حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68MI04E

تماس بگیرید بدون مالیات.

54 قلم

ویژگی های برجسته  ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68MI04E

ظرفیت                                          14 نفر

رنگ                                              استیل نقره ای

صفحه نمایش LED                       دارد

برنامه شروع با تاخیر                     دارد

نوع موتور                                    Ecosilence Drive

سیستم ضد نشت                        دارد

آکوا سنسور                                دارد

برچسپ انرژی                           A+++

قفل کودک                               دارد

شست و شوی اقتصادی             دارد

قیمت و مشخصات ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS68MI04E

شرکت بزرگ و نوین بوش آلمان همیشه از برترین برند های دنیا برای ساخت لوازم خانگی بوده است . اینبار با تولید لباس شویی SMS68MI04E باردیگر قدرت خود را در این زمینه ثابت کرده است . ظرفیت در این ظرف شویی 14 نفر است که برای یک خانواده متوسط تا بزرگ کافی به نظر می رشد . مصرف این ظرف شویی با سیستم های AQUASENSOR و Active Water با آنالیز میزان کثیفی ظرف ها ، میزان مصرف آب را به پایین ترین حد ممکن می رسانند . موتور Ecosilence Drive نیز از قدرت های این ظرف شویی محسوب می شود که با صدای بسیار پایین در حین شست وشو ، مشکلی برای شما به وجود نمی آورد . سیستم Hygiene Plus نیز به همراه Filter sistem به حذف آلودگی و بهداشتی کردن شست و شو کمک می کنند . با بالا بردن دما تا 10 درجه ان ویژگی کار خود را به بهترین شکا ممکن انجام می دهد . شست و شوی سریع نیز در این لباس شویی قرار داده شده تا ضمت حفظ کیفیت شست و شو زمان تا 50% کاهش یابد . همچنین شست و شوی اقتصادی آن نیز که با آنالیز میزان آلودگی آب تعیین می کند که آیا آب برای شست و شوی بعدی تمییز است یا نه تا دوباره از همان آب برای شست و شو استفاده کند .

ظرف شویی 14 نفره بوش SMS68MI04E

طراحی زیبا و بدنه ضد زنگ

طراحی یکی از مهمترین پیز هایی است که شرکت های تولید کننده باید به خوبی به آن توجه کنند . چراکه در اولین نگاه و برخورد با این تلویزیون این طراحی زیبا ست که به چشم می خورد و چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. بدنه استیل و ضد زنگ آن باعث شده تا دهه ها بدون کم شدن براقی و بد شکل شدن فرم آن برای شما به بهترین شکل کار کند . یک صغحه نمایش led در سمت بالای ظرف شویی طراحی شده است تا زمان باقی مانده شست و شو و همچنین فعال کردن یا نکردن قفل کودک را برای شما نمایش دهد . داخل ظرف شویی با هنر هرچه تمام تر تزیین شده و باعث استایل خاص آن شده است . پای های گرد آن نیز به پایداری بیشتر ظرف شویی کمک کرده و از لرزش آن جلوگیری می کنند .

ظرف شویی 14 نفره بوش SMS68MI04E

موتور بی صدای ظرف شویی SMS68MI04E

موتور به عنوان قلب چرخنده هر طرف شویی عمل می کند . در این ظرف شویی نیز EcoSilence این عنوان را دریافت کرده است . صدای بسیار کم 44 دسی بل آن باعث حس آرامش در خانه شما موقع شست و شو می شود تا شما با بیشترین تمرکز به کار های روزمره خود بپردازید . انرژی نیز در این تلویزیون به قدری کم مصرف می شود که برچسپ انرژِِی کلاس A+++ را دریاف کرده است . همپنین باید عنوان کرد که کمپرسور این ظرف شویی از با دوام ترین مواد اولیه ساخته شده که شرکت بوش نیز یک گرانتی و ضمانت 10 ساله را به آن هدیه داده است .

ظرف شویی 14 نفره بوش SMS68MI04E

امکانات دیگر ظرف شویی SMS68MI04E

از امکانات دیگر این ظرف شویی جای مخصوص برای قابلمه ها و وسایل بزرگ است . شما می توانید به راحتی سبد را با گیره های قرمز و قهوه ای در پایین تنظیم کرده و آن ها را برای جا سازی بیشتر لوازم تغییر مکان دهید . برنامه شروع با تاخیر نیز در این ظرف شویی کار گذاشته شده است تا شما در هر ساعت از شبانه روز دستگاه را برای کار تنظیم کنید . شما با این ویژگی می توانید تعیین کنید که چه وقت ظرف شویی شروع به کار کند و چه وقت دست از کار بکشد . Perfect Dry نیز با جریان هوای سه بعدی با دمای 40 درجه ، ظرف ها را برای شما خشک می کنند تا بعد شست و شو زمانی را برای خشک کردن تلف نکنید. همچنین این ظرف شویی با این دما از شیشه های حساس محافظت کرده و مانع شکستن یا ترک خوردن آن ها می شود .

ظرف شویی 14 نفره بوش SMS68MI04E

سیستم ضد سیل AquaStop نیز، متشکل از یک لوله تغذیه دو جداره ، یک دریچه الکترو مکانیکی و یک سنسور برقی و یک صفحه نمایش دائماً فعال تشکیل شده است. در کمترین میزان از بین رفتن آب ، هر کجا که در داخل دستگاه رخ دهد ، سیستم AquaStop بلافاصله با قطع جریان ورودی و اجتناب از اتصال ، مداخله می کند. تا هم باعث صرفه جویی آب شود و هم از راه افتادن سیل آب در خانه جلوگیری کند . تکنولوژی Hygiene Plus نیز با بالا بردن دما باعث بهداشتی کردن شست و شو و از بین بردن عوامل آلرژی زا می شود .

ظرف شویی 14 نفره بوش SMS68MI04E

صرفه جویی دو برابری آب با تکنولوژی های جدید 

هرساله بوش تکنولوژی های جدیدی را برای صرفه جویی آب به ظرف شویی ها اضافه می کند . تکنولوژی Active Water با تعیین میزان آلودگی ظرف ها و همچنین تعیین میزان آب مورد نیاز باعث کاهش حداکثری مصرف آب می شود . همچنین ویژگی Aqua Sensor نیز با جلوگیری از هدر رفتن زیاد آّب و استفاده دوباره از آن برای شست و شو به این حالت کمک می کند .

ظرف شویی 14 نفره بوش SMS68MI04E

 • SMS68MI04E
 • 14 نفر
 • استیل نقره ای
 • آلمان
 • بوش
 • LED
 • 237 کیلو وات ساعت سالانه
 • A+++
 • EcoSilence
 • 600میلی متر
 • 600 میلی متر
 • 850 میلی متر
 • 44 دسی بل
 • دراد
 • A+++
 • 2660 لیتر سالانه
 • AQUA STOP - HYGIENE PLUS - ACTIVE WATER

نظرات