حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ظرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

تماس بگیرید بدون مالیات.

10 قلم

ویژگی های برجسته

رنگ                استیل

مصرف آب       6/5

ظرفیت            13 نفر

رتبه انرژی        +++A

تعداد سبد        3

قفل کودک       دارد

امکانات و معرفی ظرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

بی شک یکی از بهترین برندهای حال حاظر دنیا برای تولید ظرف شویی های با دوام و شیک ، شرکت بزرگ نام بوش است که هر ساله با تولید انواع گوناگون از آن ها ، قدرت خود را در این عرصه به رخ جهانیان می بخشد . مدل SMS88TI36E ، یکی از بهترین ظرف شویی های تولید این شرکت است . این ظرف شویی با ظرفیت 13 نفره به بازار عرضه شده است . این ظرف شویی دارای تکنولوژی Aqua Sensor است که با پرتو های نور ، الگوی میزان مصرف و کثیفی را تعیین می کند تا آب هدر نرود . همچنین برای هر بار ظرف شستن حدودا 6/5 لیتر آب مصرف می کند که در نوع خود یکی از کم مصرف ترین ظرف شویی هاست .

این ظرف شویی خوش تراش با ظاهر شیک ، دارای صفحه نمایش TFT است که همه اطلاعات ظرف شویی را نمایش می دهد و همچنین به وصیله Home Connect می توان آن را به سایر دستگاه های خود وتصل کرده و از هوشمندی آن نهایت لذت را ببرید . موتور قدرتمند EcosilenceDriveTM یکی از قدرت های اصلی این ظرف شویی با صدای بسیار آرام است .

 

گزینه Vario Speed Plus در طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

با استفاده از این گزینه ، بار ظرف های 13 نفرکامل به راحتی تمیز و خشک می شوند . با یکبار فشار دادن این دکمه ، زمان شستشوی دقیق و عالی تا 66% کاهش یافته و در وقت صرفه جویی می شود . این حالت در مهمانی های بزرگ مانند : جشن تولدها و ... بهترین استفاده را دارد و شما می توانید با بهترین سرعت ظرف ها را شسته و با تکنولوژی جدید بوش دست دوستی بدهید .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

با تکنولوژی Aqua sansor آشنا شوید

این تکنولوژی پنجره ی جدیدی را به روی دنیای شستشو باز کرده است . Aqua Sensor با بررسی قطرات آب با پرتو های نور ، میزان مصرف آب را بسته به نوع و درجه کثیفی طرف های شما تعیین می کند . بسته به مواد عذایی ، چربی ها ، مواد شستشوی موجود در آب قابل شستشو ، تعیین می کند که آیا شستشو کامل بوده یا ادامه شستشو را دنبال کند . با این حالت کاربران دیگر نباید نگران کثیف ماندن یا بوی بد آن ها بعد شستشو باشند . همچنین دمای آب ، میزان مصرف آب و زمان شستشو دقیقا با درجه کثیفی ظروف سازگار است که ضمن صرفه جویی بیشتر آب ، باعث می شود تا ظرف شویی با انرژی بیشتری به شستشو ادامه دهد .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

مدیریت مصرف آب طرف شویی مدل sms88ti36e

این طرف شویی یکی از کم مصرف ترین ظرف شویی های حال حاظر است . در این ظرف شویی آب در چرخه ی شستشو دخیره می شود و دوباره در چرخه بعدی استفاده می شود بدون هدر رفتن آن . در ظرفشویی مدل SMS88TI36E در هر بار استفاده و شستشو حدودا 6/5 لیتر آب مصرف می شود تا خود را به عنوان کم مصرف ترین ها به دنیا معرفی کند .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

حداکثر فضا برای جایگذاری ظروف

به لطف مکان های قابل دخیره سازی در دو طرف خارجی و برش های اضافی در داخل ظرف شویی ، باعث شده فضای اضافی یرای ظروف بزرگتر یا ظروف کوچیکتر مانند فنحان اسپرسو باز شود تا کماکان به زیبایی و اثربخشی این ظرفشویی اضافه شود . هچنین با استفاده از محفظه های تاشو ، می توانید کارد و چنگال را درآن جا کرده و از فضای بینهایت فوق العاده آن لذت ببرید . المنت های قابل تنظیم را می توانید با استفاده از دکمه های قرمز رنگ تنظیم کرده و به حداکثر کارایی ظرف شویی کمک کنید .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

محفظه ی شیشه های حساس و شکستنی در ظرف شویی مدل SMS88TI36E

اگر در موقع شستشو با ظرف شویی نگران شیشه های حساس یا بطری های شکستنی هستید ، می توانید با خیال راحت از این ظرف شویی استفاده کنید زیرا در این ظرف شویی ، محفطه ای طرحی شده است که می توانید بطری های حساس یا شیشه های مخصوص را درآن قرار داده و با خیال راحت به ادامه شستشو بپردازید .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

