خرید ماشین ظرفشویی
خرید ماشین ظرفشویی
دی ۲۲, ۱۳۹۵
خرید ماشین لباسشویی
خرید ماشین لباسشویی
دی ۲۳, ۱۳۹۵

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

راهنمای خرید کولر گازی

کولر گازی انواع مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به کولر گازی پرتابل یا قابل حمل، کولر گازی ایستاده، اسپلیت یا کولر گازی دو تکه، کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره ای یا یک تکه اشاره نمود.

کولر گازی چیست

کولر گازی دستگاهی است که ابتدا گاز را به مایع تبدیل می کند و سپس مجدا مایع را به گاز تبدیل می کند و باعث خنک شدن محیط و یا به بیان بهتر گرمای محیط را می گیرد.

تمامی مدل های گفته شده در بالا زیر مجموعه کولر گازی محسوب می شوند و شما هنگام خرید کولر گازی باید با توجه به نیاز و فضای محیط خود یکی از مدل ها را انتخاب و خریداری نمایید.

در واقع به تمامی دستگاه هایی که شامل چرخه سرمایش مبتنی بر تراکم و انبساط گاز است کولر گازی می گویند.

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی آسو بازار

ویژگی های کولر گازی

تکنولوژی اینورتر

تکنولوژی اینورتر به کار رفته در کولر گازی امروزه مهمترین و پرطرفدارترین تکنولوژی در بین مصرف کنندگان کولر گازی محسوب می شود. به موجب این تکنولوژی دما را می توان در شرایط ایده آل بدون نیاز به روشن و خاموش کردن متوالی کمپرسور کولر گازی نگه داشت. همچنین تا ۶۰ درصد مصرف انرژی کاهش پیدا می کند.

 

باز و بسته شدن خودکار دریچه های کولر گازی

هوا را در جهات گوناگون به گردش در می آورند و تمامی محیط خنک می شود.

خرید کولر گازی سیستم  turbo

سیستم توربو برای خنک شدن سریع محیط استفاده می شود و به موجب این تکنولوژی کمپرسور کولرگازی بدون توجه به دمای محیط به مدت ۳۰ دقیقه با توان بالا کار می کند و در این مدت  بیشترین پرتاب باد توسط فن انجام می گیرد و پس از آن مجدد به حالت نرمال باز می گردد.

 

سیستم خواب راحت

سیستم خواب راحت یا good sleep می توان دما و میزان رطوبت را تنظیم نمود که علاوه بر خوابی آرام، مصرف انرژی کولر گازی به شدت کاهش می یابد

در هنگام خرید کولر گازی حتما دقت کنید که کولر شما مجهز به این تکنولوژی باشد.

 

نمایشگر دیجیتال

برای نشان دادن دمای محیط، منو و….

 

سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی یا energy saving

این سیستم با استفاده از اینورتر هوشمند پس رسیدن دمای محیط به دمای دلخواه شما از روشن و خاموش شدن مکرر کولر گازی جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی زیادی می شود.

محافظ کمپرسور

محافظ کمپرسور در هنگام نوسانات برق از کمپرسور کولر محافظت می نماید.

فیلتر تصفیه هوا

این فیلتر از انتشار گرد و غبار و ذرات آلرژی در محیط پیرامون ما جلوگیری می کند و  هوایی پاک و تصفیه شده را تولید می کند. استنشاق هوای تصفیه شده برای همه افراد مهم و ضروری می باشد ولی اگر در منزل از کودکان یا افراد سالمند نگهداری می کنید حتما در هنگام خرید کولر گازی به این نکته توجه نمایید.

سیستم یون میکروپلاسماخرید کولر گازی

ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را از بین می برد و در واقع مکمل فیلتر تصفیه هوا می باشد.

چراغ هشدار تمیز یا تعویض کردن فیلتر

هنگامی که فیلتر کولر گازی نیاز به تمیز کردن داشته باشد یا عمر آن ها به پایان رسیده باشد، شما را آگاه می سازد.

سیستم (quiet mode)

صدای کولر به کمترین مقدار ممکن کاهش می یابد.

ریموت کنترل

جهت کنترل کولر گازی (روشن و خاموش، کم و زیاد کردن و…) کولر از راه دور

 

سیستم نانوسیلور

در این روش برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود در محیط از یون های نقره استفاده می شود و محیط از آلودگی ها پاکسازی می شود.

کاهش مصرف برق کولر گازی

نکته دیگری که هنگام خرید کولر گازی باید به آن توجه کنید این است که کولری متناسب با آب هوای محل زندگی خود انتخاب کنید.

