استیل ضد رنگ آن باعث می شود تا سال ها بدون هیچ مشکلی برای شما کار کند تا زندگیتان پر از جنس های مرغوب باشد . بالاتر از درب ان یک قطعه مشکی رنگ وجود دارد که صفحه نمایش LED آن می باشد . شما بر روی این صفحه نمایش جزئیاتی مانند دما ، مقدار زمان باقی مانده شست و شو را مشاهده خواهید کرد . در داخل ماشین ، قطعات استیل ، به صورت بسیار خیره کننده و در سه طبقه آراسته شده اند تا داخل آن نیز همانند طاهر بیرونی آن دارای ویژگی های برجسته ای باشد . طبقه بالایی دارای ساختار بسیار ویژه می باشد که می توانید وسایلی همچون کارد و چنگال را در آن جا کنید . همچنین فنجان های قهوه و اسپرسو از دیگر وسایلی هستند که در این طبقه مخصوص قرار می گیرند .

طبقه دوم و سوم به صورتی هستند که وسایل بزرگ تر را در خود جا خواهند کرد . همچنین محور ها به نحوی هستند که می توانید سبد وسط را تا 5 سانتی متر جابجا کرد تا وسایلی که در هیچ کدام از طبقه ها جا نمی گیرند را در آن جا کنید . بدون شک این گزینه در دراز مدت برای شما و خانواده تان بسیار کارآمد خواهد بود . در آخر باید بگوییم که اگر می خواهید بعد از شست و شو نیز داخل طرف شویی درخشندگی خود را داشته باشد از برنامه بهینه شده خود دستگاه استفاده کنید .

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل sms46mi03e

موتور بسیار کارآمد

اگر می خواهید سیستم شست و شوی ظرف های شما با بهترین سیتم موجود انجام شود ، قطعا به موتور Eco Silence Drive نیاز پیدا خواهید کرد . این موتور با قدرت ، سرعت و مصرف بهینه خود تعجب همگان را به بار آورده است . در ضمن به یاد داشته باشید که این موتور بدون تسمه می باشد تا صدایی بسیار آرام داشته باشد به طوری که حتی در وسط شست و شو نیز صدایی بسیار جزئی از خود ساطع می کند .

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل sms46mi03e

برنامه 40 درجه ای حفاظت از شیشه های حساس

این ماشین ظرف شویی با بالا بردن دمای آب برای جلوگیری از شوک به شیشه ها انجام خواهد شد . در ضمن ایجاد گرما باعث خواهد شد تا شیشه های کریستالی با کیفیت بالا و به آرامی شست و شو داده شوند تا دچار شکست نشوند . همچنین در مرحله خشک کردن نیز مدت زمانی صبر خواهد شد تا به بهتین حالت ممکن ، شیشه های ظریف خشک شوند .

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل sms46mi03e

امکان محافظت بیشتر از شیشه های حساس

آب امروزه همیشه دارای مقدار بسیار زیادی سختی است . اگرچه امروزه هر خانه ای دارای تصفیه کننده های پیشرفته و پیچیده ای است اما آب وارد شده به طرف شویی از این قاعده مستثناست و دارای سختی زیادی است . این سختی مطمأنا به جنس ظزیف شیشه ها صدمه خواهد زد . پس شرکت بوش ، برای حل این مشکل آنالیز گرهای تشخیص و تعیین مقدار سختی آب را در داخل کار گذاشته است . این آنالیز گر ها ف سختی آب را تا حد بسیار بالایی ، پایین می آورند تا در اوج آرامی و امنیت ، شیشه های حساس شسته شوند و دچار مشکل نشوند . این کم شدن حجم سختی باعث کمتر شدن لکه های بعد شستن نیز می شود که این خود خبری بسیار هیجان انگیز برای خانم هاست .

 ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل sms46mi03e

دکمه کاربردی خشک کردن اضافی

برای بهتر کردن چرخه خشک کردن می توانید از این دکمه استفاده کنید . با زدن این دکمه ، ماشین لباس شویی دمای آب را در طول بالا می برد و همچنین مدت زمان مصرفی را نیز بیشتر خواهد کرد تا در آخر ظرف ها به صورت بسیار ظریفی خشک شده تحویل شما داده بشوند . با این فناوری حتی ظرف هایی که در میان بار زیاد هستند نیز به صورت بسیار با کیفیتی خشک می شوند .

گزینه ای برای بهداشت بهتر

شرکت بوش همواره به فکر مصرف کننده های محصولات خود بوده است پس به این دلیل یک تکنولوژی بسیار پیچیده را به این ماشین ظرف شویی اضافه کرده است . این فناوری مرغوب با بالا بردن دمای آب تا چندین دقیقه ، به حذف و کشته شدن عوامل بیماری زا و آلرژی زا کمک خواهد کرد تا بیماری زایی به کمترین مقدار خود برسد . به نطر می رسد که این فناوری برای افراد پیر و همچنین چه های خرد سال بسیار مناسب است . پس آن هایی که همچنین کسانی را در خانه دارند ، هر چه زودتر برای تأمین سلامت آن ها اقدام کنند .