صفحه نمایش TFT ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E

این صفحه نمایش علاوه بر زیبایی فوق العاده ، کارایی بسیار گسترده ای دارد که دوست داران برند بوش می توانند به سادگی و بدون نیاز به اطلاعات قبلی خاصی از آن استفاده کنند . صفحه نمایش TFT اطلاعات را سریع و واضح ارائه می دهد. صفحه نمایش چند رنگ ، برنامه ها و گزینه های انتخاب شده ، پیشرفت برنامه ، زمان باقی مانده و استفاده بیشتر از تصاویر و متن خوانا را نشان می دهد. TFT شما را از طریق برنامه ها ، راهنمایی می کند و اطلاعات مفیدی در مورد استفاده بهینه و مصرف آب و انرژی در اختیار شما قرار می دهد تا هیچ نکته ای را از دست ندهید. علاوه بر این ، اطلاعاتی درباره میزان نمک و مواد شستشو داده می شود.

Emotion light یا نورپردازی ویژه داخلی

شرکت بوش نوآوری بسیار خلاقانه ای داشته و به سراغ طراحی بسیار جالب شیکی رفته که اسم آن را Emotion Light گذاشته است . این طراحی ، ظرفشویی مدل SMS88TI36E بوش را در رتبه های برتر طراحی قرار داده است . LED های طراحی شده در دو طرف قاب بالا نور پردازی خیره کننده ای به طرف های شما می بخشند . هنگام تخلیه یا بارگیری متجه نور بسیار جذابی خواهید شد که از این LED ها ساطع می شود که شما را در اینچنین فضایی غوطه ور می کند .

فقط با یک ضربه مشکل ظرف شویی خود را شناسایی کنید .

همه افراد در مورد مشکل های به وجود آمده در لوازم برقی خانه خود استرس گرفته و درگیری ذهنی پیدا خواهند کرد . شرکت بوش برای این مشکل ، راه حل پیدا کرده است ، فقط کافی است به اینترنت خانه خود متصل شده و به شرکت خدمات دهی مشتریان بوش اجازه دهید تا در یک زمان بسیار کم مشکل را شناسایی کنند و برای حل آن راه حل پیشنهاد دهند . اگر مشکل به این روش حل نشد ، می توانید با یک تکنسین بوش تماس گرفته تا در اسرع وقت برای خدمات دهی و حل مشکل در محل اقامت شما حضور یابند .

برنامه Home Connect در ظرف شویی های بوش

همیشه انتظار کشیدن برای آماده به کار شدن ماشین های ظرف شویی یکی از ناراحت کننده ترین کارهاست . شرکت پر آوازه بوش برای این مشکا نیز راه حلی دارد . با برنامه ی Home Connect به راحتی گوشی خود را به ماشین ظرف شویی خود متصل کنید تا همه اطلاعات ظرف شویی به گوشی شما نتقل شود . با این برنامه مب توانید زمان شروع و مقدار زمان سپری شده از شستشو را در گوشی خود ببینید تا هم در وقت خود صرفه جویی کرده و هم به کار های روزمره ی خود برید . در هر زمانی و در هر مکانی که هستید ، می توانید از اخرین وضعیت ماشین ظرف شویی خود اطلاع داشته باشید . با این تکنولوژی می توانید پنجره ی جدیدی از تکنولوؤی و آسایش را بروز خود باز کنید .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

مدیریت مصرف انرژی

شما با انتخاب خاص خودتان یک وسیله خانگی را انتخاب می کنید ، اما معمولاً تأثیر کمی در مصرف انرژی آن تاکنون داشته اید. عملکرد FlexStart برنامه ی Home Connect شما را قادر می سازد تا لوازم خانگی Bosch خود را حتی با انرژی بیشتری انجام دهید. به عنوان مثال ، از یک مدیریت انرژی پشتیبانی شده توسط EEBUS برای اتصال به شبکه یا سیستم فتوولتائیک خود استفاده کنید و پنجره زمانی را که در آن انتظار می رود دستگاه های خانگی شما اجرا شود ، تعریف کنید . سیستم هوشمند مدیریت انرژی سپس به طور خودکار ارزانترین منبع انرژی را برای کارکرد دستگاههای شما جستجو می کند. سرانجام این سیستم برای شما بهترین صرفه جویی را انجام داده تا شما بیشتر و بیشتر به محیط زیست خود احترام بگذارید .

