حسینی
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ برای ارسال پیام در واتس اپ کلیک کنید

کولر گازی 60000 ایستاده جنرال شکار مدل kfr60lw

برای قیمت و موجودی تماس بگیرید بدون مالیات.

50 قلم

توضیحات کوتاه:

ظرفیت: 60000
نوع عملکرد:سرمایشی و گرمایشی
نوع پنل:ایستاده
نوع کمپرسور:اسکرول
پرتاب باد:35-38 متر
کشور سازنده:چین
لوله مسی:دارد
آنتی باکتریال:دارد
حالت اتومات:دارد

کولر گازی 60000 ایستاده جنرال شکار مدل kfr60lw

حالت سرمایش و گرمایش 

یک از پارامترهای اضلی یک کولر گازی عالی حالت سرمایشی و گرمایشی آن است زیرا شما با خرید یک وسیله می توانید تمام طول سال و در تمام فصل ها هوای فضای مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود تنظیم کنیدکولر گازی ایستاده ی 60000 گری با قدرت بالای موتور و همچنین پرتاب باد عالی مناسب برای سالن ها،باشگاه،رستوران ها،تالارها،مساجد و... انتخابی بسیار مناسب است زیرا علاوه بر کارایی بالا با طراحی زیبا و ظرافت دستگاه با هر محیطی سازگار می باشد.

kfr60lw

پرتاب باد چهار جهته 

طراحی پره های کولر گازی جنرال ایستاده به طوری است که وقتی شما آن را روشن می کنید و دستگاه شروع به کار می کند با خارج شدن هوا پره ها جریان را در چهار طرف یعنی بالا،پایین،چپ و راست پخش می کنند و این باعث می شود که تمامی نقاط فضا به یک اندازه خنک شود و هیچ نقطه ای را در فضا خالی نگذارد و دیگر نیاز به کنترل دستی آن نخواهد بود.

kfr60lw

سیستم خرابی هوشمند

در کولر گازی جنرال ایستاده 60000 هنگامی که شما دستگاه را روشن می کنید اگر به هر دلیلی دستگاه کار نکند و یا نقصی پیش آمده باشد کولر گازی به طور خودکار منبع خطا را پیدا کرده و به صورت یک کد بر روی صفحه نمایش،به نمایش می گذارد و شما می توانید با توجه به کد خطا و مراجعه به دفترچه راهنما از دلیل نقص مطلع شده و سریعا نسبت به حل ان و یا تعمییر دستگاه اقدام کنید.

kfr60lw

موتور قدرتمند روتاری

یکی از اجزای حیاتی کولر گازی کمپرسور آن می باشد زیرا تمامی کار دستگاه به کارکرد آن وابسته است درکولر گازی جنرال 60000 با بهره گیری از کمپرسور بزرگ اسکرول قدرت فوق العاده ای را به دستگاه داده است. کمپرسور اسکرول به عنوان یکی از قدرتمندترین موتور ها شناخته شده است و همچنین طراحی موتور آن به صورتی است که می تواند دمایی بالغ بر 65 درجه را تحمل کرده و در شرایط سخت آب و هوایی بازهم کارکرد خود را حفظ کند و دمایی مطلوب و خنک را حتی در مناطق گرم و خشک برای شما به ارمغان آورد.

kfr60lw

سیستم تمییز کننده ی خودکار 

عملکرد Auto-clean به کار رفته در کئلر گازی برای تمییز کرد فضای داخلی دستگاه به کار می رود که این عملکرد باعث جلوگیری از رشد میکروارگانیسم های مضر می شود و هم چنین رطوبت جمع شده در واحد داخلی را از بین می برد و هوایی مطبوع و سالم را برای شما مهیا می کند. برای استفاده از حالت تمییز کننده ی خودکار به شما بستگی دارد که چقدر از کولر گازی خود استفاده می کنید متوسط استفاده از این حالت هر 15 روز یکبار است برای جلوگیری از جمع شدن رطوبت و همچنین جلوگیری از زنگ زدن سیم پیچ ها و اوپراتور های داخلی دستگاه.

KFR60LW

حالت قفل کودک 

با توجه به اینکه کولر گازی ایستاده ی جنرال روی سطح زمین قرار می گیرد و اغلب در دسترس کودکان در امان نیست و ممکن است کودکان آن را دستکاری کرده و تنظیمات آن را مختل کنند شرکت جنرال حالت قفل کودک را برای شما تعبیه کرده که با فعال کردن آن دستگاه از گزند کودکان شما در امان خواهد بود.

kfr60lw

 • جنرال شکار
 • kfr60lw
 • ایستاده
 • سرمایش و گرمایش
 • 60000
 • معتدل و حاره ای
 • اسکرول
 • R22
 • LED
 • 3 فاز
 • چین

نظرات