صدایی آرام در اوج فعالیت با ظرف شویی MI03E

جنس بدنه در این ماشین ظرف شویی به گونه ای ظراحی شده است که تا حد زیادی در برابر صدا عایق می باشد تا صدایی که بیرون درز پیدا می کند ، دارای کمترین فرکانس ممکن باشد . همچنین موتور نیز در کم بودن صدا تأثیر به سزایی دارد ، زیرا این موتور خوش تکنیک بدون تسمه می باشد که این خود باعث کم شدن اصطکاک و در ادامه کم بودن صدای کلی می شود . اما خارج از همه این بحث ها ، ایم محصول بوش دارای برنامه ویژه ای است که می تواند صدا بسیار پایین بیاورد . Super Silence با بالا بردن مدت زمان چرخه ، کم شدن فشار اسپری به کم شدن حداکٍری نویز ها کمک خواهد کرد . این برنامه بی صداترین حالت ممکن یک ظرف شویی است که می توانید در مواقع ضرور از آن استفاده بهینه بکنید .

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل sms46mi03e

DosierAssistent

با حل کامل مواد شوینده ، نتایج بهینه شستشو را برای شما علاقه مندان به تولیدات بوش تضمین می کند. DosierAssistent ماده تمیز کننده مورد استفاده در محفظه تمیز کردن را در داخل سینی مخصوص قطره ای روی سبد بالایی خارج می کند و کاملاً آن در آنجا حل می کند . تا مستقیما از ریختن مایع روی ظرف ها جلوگیری شود . به کمک این فناوری نیز ، لکه ها به یک کاهش حداکثری دست پیدا خواهند کرد ، به طوری که دیگر لکه برای شما معنی نخواهد داشت .

صرفه جویی فوق العاده با تکنولوژی های نوین

میزان مصرف آب ، دمای آب و زمان شستشو دقیقاً با درجه خاکی ظرف ها سازگار است. این باعث می شود شما هم بیشترین صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را داشته باشید و هم بیشترین عملکرد شستشو را فراهم کنید . سنسوری برای تعیین میزان بار موجود در داخل ماشین ظرف شویی کار گذاشته شده است . در مواقعی که بار زیادی در سبد ها موجود می باشد ، سطح آب پایین می یابد ، پس آب بیشتری به داخل ماشین وارد می شود و همچنین مواقعی که بار کمتراز حالت عادی است ماشین ظرف شویی به آب اجازه وارد شدن در مقدار بیشتری را نخواهد داد . یعنی دارای شست و شوی نصف بار می باشد تا مصرف بهینه ظرف شویی به بیشترین مقدار خود برسد .

از جالب ترین ویژگی های دیگر این ماشین ظرف شویی ، می توان به سنور آکوار اشاره کرد . این سنسور با استفاده از پرتو های نور خاصی ، میزان آب مورد استفاده را بر اساس نوع و درجه آلودگی تنظیم می کند . این ویژگی باعث می شود تا آب با هدف خاصی وارد ظرف شویی شود تا از مصرف بی بهره آن جلوگیری شود . فناوری نوآورانه ActiveWater بهره وری را به حداکثر می رساند و شستشوی سازگار با محیط زیست را با نتایج عالی شستشو تضمین می کند. مصرف کم آب و انرژی با توزیع آب هدفمند ، فناوری بهینه سیستم فیلترینگ ، گرم شدن سریع تر آب و خروجی پمپ بالاتر برای گردش بیشتر آب امکان پذیر است. تا صرفه جویی را برای شمابه یک تفریح تبدیل کند . اما اخرین سیستم صرفه جویی که Aqua Stop نامیده می شود . این سیستم از یک شیلنگ دو جداره ، یک شیر ایمنی و یک سوئیچ شناور ساخته شده است که محافظت در برابر صدمات آب را برای همیشه تضمین می کند . در مواقعی که سیلنگ ترکیده می شود یا از جای دیگری آب به بیرون نشت پیدا می کند ، این سیستم شروع به کار کرده و یک سد را در برابر آب ایجاد می کند .

ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل sms46mi03e

 • نقره ای با بدنه استیل
 • بوش
 • SMS46MI03E
 • 14 نفر
 • LED
 • دارد(A++)
 • Eco Silence
 • میلی متر 600
 • میلی متر 600
 • میلی متر 845
 • 44 دسیبل
 • 3
 • A++

نظرات