سنسور بار یا load Sensor

تکنولوژی بعدی ماشین ظرف شویی بوش مدل SMS88TI36E که به کار گرفته است ، Load Sensor است . بار توسط یک سنسور سرعت شناسایی می شود که سطح آب را تشخیص می دهد. اگر ظرف های زیادی در دستگاه وجود داشته باشد ، آب بیشتری برای مرطوب کردن ظروف مورد نیاز است و سطح آب افت می کند. در این حالت ، آب بیشتریبه داخل ظرف شویی اضافه می شود. در صورت وجود ظروف کوچک در ظرف شستشو ، آب کمتری برای شستن لازم است ، به این ترتیب ، سنسور بار همیشه مصرف مطلوب آب را حتی با ماشین ظرفشویی نیمه کامل یا ظروف کمتر تضمین می کند . این باعث صرفه جویی بیشتر در مصرف آب و برق می شود.

حالت PerfectDry with zeolite 

ماشین های ظرفشویی PerfectDry از ماده معدنی طبیعی زئولیت برای اتصال رطوبت و تبدیل آن به هوای گرم استفاده می کنند. این ماده به طور مساوی توزیع شده و به لطف جریان هوای نوآورانه سه بعدی ، با قدرت و ملایم ظروف خشک می شوند. این فرآیند خشک کردن بی نظیر باعث خشک شدن کامل شیشه ها ، ظروف و حتی ظروف پلاستیکی می شود .

موتور بی صدا و قدرتمند ظرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

موتور Ecosilence DriveTM در این نوع از ظرف شویی های بوش تا حد زیادی نسبت به بقیه مدل های دیگرتوسعه داده شده اند . این موتور به عنوان یک موتور بدون برس ، بسیار آرام است و به طور خودکار با بهترین نتایج شستشو هماهنگ می شود.

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

فناوری ActiveWater

فناوری نوآورانه ActiveWater از Bosch بهره وری را به حداکثر رسانده است و شستشوی سازگار با محیط زیست را با نتایج عالی شستشو تضمین می کند. مصرف کم آب و انرژی با توزیع آب هدفمند ، فناوری بهینه فیلتر ، گرم شدن سریع تر و خروجی پمپ بالاتر برای گردش بیشتر آب امکان پذیر می کند .

سیستم Aqua Stop

سیستم AquaStop از یک شلنگ مخصوص ورودی دو جداره ، یک شیر ایمنی و یک تابه کف با سوییچ شناور تشکیل شده است و از آسیب در برابر آب 100٪ محافظت می کند .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

سیستم Hygiene Plus راهی برای کاهش بیماری ها

 این ویژگی می تواند به عنوان یک عملکرد ویژه در بسیاری از چرخه های شستشو فعال شود و به لطف تمیز کردن ضد باکتریایی، عملکرد حداکثریت بهداشت را تضمین می کند. این سیستم با رسیدن به دمای بالاتر تا 70 درجه سانتیگراد در طول شستشو ، که در مدت زمان طولانی تری نگه داشته می شود ، بدست می آید. بنابراین HygienePlus برای همه افرادی که بالاترین نیازهای بهداشتی را دارند ، ایده آل است ، به عنوان مثال : خانوارهایی با کودکان کوچک یا مبتلایان به آلرژی.

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

قفل درب کودک ظرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

قفل درب مانع از باز شدنتصادفی ماشین ظرفشویی شما می شود و امنیت بیشتری به شما و خانواده می دهد. با ایجاد اطمینان از باز نشدن درب ظرف شویی، از خطر صدمه در اثر بخار گرم جلوگیری می شود. این حالت کودکان شما در امنیت و آسایش دو چندان در مقابل بخار آب داغ ، قرار می دهد .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

Silence Program 

اخرین فناوری که در این مدل از ظرف شویی های بوش مورد بحث قرار می گیرد silence program است . ایت برنامه بی صدا ترین حالت عملکرد ماشین ظرفشویی شماست. فعال کردن این برنامه به طور خودکار صدای عملیاتی ماشین ظرفشویی را به پایین ترین سطح نویز کاهش می دهد. تا شما در آرامش بی نهایت به کار های روزمره بپردازید .

طرف شویی بوش مدل SMS88TI36E

 • SMS88TI36E
 • +++A
 • 2100
 • استیل نقره ای
 • بوش
 • 13 نفره
 • 8
 • ۸ برنامه: Intensive 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Silence 50 ° C, 1.5h 60 ° C, Glass 40 ° C, Fast 45 ° C, Prewash
 • 50 درجه سانتی گراد
 • 20 دقیقه ای با دمای 60 درجه سانتی گراد
 • 40 دسیبل
 • 3
 • 6/5 لیتر در روز
 • ۶۰۰x845x600

نظرات