دسته بندی کولر گازی
  • مناطق گرمسیر
  • مناطق معتدل
  • مناطق سردسیر

نکته مهم بعدی در خرید کولر گازی انتخاب نوع و توان کولر بر اساس فضای اتاق شما می باشد به عنوان مثال اگر اتاق شما کوچک است و شما کولر با توان بالا را خریداری کنید مجبور هستید قدرت سرمایش را کم کنید که امر موجب بالا رفتن مصرف انرژی می شود و مقرون به صرفه نیست.

  • استفاده از لامپ کم مصرف به جای لامپ رشته ای جهت جلوگیری از گرم شدن اتاقخرید کولر گازی
مقایسه کولر گازی و آبی

کولر های آبی به خاطر افزایش رطوبت محیط بیشتر مناسب برای محیط های خشک می باشند ولی کولرهای گازی با توجه به اینکه مصرف برق بیشتری دارند ولی به خاطر سرعت بالا در خنک کنندگی محیط جایگاه خاصی دارد و بسیار مناسب برای مناطق گرمسیر و شرجی است.

خرید کولرگازیخرید کولر گازیخرید کولر گازی بکوخرید کولرگازی بکوخرید کولرگازی سامسونگخرید کولرگازی سامسونگکولر گازیکولرگازیکولرگازی سامسونگکولرگازی الجیکولرگازی بکوکولر گازی بکوخرید کولرگازی بکوخرید کولرگازی ال جیخرید کولر گازی ال جیخرید کولر گازی الجیخرید کولرگازی الجیخرید کولرگازی ال جیخرید کولرگازی سامسونگخرید کولر گازی سامسونگکولر گازی سامسونگکولرگازی سامسونگخرید کولر سامسونگکولر گازی بکوکولرگازی بکوکولر بکوخرید کولر بکوخرید کولر سامسونگکولر سامسونگکولر ال جیکولر الجیخرید ال جیخرید الجیخرید سامسونگخرید کولر گازی هیتاچیخرید کولرگازی هیتاچیخرید کولر هیتاچیکولرگازی هیتاچیکولر گازی هیتاچیخرید کولرگازی هیتاچیخرید کولرگازی هایسنسخرید کولر گازی هایسنسخرید کولر هایسنسخرید هایسنسکولرگازی هایسنسکولر گازی هایسنسکولر هایسنسخرید کولر گازی سونیخرید کولرگازی سونیخرید کولر سونیخرید سونیکولرگازی سونیکولر گازی سونیخرید سونیکولر سونیخرید کولر گازی شارپخرید کولرگازی شارپخرید کولر شارپخرید شارپکولرگازی شارپکولر گازی شارپکولر شارپخرید کولر گازی جنرالخرید کولرگازی جنرالخرید کولر جنرالخرید جنرالکولر گازی جنرالکولر جنرالخرید کولر گازی بوشخرید کولرگازی بوشخرید کولر بوشخرید بوشکولر گازی بوشکولرگازی بوشکولرگازی بوشخرید کولر گازی اجنرالخرید کولرگازی اجنرالخرید کولر اجنرالخرید اجنرالکولر اجنرالکولرگازی اجنرالکولر گازی اجنرالخرید کولر گازی آاگخرید کولرگازی آاگخرید کولر آاگخرید آاگکولرگازی آاگکولر گازی آاگکولر آاگخرید کولر گازی فیلیپسخرید کولرگازی فیلیپسخرید کولر فیلیپسخرید فیلیپسکولرگازی فیلیپسکولر گازی فیلیپسکولر فیلیپسکولرفیلیپسخریدفیلیپسخرید کولر گازی پاناسونیکخرید کولرگازی پاناسونیکخرید کولر پاناسونیکخرید پاناسونیککولر گازی پاناسونیککولرگازی پاناسونیککولر پاناسونیککولرپاناسونیکخریدپاناسونیکخرید کولر گازی مارشالخرید کولرگازی مارشالخرید کولر مارشالخرید مارشالکولر گازی مارشالکولرگازی مارشالکولرمارشالخریدمارشالخرید کولر گازی ویرپولخرید کولرگازی ویرپولخریدکولرگازی ویرپولخریدکولر گازی ویرپولخرید کولر ویرپولخرید ویرپولخریدویرپولکولر گازی ویرپولکولرگازی ویرپولکولر ویرپولکولرویرپولویرپولخرید کولر گازی توشیباخرید کولرگازی توشیباخرید کولر توشیباخرید توشیباکولر گازی توشیباکولرگازی توشیباکولر توشیباکولرتوشیباخریدتوشیباتوشیباخریدکولرتوشیباخریدکولرتوشیباخرید کولر گازی کندیخرید کولرگازی کندیخرید کولر کندیخرید کندیکولر گازی کندیکولرگازی کندیکولر کندیکولرکندیخرید کندیخریدکولرگازی کندیخریدکولر گازی کندی

پاسخ دهید

X