حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

ماشین ظرفشویی ال جی DFB325HS

تماس بگیرید بدون مالیات.

12 قلم

ظرفیت:14 نفر-168 پارچه
رده ی مصرف انرژی:++A
QuadWash:دارد
میزان صدا:

41 دسی بل

صفحه کلید لمسی:

دارد
مصرف متوسط آب:9 لیتر
کمپروسور اینورنتر درایو دایرکت:دارد
تکنولوژی SmartThinQ:دارد

ماشین ظرفشویی الجی DFB325HS :

با جرات می توان گفت ماشین ظرفشویی ال جی DFB325HS یکی از بهترین محصولات شرکت ال جی در بین ماشین ظرفشویی های این کمپانی است . ظرفشویی LG DFB325HS همراه با کارایی ها و عملکرد های فوق العاده ای که دارد ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارد . شرکت ال جی همواره سعی کرده فناوری های جدید و کار آمد را به محصولات خود اضافه کند و نیز LG DFB325HS از این کار بی بهره نبوده است و این کمپانی فناوری های عالی را در این ظرفشویی بکار برده است و سعی زیادی در کم کردن آب مصرفی و انرژی مصرفی داشته است .

1 : نوع موتور ماشین ظرفشویی LG DFB325HS :

شرکت ال جی در طراحی DFB325HS از موتور قوی و با دوام اینورتر دایرکتدرایو (Inverter Direct drive) استفاده کرده است . موتور اینورتر دایرکت طول عمر بالایی دارد و چندین سال بدون افت کیفیت کار می کند این متور تسمه ندارد و همین امر باعث کاهش اصطکاک داخلی شده و باعث کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و بعلاوه صدای ماشین ظرفشویی را به حداقل می رساند و شما دیگر محدودیتی برای روشن کردن دستگاه نخواهید داشت و در هر ساعت و شرایطی میتوانید از LG DFB325HS استفاده کنید بدون اینکه کوچک ترین مزاحمت ایجاد کند .

2 : قابلیت شستشوی چهار گانه QuadWash :

بدون تردید کمپانی ال جی در زمینه ساخت ماشین ظرفشویی یکی از بهترین کمپانی هاست و نوآوری ها و فناوری های فوق العاده ای برای محصولاتش به کار میگیرد . یکی از منحصر به فرد ترین فناوری هایی که در محصولات جدید خود به کار گرفته است شستشوی چهارگانه یا QuadWash است که در محصولات اخیر این شرکت مثل ماشین ظرفشویی B512 و.. نیز دیده می شود . در این فناوری آب با فشار زیاد از بازو های چهار گانه به تمام ظروف از همه طرف پاشیده می شود و چربی و لکه های غذا را کاملا از بین می برد و هیچ اثری از چربی یا لکه به جا نمی گذارد .

3: فناوری شستشو با بخار : ( TrueSteam )

در این قابلیت ظروف بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی کاملا تمیز و ضدعفونی میشوند تنها با استفاده از بخار و گرما . با شستشوی بخار علاوه بر لکه غذا و چربی حتی لکه های آب نیز به جا نمی ماند و ظروف کاملا پاک و ضد عفونی می شوند .

4 : طراحی ظاهری ماشین ظرفشویی الجی DFB325HS  :

  • DFB325HS
  • 14 نفره
  • ++A
  • اینورتر درایو دایرکت
  • کره
  • 41دسی بل

نظرات