حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل wfc 3c26f

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

12 قلم

ظرفیت:14 نفر
رده ی مصرف انرژی:++A
سنسور تشخیص میزان آلودگی:دارد
میزان دسی بل صدا:

46 دسی بل

صفحه کلید لمسی:

دارد
میانگین مصرف آب:9لیتر
شستشوی نبمه بار:دارد
کشور سازنده:قطعات آمریکا مونتاژ لهستان

چرا ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C26f ؟

ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C26f با ظرفیت 14 نفره این امکان را به شما خواهد داد تا تعداد زیادی ظرف کثیف را در ظرفشویی بچینید و پس از اتمام عملیات شستشو آن‌ها را به صورت کاملاً تمیز، تحویل بگیرید. این میزان گنجایش کمک خواهد کرد تا فضای کافی برای چیدن انواع ظرف‌ها را در محفظه داشته باشید. این ماشین ظرفشویی با وجود قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای که در اختیار گرفته است، تمیزترین ظرف‌ها را تحویل شما خواهد داد، شما بر روی این ظروف اثری از کوچکترین آلودگی نخواهید دید.

تکنولوژی 6TH SENSE

در این نسل از فناوری روز دنیا که در این ماشین ظرفشویی به کارگرفته شده است، سنسور های هوشمند تعداد ظروف و میزان کثیفی آن ها را محاسبه کرده و سیستم کنترلی بر اساس این داده ها مقدار آب و انرژی مصرفی را تنظیم می کند. این تکنولوژی می تواند مصرف آب و انرژی و مدت زمان شستشو را تا قریب به 50 درصد نسبت به پروسه شستشوی رایج در ظرفشویی های دیگر کاهش دهد.

تاخیر در شستشو

این برنامه برای مواقعی که به مجلسی مهم می روید و یا قرار کاری را دارید کاربرد زیادی دارد. با استفاده از این دکمه می توانید شستشوی خود را با تاخیر مورد نظر انجام دهید و پس از شروع برنامه، به شما زمان باقی مانده را نشان خواهد داد.

فضای ایده آل

در این نوع از ماشین ظرفشویی از قفسه های مدولار و تاشو به کار گرفته شده است که شما به راحتی میتوانید بسته به میزان فضای مورد نیاز قفسه ها را جا به جا یا جدا نموده و فضای ایده آل را برای ظروف فراهم کنید.

 تکنولوژی HYGIENE RINSE

HYGIENE RINSE گزینه ای جدید در ماشین ظرفشوییwfc 3c26f است و می تواند در بسیاری از برنامه ها فعال شود. به لطف همین تکنولوژی، تمامی باکتری ها را پاکسازی خواهد کرد و سلامتی را تضمین می کند.  این گزینه برای افرادی که مبتلا به آلرژی هستند و بسیار به بهداشت اهمیت می دهند، تعبیه شده است.

تنظیمات 14 نفره

ماشین ظرفشویی ویرپول امکانات لازم برای شستشوی ظروف تا تعدا ظروف 14 نفره را فراهم می کند و فضای کافی برای شستشوی ظرف ها وجود دارد.

بی صدا

ماشین ظرفشویی ویرپول برای شستشوی ایده آل طراحی شده است در حالیکه سطح صدا را در پایین ترین حد نگه می دارد بنابراین شما می توانید آن را حتی در هنگام شب روشن کنید و در اتاق های خود به استراحت بپردازید بدون اینکه صدای ایجاد شده از ان مانع از استراحت و خوابیدن شما شود.

گزینه SINGLE RACK WASHING 

با استفاده از این گزینه میتوانید تعداد کمی از ظروف را بشویید بدون اینکه صبر کنید تا ماشین ظرفشویی خود را پر کنید و از نتایج عالی و مصرف کم آب لذت ببرید.

شستشوی نیمه بار

ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C26fاز طریق قابلیت Half load option امکان شستشوی نیمه بار را برای شما فراهم می‌کند. در هنگام استفاده از این فناوری تمام قفسه‌ها پر نخواهند شد و ظروف تا حدی هستند که می‌توانید آن‌ها را تنها بر روی قفسه بالایی و یا پایینی بچینید. پس از چیدن ظروف به صورت کامل و انتخاب برنامه‌ی مورد نظر، درب ماشین ظرفشویی را ببندید و بر روی آن گزینه‌ی نیم بار را فعال نمایید. در این حالت مشخص کنید که ظروف را کجا قرار داده‌اید. آب و مواد شوینده بر روی قسمت انتخابی شما اعمال خواهند شد. در این حالت در مصرف آب و مواد شوینده و همچنین انرژی مورد نیاز صرف جویی خواهد شد و لازم نیست ظروف را برای بار کامل نگهدارید و یا اینکه آن‌ها را به صورت دستی شستشو دهید.

میزان مصرف ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C26f

در هنگام شستشوی ظروف میزان مصرف آب و انرژی از اهمیت بالایی برخوردار است، ماشین ظرفشویی WFC 3C26f ویرپول از میزان مصرف بسیار مطلوبی برخوردار است. این ماشین ظرفشویی در هر سیکل شستشو تنها 9 لیتر آب مصرف خواهد کرد که این میزان با توجه به شستشوی دستی بسیار پایین می‌باشد.

ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C26f دارای برچسب انرژی A++ است که با این قابلیت مصرف انرژی پایین محصول نتیجه گیری می‌شود. البته در هنگام خشک کردن کلاس انرژی تغییر کرده و A می‌باشد. حالت شستشوی ECO قابلیت صرفه‌جویی در مصرف انرژی را فراهم خواهد کرد و میزان مصرف انرژی در این حالت کاهش خواهد یافت.

برنامه‌های ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C26f

ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C26 از طریق برنامه‌ها و قابلیت‌های شستشو، کارایی عالی را از خود نشان خواهد داد. این ماشین ظرفشویی به 8 برنامه‌ی مختلف شستشو مجهز شده که لازم است انتخاب آن‌ها با توجه به نیازتان و ظروف که در محفظه گذاشته‌اید، صورت گیرد.

امکان دسترسی به برنامه‌ها با باز کردن درب امکان پذیر است و دکمه‌های طراحی شده؛ در این قسمت قرار گرفته‌اند. از میان برنامه‌های گنجانده شده می‌توان به شستشوی ظروف شیشه‌ای، شستشو در 65 دقیقه، شستشوی سریع، حالت ECO و … اشاره کرد. البته در کنار این برنامه‌ها توابع اضافی نیز قرار دارند تا امکان ارائه کارایی بیشتر را فراهم کنند. در میان این توابع اضافی نیز می‌توان تاخیر در شستشو، قفل کودک، شستشوی نیمه بار و … را نام برد. با وجود این قابلیت‌ها و برنامه لازم نیست نگران ظرف‌ها و تمیزی بالای آن‌ها باشید.

  • WFC 3c26F
  • سفید
  • LED
  • 14 نفره
  • دارای 8 برنامه شستشو
  • 46 دسی بل
  • A++
  • 9 لیتر

نظرات