حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

تماس بگیرید بدون مالیات.

20 قلم

نوع ماشین طرف شویی                 مبله

ظرفیت                                        14 نفر

رنگ                                           سفید

تعداد قفسه                                3

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد            دارد

Hygiene Plus                           دارد

 برنامه های شست و شو             8 برنامه

شروع با تاخیر                            دارد

رده مصرف                                A+++

قیمت و مشخصات ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

هرساله تعداد زیادی ظرف شویی های جدیدی به بازار عرضه می شود . که شرکت بوش سهم به سزایی در این عرصه دارد . این مدل از ظرف شویی های بوش بدون شک از بهترین های این دوره است که با ظرفیت 14 نفره وبا رنگ سفید و خوش ست با دکوراسیون به بازار عرضه شده است . تعداد قفسه های آن سه عدد می باشد که می توان آن ها را تا 5 سانتی متر جابجا کرد . یک سینی کامل برای شیشه های ساقه بلند طراحی شده است تا دیگر احتیاجی برای جا باز کردن برای آن ها نباشد . از مشکلات دیگر ظرف شویی های دیگر آسیب زدن به شیشه های حساس بود که در این مدل با دارا بودن توانایی حذف آب سخت مانع از این آسیب می شود . Active Water نیز سبب صرفه جویی بیشتر آب می شود . تکنولوژی hygiene plus نیز با فیلتر کردن و بالا بردن دما باعث بهداشتی کردن طرف ها شده و از بیماری زایی جلوگیری می کند .

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

طراحی زیبا و ماندگار

طراحی های منحصر به فرد شرکت بوش باز هم ادامه پیدا کرده است و این مدل را خلق کرده است. رنگ سفید و براق آن فقط تماشای تمام مدت را می طلبد . با ارتفاع 850 و پهنای 600 یکی از استانداردترین طرف شویی ها می باشد . صفحه نمایش آن علاوه بر نمایش اطلاعات یک زیبایی خاصی را به ست و دکوراسیون خانه شما می بخشد . ظرفیت اختصاصی این ظرفشویی 14 نفر است که به راحتی جواب گوی مهمانی ها و مراسم های شما را دارد . تعداد قفسه های آن 3 عدد می باشد تا شما به اسانی روف خود را در آن بچینید . همچنین در بالاتر آن ها یک قفسه بالایی دارد تا دیگر شکی برای کم بودن فضا باقی نماند .شما همچنین میتوانید ارتفاع سبد ها را تا 5 سانتی متر تنظیم کنید تا انعطاف پذیری بیشتری در شست و شوی ظرف ها داشته باشید . قابلمه ها و وسایل بزرگ تر را در طبقه پایین تر قرار دهید و وسایل کوچک را در طبقه های بالاتر تا کوچکترین ردی از آلودگی باقی نماند .

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

صرفه جویی در مصرف آب و انرژی

فناوری نوآورانه ActiveWater بوش حداکثر بهره وری را برای تولید نتایج برجسته در عین محافظت از محیط زیست به حداکثر می رساند. ماشین های ظرفشویی ActiveWater با توزیع دقیق آب هدفمند ، فن آوری پیشرفته فیلتر ، گرمایش سریعتر و افزایش خروجی پمپ برای گردش بیشتر در آب ، نتایج عالی را ارائه می دهند. وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را تشخیص می دهد. با ویژگی شما دیگر نیتزی برای برنامه ریزی مصرف کمتر نخواهید داشت. همچنین برای بارهای بزرگتر ، آب بیشتری برای خیساندن ظروف مورد نیاز است و سطح آب کاهش می یابد. در این حالت آب بیشتری اضافه می شود. برای بارهای کوچکتر ، آب کمتری برای شستشو نیاز است. سنسور بار ، استفاده ی بهینه از آب را حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی ، موجب صرفه جویی در مصرف آب و برق می کند. تا شما یکی از برترین حمایت کننده های کنترل مصرف باشید بدون اینکه حتی به زحمت بیافتید .

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

موتور حرفه ای

شرکت بوش برای افزایش راندمان تمیز کردن و اقتصادی EcoSilence DriveTM راتا حد بی نهایتی توسعه داده است و بهترین کارایی را برای شما به ارمغان مب آورد. فوق العاده آرام ، کارآمد بوده و مصرف برق کم را تضمین می کند. EcoSilence DriveTM بدون برس کار می کند بسیار Silenct است و نتایج برتر به طور خودکار تضمین می شوند. تا شما در آسود ترین حالت ممکن به کارا های روزمره بپردازید .

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

محافظت از شیشه های حساس

از آنجا که آب نرم باعث خوردگی شیشه می شود ، ماشین های ظرفشویی بوش با فناوری محافظ شیشه همیشهً میزان سختی را تنظیم می کنند. اینگونه است که شرکت بوش با قدرت برای شما اطمینان حاصل می کند که شیشه های ارزشمند و چین ظریف ، همیشه با مراقبت ویژه شسته می شوند.

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

سینی مخصوص شیشه های ساقه بلند

این سینی منحصر به فرد برای شیشه های ساقه بلند به طور ویژه برای ماشین های ظرفشویی Bosch مجهز به سیستم های سبد VarioFlex ، VarioFlex Plus یا VarioFlex Pro طراحی شده است. این امکان تمیز کردن شیشه های ساقه بلندفراهم می کند درحای که آن ها را درخشان نگه داشته و در جای خود نگه دارید. سینی شیشه ای ، که چهار لیوان ساقه بلند را در خود جای داده است ، به راحتی می توانید درون سبد پایین قرار دهید. گیرها شیشه ها را در جای خود نگه می دارند و برنامه جدید بهبود یافته شیشه ای 40 درجه نتایج نظافت عالی را تضمین می کند.

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

برنامه شروع با تاخیر ، یک هیجان کامل

توسط ظرف شویی های بوش شما می توانید تا 24 ساعت آینده را برنامه ریزی کنید . این برنامه این امکان را به شما می دهد تا زمان دقیق شروع و پایان هر چرخه را تنظیم کنید و زمان باقی مانده آن را روی صفحه نمایش مشاهده کنید .

ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

 • SMS88TW02
 • 14 نفر
 • A+++
 • سفید
 • GERMANY
 • BOSCH
 • EcoSilence DriveTM
 • 600 میلی متر
 • 600 میلی متر
 • 850 میلی متر
 • 8 برنامه
 • 8 programmes: Auto 35-45 °C, Auto 45-65 °C, Auto 65-75 °C, Super 60 °C, Economy 50 °C, Night Program 50 °C, Quick Wash 45 °C, Pre Rinse
 • 3
 • 9.5 لیتر
 • 43دسی بل
 • برنامه Hygiene Plus - دارا بودن سینی مخصوص شیشه های ساقه بلند - Active Warwe برای صرفه جویی بیشتر

نظرات