حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

کولر گازی 26000 بکو مدل BMTH261

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 26000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:اسپلیت
نوع کمپرسور:روتاری
پرتاب باد:10-11
کشور سازنده:ترکیه
لوله مسی:دارد
 انتی باکتریال دارد 
حالت اتومات:دارد

کولر گازی 26000 بکو مدل BMTH261

گاز مبرد R410 

گاز مبرد R410 در مقایسه با سایر گازهای مصرفی مانند R22 دارای نقطه جوش بسیار پایین تری است و بنابراین بازدهی بالا تری دارد. از سویی دیگر R410a به خوبی با محیط زیست سازگار است و تاثیر بسیار کمی بر روی لایه ازون می گذارد . مجموعه این خواص با یکدیگر باعث شده است تا این گاز به عنوان مبرد در بسیاری از سیستم های تبریدی کوچک مانند کولرهای گازی به عنوان بهترین مبرد حضور داشته باشد .در کولر گازی بکو نیز با بهره گیری از این نوع گاز به شما اطمینان می دهد که محیط خود را به صو.رت مطلوب خنک کرده و در عین حال دوست دار محیط زیست باشید.

BMTH261

GOLD FIN

تکنولوژی فین طلا با ایجاد لایه ی محافظ  از زنگ زدن کویل ها جلوگیری می کند و باعث افزایش عمر کویل ها شده و همچنین باعث افزایش عملکرد سیستم تبادل حرارتی کولر گازی می شود.یکی دیگر از مزایای استفاده از تکنولوژی فین طلای این است که در کندانسورهای هیدرولیکی باعث افزایش کارایی گرما در مدل های چرخه معکوس شده و با افزایش سرعت فرآیند انجماد عملکرد تبادل حرارت را بالا می برد.

BMTH261

فیلتر تصفیه هوای کربن فعال

فیلتر شدن هوا در کولر گازی توسط کربن یک روش فیلتراسیون است که از یک قطعه کربن فعال برای حذف آلاینده ها و ناخالصی ها با استفاده از جذب شیمیایی استفاده می کند.هنگامی که مواد شیمیایی خاصی در کنار سطح کربن قرار می گیرند، به سطح متصل می شوند و به دام می افتند. در کولر گازی بکو BMTH261 با بهره گیری از فیلتر کربن فعال با حذف آلاینده ها و گازه های موجود در محیط هوای محیط شما را از هرگونه آلودگی پاک کرده و هوای سالم و بهداشتی را برای یک نفس تازه فراهم می کند.

BMTH261

سیستم تمییز کننده خودکار

در کولر گازی سری جدید بکو با بهره گیری از سیستم تصفیه ی خودکار تمامی اجزای داخلی کولر به طور خودکار تمییز می شوند و شما نیاز نخواهید داشت که فیلتر ها زود به زود عوض کرده و یا شست و شو دهید با فعال کردن گزینه ی تمییز کننده خودکار پره های کولر گازی بسته می شود و دستگاه به مدت 10 دقیقه به صورت خودکار کار می کند که باعث تمییز شدن و خشک شدن پنل می شود و فضای داخلی پنل را از آلودگی ها می زداید و شما همیشه از هوایی سالم بهره مند می شوید.

BMTH261

سیستم توربو

در کولر گازی بکو شما می توانید به سرعت ئ در کمترین زمان به درجه حرارت مطلوب خود دست یابید بدین صورت که با فعال کرد حالت توربو چه در حالت سرمایش و چه در حالت گرمایش دستگاه به مدت 30 دقیقه با تمامی توان و ظرفیت خود شروع به کار می کند که این باعث پرتاب باد فوق العاده ای می شود که هوای اطراف شما را در کمترین زمان به درجه حرارت مورد نیاز شما می رساند و بعد از آن دستگاه به حالت طبیعی خود کار خواهد کرد.

BMTH261

حالت خواب راحت

هر سیستم تهویه مطبوع مدرن دارای حالت خواب است.روشن بودن کولر گازی در تمام روز و یا تمام شب چه در حالت خنک کننده یا در حالت گرمایی  می تواند فضای راحت را برای شما فراهم کند، اما همانطور که میدانیم این کار می تواند برای شما هزینه ی زیادی را به بار آورد. راه حل آن استفاده از حالت خواب راحت است با فعال شدن این گزینه دستگاه با توجه به راحتی شما و میزان سوخت و ساز بدن شما مناسب ترین حالت را برای شما فراهم می کند که علاوه بر کاهش هزینه ها محیطی مطلوب را برای یک خواب عمیق و راحت فراهم می کند.

BMTH261

 • بکو
 • BMTH261
 • اسپلیت
 • سرد و گرم
 • 26000
 • معتدل
 • روتاری
 • R410a
 • دیجیتال مخفی
 • تک فاز
 • A
 • ترکیه

نظرات